خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم مثل تو✋😐چون سالای راهنمایی و دبیرستان حیلی قوی بودم الان فامیل و خانواده فکرمیکنن تک رقمی میشم ، درصورتی که هیچی نخوندم😐

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      داداش یه بار از رو خط ویژه درسنامه ها رو بخون بعد هی سوالات کنکور تکرار کن وقت کردی موجم بزن من ریاضی چون سالای پایه خیلی میخونم از این ۶۰ درصد ۵۰ درصدش پلیس پیش و هندسه سر جمع ۳تا میزنم
      سلام
      داستانتو خوندم
      اینو بدون که گذشته هیچ وقت با آینده برابر نیست
      10 ماه کم کاری معنیش لزوما این نیست که تو کنکور به هدفتون نمیرسید.
      فقط تو این چند ماه کار چندین برابر میخاد آیا آمادگی اش رو داری.؟
      توی این چند هفته فقط به چیزای مثبت فک کن و فقط کار کار کار و فقط کار خیلی زیاد و تو یه کلمه "حماسی" جواب میده البته
      با یه برنامه مشخص چون فقط خوندن و تست زنی بی جهت باشه یعنی فقط داری خودتو خسته میکنی و وقت میسوزونی
      زیستت اگه رو 3 فصل آخر پیش مسلط هستی میتونی طبق جمع بندی موضوعی که دکتر عمارلو نوشته عمل کنی. (مثلا زنجیره مولکولی شامل: مولکول های زیستی+سفری به درون سلول+پروتئین سازی + ماده ی ژنتیک+ پروتئین سازی+ تکنولوژی زیستی )
      لینک
      http://forum.konkur.in/thread18427.html

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      داداش یه بار از رو خط ویژه درسنامه ها رو بخون بعد هی سوالات کنکور تکرار کن وقت کردی موجم بزن من ریاضی چون سالای پایه خیلی میخونم از این ۶۰ درصد ۵۰ درصدش پلیس پیش و هندسه سر جمع ۳تا میزنم
      ضمنا میتونی برای فیزیکت هم فصلای راحت تر و پر تست تر مثل (نور بازتاب آینه عدسی) + (فشار و گرما)+(مغناطیس القا)+(پیش 2) رو بخونی که درصدات بالاتر بره. اگه رفت (الکتریسیته ساکن)+(موج مکانیکی و صوت)+(کار و انرژی) هم بخون اگرچه که از کار و انرژی مستقیم سوال نمی دن اما برای یه سری مفاهیم الکتریسیته ساکن نیازه.
      با همینا فیزیکت راحت تا 60 میاد. بعدش دیگه سعی کن همین بحث ها رو قوی تر بخونی و خونده هات رو مسلط بشی.
      پ.ن:البته بعد اینکه کامل چیزایی که نوشتم مسلط شدی میتونی بری سراغ نوسان ولی خب خیلی ریسکه اینکه 1: ممکنه وقت کم بیاری برای قوی کردن قبلیا. 2: توی نوسان خوب کار نکنی و خدا ی نکرده کم تسلط جمعش کنی که برات فقط غلط میاره .
      پ.ن2:فعلا به رتبه و حرف آشنا و .... فکر نکن چیزی که اول گقتم بهت فقط روی چیزای مثبت فکر کن
      ویرایش توسط zkia : 31 اردیبهشت 1396 در ساعت 14:00

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین رفیق حتما میشه
      فقط تلاش کن...
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پایه ی خوبی داری خودتو دست کم نگیر اصلا، اون چیزایی که الان بلدی رو شاید یه نفر با پایه ضعیف که از تیر ۹۵ خونده هنوز بهش نرسیده، روحیه و اعتماد بنفستو ببر بالا مطمئن باش موفق میشی.مشکل اکثر ماها (خودمم اینجوریم) اینه که هی خودمونو با بقیه مقایسه میکنیم ،هوش و استعداد همه با هم یکی نیست.یکی با یه دور دودور خوندن هشتادو راحت میزنه یکی که ده دور خونده قید اون درسو زده واسه کنکور میگه هیچی حالیم نی میره واسه درصد سی، تو سعیتو تو این روزا بکن.نتیجه میگیری مطمئن باش
      √√√ ڪاشکے آخرِ این سوز بَهاری باشد √√√

6. Top | #21
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zkia نمایش پست ها
      ضمنا میتونی برای فیزیکت هم فصلای راحت تر و پر تست تر مثل (نور بازتاب آینه عدسی) + (فشار و گرما)+(مغناطیس القا)+(پیش 2) رو بخونی که درصدات بالاتر بره. اگه رفت (الکتریسیته ساکن)+(موج مکانیکی و صوت)+(کار و انرژی) هم بخون اگرچه که از کار و انرژی مستقیم سوال نمی دن اما برای یه سری مفاهیم الکتریسیته ساکن نیازه.
      با همینا فیزیکت راحت تا 60 میاد. بعدش دیگه سعی کن همین بحث ها رو قوی تر بخونی و خونده هات رو مسلط بشی.
      پ.ن:البته بعد اینکه کامل چیزایی که نوشتم مسلط شدی میتونی بری سراغ نوسان ولی خب خیلی ریسکه اینکه 1: ممکنه وقت کم بیاری برای قوی کردن قبلیا. 2: توی نوسان خوب کار نکنی و خدا ی نکرده کم تسلط جمعش کنی که برات فقط غلط میاره .
      پ.ن2:فعلا به رتبه و حرف آشنا و .... فکر نکن چیزی که اول گقتم بهت فقط روی چیزای مثبت فکر کن
      ممنون بابت اینکه وقت گذاشتی و خوندی
      ببین من فیزیک کنکور ای ۹۴ و ۹۵ که زدم ۳تا سینماتیک و ۱دینامیک ۱کار و انرژی و ۲تا ساکن و یه ۱جاری با بعضی از تستای فشار و گرما رو
      زدم و دیدم خوب یادم مونده من فکر می‌کنم باید همه ی مباحث دروس رو بخونم چون جاهای سختش رو تقریبا بلدم
      پیش ۲ رو هم دوستان میگن اسونه باید بخونم
      ممنون بابت انرژیت میخام بعد امشب دیگه به هیچکی و هیچی گوش ندم وفقط بخونم
      آرزوی موفقیت

7. Top | #22
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal_mh نمایش پست ها
      منم مثل تو✋������چون سالای راهنمایی و دبیرستان حیلی قوی بودم الان فامیل و خانواده فکرمیکنن تک رقمی میشم ، درصورتی که هیچی نخوندم������
      متاسفم و کاملااا درکت میکنم
      اگر دوست داشتی شرایطت پ.خ کن شاید تونستیم به هم کمک کنیم

8. Top | #23
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal_mh نمایش پست ها
      منم مثل تو✋������چون سالای راهنمایی و دبیرستان حیلی قوی بودم الان فامیل و خانواده فکرمیکنن تک رقمی میشم ، درصورتی که هیچی نخوندم������
      متاسفم و کاملااا درکت میکنم
      اگر دوست داشتی شرایطت پ.خ کن شاید تونستیم به هم کمک کنیم

9. Top | #24
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جاویدان نمایش پست ها
      پایه ی خوبی داری خودتو دست کم نگیر اصلا، اون چیزایی که الان بلدی رو شاید یه نفر با پایه ضعیف که از تیر ۹۵ خونده هنوز بهش نرسیده، روحیه و اعتماد بنفستو ببر بالا مطمئن باش موفق میشی.مشکل اکثر ماها (خودمم اینجوریم) اینه که هی خودمونو با بقیه مقایسه میکنیم ،هوش و استعداد همه با هم یکی نیست.یکی با یه دور دودور خوندن هشتادو راحت میزنه یکی که ده دور خونده قید اون درسو زده واسه کنکور میگه هیچی حالیم نی میره واسه درصد سی، تو سعیتو تو این روزا بکن.نتیجه میگیری مطمئن باش
      ممنون بابت انرژیت!
      آرزوی شنیدن خبر موفقیتتون دارم

10. Top | #25
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      Up

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن