خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question کم آوردن وقت توی دروس عمومی (راه حل؟)

سلام بچه ها
      میدونم مسئله تازه ای نیست، ولی راهش رو نمیدونم.
      امروز از خودم آزمون گرفتم، نیم ساعت وقت کم آوردم، دینی و نصف زبان رو نتونستم بزنم.
      من عربی و زبان رو به جرات هر سوالی بدن درصد بالا شاید نزدیک صد میزنم، دینی هم خوب خوندم وقت داشته باشم درصد قابل قبولی میزنم، ولی تست های ادبیات بخصوص قرابت، برخی تست های آرایه ها و برخی از تست های وقت گیر زبان فارسی ریسکی هستن، وقت بذاری بخونی چند بار و آخرش یا نزنی یا اشتباه بزنی. نظرتون چیه؟ شما چیکار می کنین؟

من میخوام از تست های قرابت اونایی که راحت هستن و از تست های آرایه ها اون مدل تستی که دو یا یکی آرایه رو جلوی هر گزینه میدم و میگه کدوم اشتباه ست، و یکی دوتا تست وقت گیر زبان فارسی رو نزنم. ارزش داره این کار؟ درصد بالای زبان و عربی می تونه جبران ضریب چهار ادبیات رو بکنه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      علیک سلام
      من عمومی هام برای مدت زیادی زیر ۶۰۰۰ بود و واقعا روی اعصابم بود.
      اما یک ازمون یکهو شد ۷۰۰۰.
      چطور؟
      اومدم اول توی بیست الی بیست پنج دقیقه سریع زبان و دینی رو زدم بعد هر چی زمان باقی موند رو نصف میکنم برا عربی و ادبیات
      اخری هم میرم سراغ درک مطلب عربی(چون ضعیفم)
      خوب این چه فرقی کرد؟فرقش این بود که من تمام سوالاتی رو که بلد بودم رو زدم و کمبود وقت باعث نشد درصدای بالایی که توی دینی و زبان میزنم و از دست بدم.
      شما هم امتحان کنی خالی از لطف نیست.
      ادبیات قرابت نزنی پس چی بزنی؟
      من قرابتا رو نمیتوستم بزنم .شروع کردم نشر رو باز کردم روزی بیست تا قرابت زدم درست شد.
      ادبیاتلغت و تاریخ که تکلیفش معلومه.
      ارایه هم بشین تستا کنکورو بزن زیاد سخت نیست.
      زبان فارسی که سخت ترش نداریم اگه میخوای بخون(من برای محکم کاری میخونم)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      20 تا آزمون عمومی غیر رشته خودتو بزن.راهنمایی دوستمون هم خوبه

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      همون طور که ایشون گفتن ترتیب زدن درسا رو عوض کن.همچنین سوالای وقت گیر و فکری تر مثل ریدینگ زبان .ارایه یا درک مطلب عربی و بعضی سوالای قرابت رو بزار اخر کار.
      البته تمرین کردن زیاد بهترین راه حله مثلن هر روز یه کنکور عمومی بزن توی زمان خودش.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن