خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بعد از ترجمه چه مباحثی در عربی خوانده شود ؟

سلام دوستان
      بنظرتون بعد از ترجمه چه مباحثی تو قواعد بخونیم که دستمون یکم بیشتر باز باشه که اگه سوال راحت از اون بخش امد تست رو بزنیم ؟؟ منظورم اینه تو قواعد کدوم مباحث راحت و سوالات پرتکرار در کنکور داره ؟؟ نظرتون در مورد شَکِل و تحلیل صرفی چیه ؟؟؟ میشه بعد ترجمه به اینا هم رجوع کرد بعنوان سوال راحت و متوسط ؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام

photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B0%DB%B2-%DB%B2%DB%B4_%DB%B2%DB%B2-%DB%B0%DB%B6-%DB%B3%DB%B7.jpg

با توجه به این میتونی خودتت ببینی چه مبحثی تا چه حد اهمیت داره

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری 96 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      بنظرتون بعد از ترجمه چه مباحثی تو قواعد بخونیم که دستمون یکم بیشتر باز باشه که اگه سوال راحت از اون بخش امد تست رو بزنیم ؟؟ منظورم اینه تو قواعد کدوم مباحث راحت و سوالات پرتکرار در کنکور داره ؟؟ نظرتون در مورد شَکِل و تحلیل صرفی چیه ؟؟؟ میشه بعد ترجمه به اینا هم رجوع کرد بعنوان سوال راحت و متوسط ؟؟
      شکل و تحلیل صرفی به کل قواعد بستس خود قواد هم به هم وصلن ولی خب تمیز و حال راحت ترن که احتمال زیاد با نواسخ ترکیب میشن و حتی با انواع اعراب ... ولی خب بیس و پایه قواعد که با همه چی ترکیب میصه ب نظرم همین نواسخ و انواع اعراب هستش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      شکل و تحلیل صرفی به کل قواعد بستس خود قواد هم به هم وصلن ولی خب تمیز و حال راحت ترن که احتمال زیاد با نواسخ ترکیب میشن و حتی با انواع اعراب ... ولی خب بیس و پایه قواعد که با همه چی ترکیب میصه ب نظرم همین نواسخ و انواع اعراب هستش
      دوست عزیز بلاخره نفهمیدم تهشکه شما کدوم مباحث رو پیشنهاد کردین ؟!!!!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تمییز حال منادا استثنا

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کل قواعد عربی به هم وصله !! شما همون منصوبات رو هم بری بخونی وقتی ترکیب بلد نیستی میبنی که توش لنگ میزنی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به شدت توصیه میکنم عربی 1 رو بخون که تا اخر عربی 3 پشتتو نگه میداره.خیلی جاها با همون عربی 1 میشه چن تا تست مبحث دیگه زد.
      عربی 1 -ترجمه-عربی 3
      حداقلشه اینا

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      به شدت توصیه میکنم عربی 1 رو بخون که تا اخر عربی 3 پشتتو نگه میداره.خیلی جاها با همون عربی 1 میشه چن تا تست مبحث دیگه زد.
      عربی 1 -ترجمه-عربی 3
      حداقلشه اینا
      الان بنظرتون بعد ترجمه روی چه مبحثی سرمایه گذاری و وقت بزاریم بهتره ؟؟ شکل و منصوبات خوبه ؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان بنظرتون بعد ترجمه روی چه مبحثی سرمایه گذاری و وقت بزاریم بهتره ؟؟ شکل و منصوبات خوبه ؟؟
      عربی 1
      تا عربی 1 بلد نباشی امکان نداره شکل و تحلیل بزنی
      مرور سریع روی عربی 1

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      درک متن و قواعد سال سوم به جز درس یک و دوموفق باشین

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      سلام دوست عزیز.اگر ترجمه رو خوندید و مسلطید این خیلی خوبه چون درصد قابل توجهیو میتونید بدست بیارید اما در مورد قواعد.همه قواعد عربی به هم مرتبطن و به صورت زنجیره ای باید خوند و به ارتباط بین مباحث توجه کرد پس قطعا نظر من اینه که بعد ترجمه سمت اعراب و تحلیل صرفی نرید چون تمامی قواعد به نحوی تو گزینه های اعراب و تحلیل صرفی ریخته شده.و من خودم خیلی دیدم بچه هایی که کل عربی رو تموم کردن باز بیشتر رو سوالات اعراب تحلیل صرفی شک میکنن.اگر نمیخواید زیاد وقت بزارید و گزینشی از مباحث میخواید بخونید من پیشنهاد میکنم این هارو بخونید.
      منصرف و غیر منصرف....انواع اعراب(خیلی جاها کمک کنندست)...عدد...وصف و اضافه....نواسخ...حال و تمیز و مفعول فیه و مفعول مطلق(این چهارتای اخرو با هم گفتم چون هم حجمشون کمتره اما از طرفی یاد گرفتنشون با هم و در کنار هم خیلی کمک میکنه)
      البته این مباحث رو من به نظر خودم و بر اساس تجربیاتم گفتم.موفق باشین

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      عربی 1
      تا عربی 1 بلد نباشی امکان نداره شکل و تحلیل بزنی
      مرور سریع روی عربی 1
      از dvd های حرف اخر واعظی استفاده میکنم . و مجموعه کامل عربیش رو دارم . حالا از روش شکل یا قواعد بخونم خوبه بنظرتون ؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahelam نمایش پست ها
      درک متن و قواعد سال سوم به جز درس یک و دوموفق باشین
      مبحثی بگین
      مثل تمییز یا منادا

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مبحثی بگین
      مثل تمییز یا منادا
      مستثنی . منادا . تمییز . مفعول مطلق . حال

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن