خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا کسانی که می دونند کمک کنند

سلام به همه ی دوستان عزیز
      پدرم جانباز 20 درصد هستش یک سوال داشتم خدمتتون اگه کمیسیون جانبازی پدرم رو 25 درصد تایید کنه من می تونم کد سهمیه رو موقع گرفتن کارت ورود به جلسه که 12 تیر هستش وارد کنم این قضیه کمیسیون حدالقل 40 روز طول می کشه و چون کمیسیون هم به سختی بیشتر می کنه حالا شما فرض کنید که درصد جانبازی می شه 25 درصد و در واقع دوستان سوالم اینه که کد سهمیه رو می شه موقع گرفتن کارت ورود به جلسه وارد کرد؟

ممنون از همه دوستان و ان شالله همه تون موفق شوید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parinaz. نمایش پست ها
      سلام به همه ی دوستان عزیز
      پدرم جانباز 20 درصد هستش یک سوال داشتم خدمتتون اگه کمیسیون جانبازی پدرم رو 25 درصد تایید کنه من می تونم کد سهمیه رو موقع گرفتن کارت ورود به جلسه که 12 تیر هستش وارد کنم این قضیه کمیسیون حدالقل 40 روز طول می کشه و چون کمیسیون هم به سختی بیشتر می کنه حالا شما فرض کنید که درصد جانبازی می شه 25 درصد و در واقع دوستان سوالم اینه که کد سهمیه رو می شه موقع گرفتن کارت ورود به جلسه وارد کرد؟

ممنون از همه دوستان و ان شالله همه تون موفق شوید.
      درست یادم نیست ولی فکر میکنم میشه موقع ویرایش سهمیه رو عوض کرد هر چند اگه اون موقع وارد نکنید هم مشکلی نداره میتونید هر موقع که تایید شد برید سازمان سنجش و حضوری ویرایش کنید . حتی بعد از آزمون و بعد از اومدن نتایج اولیه هم میتونید برید سازمان سنجش و بعد انتخاب رشته شما با در نظر گرفتن سهمیه انجام بشه
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اميدوارم درصد بابات رو زياد كنن ولي خيلي سخت اين كار رو ميكنن مخصوصا از ٢٠ به ٢٥ چون ميدونن ٢٥ ديگه همه تسهيلات رو داره .
      اگه درصدشو زياد كردن بيا به ما بگو ،به اميد موفقيت
      اگه هم گرفتي درصد ٢٥ رو ميتوني همون موقع به سازمان سنجش تماس بگيري و كارت رو درست ميكنن ديدم بعضيا بعد از اومدن نتايج حتي از سهميه استفاده كردن
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      اخه میگن زیر 25 درصد هم تصویب شده

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آره ولي ظرفيتش ٥درصد هست ، اگه بتونن ٢٥ درصد بگيرن خيلي بهتر ميشه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مديسا نمایش پست ها
      آره ولي ظرفيتش ٥درصد هست ، اگه بتونن ٢٥ درصد بگيرن خيلي بهتر ميشه
      خیلی بعیده چون قانون واسه 5 سال آینده تصویب شده و قابل تغییر نیست
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      صحبت استارتر رو بخونيد آخه ! ايشون نوشتن باباشون داره ميره كميسيون و ان شالله درصدشون رو بيشتر بدن ، من براي ايشون گفتم كه ٢٥ بگيرن بهتر ميشه ، نه براي من و شما و بقيه .

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      صحبت استارتر رو بخونيد آخه ! ايشون نوشتن باباشون داره ميره كميسيون و ان شالله درصدشون رو بيشتر بدن ، من براي ايشون گفتم كه ٢٥ بگيرن بهتر ميشه ، نه براي من و شما و بقيه .
      درسته ببخشید اشتباه متوجه شدم
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میشه پیام هاتون رو خالی کنین یه سوالی واستون میخوام بفرستم ممنون میشم

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      زياد بلد نيستم من اين سايت رو ، پاك كردم پيام هارو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن