خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات

Post راهنمایی در مورد تست زنی زیست در مدت باقی مانده!!

سلام به همه دوستان خوب!
      من تو درس زیست متاسفانه از اول سال تست کمی کار کردم!
      بیشتر روی متن کتاب کار کردم و درصدم تو قلمچی حدود 60 هست
      متاسفانه تا همین امروز تحلیل ازمون درستی هم انجام ندادم
      به نظر شما علاوه بر تستای کنکور و آزمون خیلی سبزکه جدید خریدمش سوالای کتابای مختلف مثه الگو رو کار کنم یا تستای قلمچی یا ماز رو کار کنم؟؟
      تقریبا تو زیست قویم و خیلی از نکته ها رو خودم در میارم
      خواهش میکنم کمک کنین!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      چقدر امروز به این عبارت خندیدم : احتمالن منظور طراح همین بوده ..... !

..................
      تو پاسخای تشریحی کنکورای زیست از دور دنیا ..... بارها و بارها ... ازاین عبارت استفاده شده ............... چیزی که هم از دکتر اشکان هاشمی شنیدم هم از رضا امیر ....... !
      .................
      حتا یه استاد زیست با سواد هم تو حل و بررسی تستای کنکور .... زیـــــــــــــاد قوی و مطمئن ..... نیست .... ! یه چی شبیه این جراحاست که اسکالپل دستشه و مدام دستش میلرزه ! نمیدونه ببره یا نبره ! .....
      ................
      اینو گفتم این جا بگم .... که رو اطمینان های خودتون بیشتر و بهتر کار کنین

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      چقدر امروز به این عبارت خندیدم : �احتمالن منظور طراح همین بوده ..... !�

..................
      تو پاسخای تشریحی کنکورای زیست از دور دنیا ..... بارها و بارها ... ازاین عبارت استفاده شده ............... چیزی که هم از دکتر اشکان هاشمی شنیدم هم از رضا امیر ....... !
      .................
      حتا یه استاد زیست با سواد هم تو حل و بررسی تستای کنکور .... زیـــــــــــــاد قوی و مطمئن ..... نیست .... ! یه چی شبیه این جراحاست که اسکالپل دستشه و مدام دستش میلرزه ! نمیدونه ببره یا نبره ! .....
      ................
      اینو گفتم این جا بگم .... که رو اطمینان های خودتون بیشتر و بهتر کار کنین
      چیز جالبی گفتی...والا یه جاهایی حق دارن ...طراح یه سوالی میده که با صد حالت میشه بررسیش کرد..مخصوصن توی قرابت...حالا من از کجا بفهمم منظور طراح چی بوده؟ هیچ جوابی براش نیس

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amsterdam نمایش پست ها
      چیز جالبی گفتی...والا یه جاهایی حق دارن ...طراح یه سوالی میده که با صد حالت میشه بررسیش کرد..مخصوصن توی قرابت...حالا من از کجا بفهمم منظور طراح چی بوده؟ هیچ جوابی براش نیس
      قرابت رو ....... تا یه حد کمی ..... .قبول دارم .... یه سری بیت ها و تستاش .... جای بحث و بررسی بیشتر و دقیق ترو داره .... :::: ولی در خیلی موارد .... چیزی که هم واسه خودم بارها پیش اومده و هم واسه افراد دیگه در عمل دیدم ...... چون یه نکته یا دقت خاص رو متوجه نیستیم ..... خیلی تمیز و درست متوجه منظور بیت یا حتی طراح ..... نمیشیم ! :::: که دارم میگم : واسه خودم خیلی کم این گونه موارد پیش اومده ..... هر بیتی هم که بوده .... به اطمینان اینکه .... احتمالن یه چی هست من نمیدونم .... دنبالشو که گرفتم .. بعد متوجه اون نادونی خودم شدم ................ ! ::::
      ................
      ولی .............. وای به حال .... زیست ! ::: نه یکی نه دوتا نه سه تا .......... خیلی توش ابهام داره و میشه یافت ....... خیلی هم بوده دنبالشو گرفتم به یه اطمینان بهتر و قوی تر ازش برسم ..... ولی دیدم باز ابهام تو ابهام ....... ! :::: البته خیلی موارد بودن رفع شدن ... ولی خیلی موارد هستن که همچنان در حاله ای از ابهام باقی موندن !
      ................
      الان که دارم .... جدا از هرچقدر که قبلن تستای کنکور از جاهای مختلف پراکنده زدم .. هم از دوردنیا .... یکی یکی تستای کنکور رو کار میکنم ... ان شاء الله به یه تحلیل و بررسی خوبی ازشون برسم (یعنی میخام فارغ از همه اونچه که گفتن و شنیدم، میخام خودم ببینم در این رویه تهش به چی میرسم !)

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قرابت رو ....... تا یه حد کمی ..... .قبول دارم .... یه سری بیت ها و تستاش .... جای بحث و بررسی بیشتر و دقیق ترو داره .... :::: ولی در خیلی موارد .... چیزی که هم واسه خودم بارها پیش اومده و هم واسه افراد دیگه در عمل دیدم ...... چون یه نکته یا دقت خاص رو متوجه نیستیم ..... خیلی تمیز و درست متوجه منظور بیت یا حتی طراح ..... نمیشیم ! :::: که دارم میگم : واسه خودم خیلی کم این گونه موارد پیش اومده ..... هر بیتی هم که بوده .... به اطمینان اینکه .... احتمالن یه چی هست من نمیدونم .... دنبالشو که گرفتم .. بعد متوجه اون نادونی خودم شدم ................ ! ::::
      ................
      ولی .............. وای به حال .... زیست ! ::: نه یکی نه دوتا نه سه تا .......... خیلی توش ابهام داره و میشه یافت ....... خیلی هم بوده دنبالشو گرفتم به یه اطمینان بهتر و قوی تر ازش برسم ..... ولی دیدم باز ابهام تو ابهام ....... ! :::: البته خیلی موارد بودن رفع شدن ... ولی خیلی موارد هستن که همچنان در حاله ای از ابهام باقی موندن !
      ................
      الان که دارم .... جدا از هرچقدر که قبلن تستای کنکور از جاهای مختلف پراکنده زدم .. هم از دوردنیا .... یکی یکی تستای کنکور رو کار میکنم ... ان شاء الله به یه تحلیل و بررسی خوبی ازشون برسم (یعنی میخام فارغ از همه اونچه که گفتن و شنیدم، میخام خودم ببینم در این رویه تهش به چی میرسم !)
      من روز در میون سی تا تست قرابت میزنم ..خیلی پیشرفت کردم..طوری که دوسه تا غلط در میاد از توش..البته به لطف تو و چن تن از دوستان
      رویه ای که پیش گرفتی واس زیست جالبه...ولی خب باید یه درک عمیقی داشته باشی که حتمن داری..ولی من تصمیم گرفتم به نظرات یه طراح ( اشکان جون ) اعتماد کنم ...ولی گاهی دیگه ابهام خرکی پیش میاد که اغلب رفع شده...ایشالا به نتیجه برسه
      .
      .
      .
      چقد اسپم دادم
      در جواب استارتر ...
      ازمون سبز + تحلیل خیلی خیلی دقیق تست گنکور +سنجش + قلم هایی که داری میری کافیه..وقت کردی سوالای موج ازمون هم جوندارن
      زاپاتا تو تاپیک زیست اینو گفتم...دیروز از موج داشتم تست میزدم فهمیدم کپک مخاطی هم واس گیاهان بیماری دارن...اشکان از کجا تست در میاره خدایی ص 246 پیش...گفتم بدونی سر جلسه کنکور کله پا نشی...هر چند خدای زیست فک کنم اینو میدونست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من روز در میون سی تا تست قرابت میزنم ..خیلی پیشرفت کردم..طوری که دوسه تا غلط در میاد از توش..البته به لطف تو و چن تن از دوستان
      رویه ای که پیش گرفتی واس زیست جالبه...ولی خب باید یه درک عمیقی داشته باشی که حتمن داری..ولی من تصمیم گرفتم به نظرات یه طراح ( اشکان جون ) اعتماد کنم ...ولی گاهی دیگه ابهام خرکی پیش میاد که اغلب رفع شده...ایشالا به نتیجه برسه
      .
      .
      .
      چقد اسپم دادم
      در جواب استارتر ...
      ازمون سبز + تحلیل خیلی خیلی دقیق تست گنکور +سنجش + قلم هایی که داری میری کافیه..وقت کردی سوالای موج ازمون هم جوندارن
      زاپاتا تو تاپیک زیست اینو گفتم...دیروز از موج داشتم تست میزدم فهمیدم کپک مخاطی هم واس گیاهان بیماری دارن...اشکان از کجا تست در میاره خدایی ص 246 پیش...گفتم بدونی سر جلسه کنکور کله پا نشی...هر چند خدای زیست فک کنم اینو میدونست
      نظرات اشکی جون رو هم میشه بگی منم بدونم .... لطفن !

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      آقایون داداشام !
      جواب سوال ما رو ندادینا
      کمکککککککک

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      به نظرتون سوالای ماز رو بررسی کنم بهتر نیس تا قلمچی؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      .
      .
      .
      چقد اسپم دادم
      در جواب استارتر ...
      میشه درباره نکته اخر پستت توضیح بدی ؟؟ ؟ چجوری؟ کدوم یکیا ؟؟ :/

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      میشه درباره نکته اخر پستت توضیح بدی ؟؟ ؟ چجوری؟ کدوم یکیا ؟؟ :/
      این جمله موج ازمونه " الوده کنندگان گیاهی میتونن آغازیان دارای توده ی سیتوپلاسمی شامل چندین هسته مجزا بدون دیواره عرضی باشن " که جملش درسته با توجه به همون صفحه ای که گفتم ...کتاب دیگه چجوریشو نگفته فقط بدون که اگه سوالی مث این اومد یه وقت اشتباه نگیری
      و اما سوالت... ماز رو از نزدیک ندیدم..ولی به کفته زاپاتا ازمون خیلی سبز سوالات نکته دار خوبی داره...اولویتت با سنجش کنکور باشه...ولی وقتی میری ازمون قلم میدی خب بررسیش واجبه...میگی 60 میزنی...بشین بررسی کن همونارو ببین چرا 60 زدی در حالی که میتونی 100 بزنی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظرات اشکی جون رو هم میشه بگی منم بدونم .... لطفن !
      مث اینی که گفتم ؟ باشه..میگم..این یکیش که البته واسم ابهام داره...نظرت تو چیه راجبش ؟
      " مزک داران سانتریول ندارن که در ساختار مزک نقش داشته باشه " !!! مگه میشه ؟:؟؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      این جمله موج ازمونه " الوده کنندگان گیاهی میتونن آغازیان دارای توده ی سیتوپلاسمی شامل چندین هسته مجزا بدون دیواره عرضی باشن " که جملش درسته با توجه به همون صفحه ای که گفتم ...کتاب دیگه چجوریشو نگفته فقط بدون که اگه سوالی مث این اومد یه وقت اشتباه نگیری
      و اما سوالت... ماز رو از نزدیک ندیدم..ولی به کفته زاپاتا ازمون خیلی سبز سوالات نکته دار خوبی داره...اولویتت با سنجش کنکور باشه...ولی وقتی میری ازمون قلم میدی خب بررسیش واجبه...میگی 60 میزنی...بشین بررسی کن همونارو ببین چرا 60 زدی در حالی که میتونی 100 بزنی
      باشه دمت گرم داداچ
      بعله من آزمون خیلی سبزو طبق نظر برادر زاپاتا ! خریدمش
      ماز خداییش گاهی اوقات نکات خوبی داره ولی در حدود 30 درصد مواقع خارج از کتابن
      مثلا یه جا گفته بود معده موقع استفراغ حرکات دودی شو برعکس انجام میده!
      جمله کاملا علمیه ولی از هیییییچ جای کتاب درسی قابل برداشت نیس!
      پس شد تست کنکورا + آزمون خیلی سبز+ تستای کانون

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال دیگه !
      زیست خیلی سبزو به نظرتون میشه آزمونی نزد و دونه دونه زد؟
      چون هنوز سه چهارتا فصل نخونده دارم ! (6و 7و 10 و 11 پیش!!)

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      مث اینی که گفتم ؟ باشه..میگم..این یکیش که البته واسم ابهام داره...نظرت تو چیه راجبش ؟
      " مزک داران سانتریول ندارن که در ساختار مزک نقش داشته باشه " !!! مگه میشه ؟:؟؟
      چیزی که صریح خیلی سبز! گفته : کتاب درسی حرفی از داشتن نداشتن سانتریول در آغاریان و قارچ ها نزده، شما هم کاری بهش نداشته باشید ..... و اینکه ..... مژک میتونه داشته باشه، ولی وقتی حرفی از چرا و چگونگی این داشتن زده نشده، شماهم در حد همین داشتن بپذیر، نه بیشتر !
      ....................

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چیزی که صریح خیلی سبز! گفته : �کتاب درسی حرفی از داشتن نداشتن سانتریول در آغاریان و قارچ ها نزده، شما هم کاری بهش نداشته باشید� ..... و اینکه ..... مژک میتونه داشته باشه، ولی وقتی حرفی از چرا و چگونگی این داشتن زده نشده، شماهم در حد همین داشتن بپذیر، نه بیشتر !
      ....................
      خیلی جاها کتاب چیزی نگفته ولی تو کنکور اومده...باشه در همون حد قبول میکنم !

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)