خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کلاس کنکور

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات

Smile کلاس کنکور

سلام دوستان گرامی خسته نباشید

یه دو تا سوال داشتم میدونم هنوز کنکور 96 برگزار نشده از این حرفا

چون چاره ای نداشتم مجبور شدم بپرسم چون فردا اخرین مهلت ثبت نام کلاسایه مدرسه هست و از 1 تیر بعضی کلاسا مدرسه شروع میشه بعد دیگه مجبوری بود شرمنده

سوال اول:
      چون ما هر ساله عده ی کسری از افراد میبینیم که تموم کلاس کنکور شخم میزنن اخرشم هیچی به هیچی
      اولین سوال اینکه مبنا واسه نوشتن کلاس کنکور چیه؟ اقا مثلا من زیستم اگه بخونم تو ازمون بالا میزنم ولی
      ژنتیک ضعیفه ایا من باید حتما کلاس کنکور مدرسه که جمع بندی پایه هستو باید بنویسم؟؟
      سوال دوم:
      این که چیکار کنیم که کلاسایه مدرسه رو که میایم بیشترین بازده داشته باشه ؟؟

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh78 نمایش پست ها
      سلام دوستان گرامی خسته نباشید

یه دو تا سوال داشتم میدونم هنوز کنکور 96 برگزار نشده از این حرفا

چون چاره ای نداشتم مجبور شدم بپرسم چون فردا اخرین مهلت ثبت نام کلاسایه مدرسه هست و از 1 تیر بعضی کلاسا مدرسه شروع میشه بعد دیگه مجبوری بود شرمنده

سوال اول:
      چون ما هر ساله عده ی کسری از افراد میبینیم که تموم کلاس کنکور شخم میزنن اخرشم هیچی به هیچی
      اولین سوال اینکه مبنا واسه نوشتن کلاس کنکور چیه؟ اقا مثلا من زیستم اگه بخونم تو ازمون بالا میزنم ولی
      ژنتیک ضعیفه ایا من باید حتما کلاس کنکور مدرسه که جمع بندی پایه هستو باید بنویسم؟؟
      سوال دوم:
      این که چیکار کنیم که کلاسایه مدرسه رو که میایم بیشترین بازده داشته باشه ؟؟
      1-اگه درسخون باشی و پیوسته درس بخونی موفق میشی .حالاچه کلاس کنکور بری یا نری
      2-سعی کن قبل اینکه دبیر اون مبحثو تدریس کنه تو قبلا اونو خونده باشی.بعد میبینی تاثیرشو

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      up

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کلاس کنکور به نظر من نیاز نیست.اینکه همه مطالبو بری.التبه اگه وضعیت پایه تون خوب و رو به بالاست
      من خوم سال سوم بودم و میخواسام برم پیش.
      کلاس کنکور تو بعضی دروس میرفتم و تو بعضی خودم میخوندم و تو بعضیا دی وی دی میدیدم.
      اما مهمترین نکتش اینه که اگه توانایی و اعصاب اینو دارید که خودتون زحمت بکشید و بخونید.هر 5 شنبه یا جمعه برید پیش معلمی و اشکالاتتون رو بپرسید.نزارید انباشته بشه.وقتی مشکلی پیش اومد.سعی کنید فوری حلش کنید.
      خدایشش این سوالتون خیلی روتین نیست.یعنی خیلی خیلی شخصیه.واسه همین جواب دادن بهش سخته
      ولی به طور کلی من خودم به این نتیجه رسیدم که یک ساعت کلاس مفید برابر دو ساعت مطالعه مفید هستش.
      البته کلاس میتونی بازدهیش بیشتر باشه اگه دقیق گوش بدید و اهمیت بدید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن