خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینایی که میگن 50 روز کمه و خواست شما زیاد دقیقا درس میخوننیا مسخره بازی در میارن
      ادبیات 48 درصد / 8تا قرابت معنایی میشه 32 درصد! 16 درصد دیگه میشه 4 تا سوال! 3 تا ارایه + سه تا دیگه بخونید که تضمینی بشه اوردش مثلا املا و واژه و تاریخ ادبیات بخونید 50 تضمینه .
      دینی 48 / دینی ها رو کامل بخونید و تست هاش رو از روی گاج کامل روزی یک یا دو درس بخونید ( حجمش زیاده ولی تسلطت شما رو نسبت به خط ویژه خیلی بیشتر میکنه )
      زبان 44 ؟ اقا زیر 60 فکر نکن زشته انصافا / لغات رو کامل + ریدینگ و کلوز تست رو کامل بخون ( گرامر رو هم بخون اگه وقت بود ولی اگه نبود با همینا زیر 60 نمیزنی )
      ریاضی تجربی رو نمیتونم نظر بدم ولی سوالات ساده زیاد دارید بنظرم ! تا 20.30 میشه فکر کرد .
      زیست رو هم که کلا هوا چطوره امروز ؟
      شیمی مفاهیم رو از روی خط ویژه کامل بخونید + تست های مبتکران هم بزنید بد نیست + تست های 6.7 سال اخیر کنکور سراسری ( مفاهیم ) / تایم بود میتونید مسائل اسون مثل فصل دوم شیمی سه + الکترو شیمی رو هم بخونید . ( شیمی دو رو کامل مسلط شید 25 درصد تا 30 درصد گرفتید )
      فیزیک 12 ؟ / پیشنهادم اینه پیش از فصل سه تا اخر + دو فصل اخر فیزیک 3 رو کامل بخونید ؛ تضمین 50 درصد ( تایم بود از فصل کار تا اخر فیزیک دو رو هم بخونید )
      با این درصد ها بنظر 12 ساعت هم کافیه ؛ 16 ساعت شدنی نیست براتون کسی 16 میخونه که از اول سال مستمر 13.14 ساعت خونده! 16 ساعت اولا برای شما بازدهی نخواهد داشت ، ثانیا هفته اول نه هفته دوم خسته میشید و باز نا امیدی سراغتون میاد .
      موفق باشید اخوی
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین این درصدا خیلی پایینه رسیدن بهش راحته توی 1-2 هفته بهش میرسی ولی برادر این درصدا حدود رتبه 40هزار کشوریه مطمئنی با 40هزار پزشکی سهمیه میشه اورد؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      ببین این درصدا خیلی پایینه رسیدن بهش راحته توی 1-2 هفته بهش میرسی ولی برادر این درصدا حدود رتبه 40هزار کشوریه مطمئنی با 40هزار پزشکی سهمیه میشه اورد؟
      من الان تخمین رتبه قلمچی زدم 13000تا15000اورد

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی با این درصد و این تراز میشه پزشکی آورد؟

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamranhoman نمایش پست ها
      سلام.
      یکی گفت با تراز 7500 و سهمیه ایثارگران میشه با سهمیه پزشکی دولتی جای دور رو قبول شد درسته؟
      امسال با وجود اینکه تعداد میره بالاتر و رقابت بیشتر میشه بازم این موضوع صدق میکنه؟ازاد و بین الملل هم جای خیلی دور هم باشه از سرم زیاده
      سوال اصلی اینکه برا این تراز این درصدا رو میخوام
      ادبیات 48 خط ویژه
      عربی 32 دی وی دی و جمع بندی خیلی سبز
      دینی 48 خط ویژه
      زبان 44 جمع بندی خیلی سبز
      ریاضی 12 خط ویزه
      زیست 20 دریافت سه جلدی و فقط 3 تا مبحث گیاهی جانوری و فصل 9-11 یا دوتا مبحث جانوری و و فصل 9-11 پیش
      شیمی 30 خط ویزه و ازمون سبز
      فیزیک 12 گاج نقره ای
      من که تا الان نخوندم با 15-16 ساعت و با این کتاب ها میتونم به این درصدا برسم؟
      فکر اینکه میشه یا نه داره دیوونم میکنه
      تعداد سهمیه ای ها زیاد میشه بله ولی شما اگه بالای 25% هستی سهمیت هیچ تغییری نسبت به پارسال نمیکنه چون اول بالا 25% ها پذیرش میشن مازادشو میدن به زیر 25% ها و فرزندان رزمنده 6 ماه داوطلبانه جبهه
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با روزی 14تا16ساعت من قطعی میگم هر کی عالییییییییییی بخونه یعنی اگه 14ساعت بخونه مفید بخونه ها تست های 88ب اینور تموم دروسم کار کنه وزیر800منطقه 3قطعیه
      بخدا ن جو گرفتم ن الکی انرژی مثبت میدم
      ببینید نمونه تو ریاضی داشتیم دیگه با 150روز خوندن شد 80 خودشونم گفتن از درس دور بودن و...
      سخت اما نشد نداره
      برا ادبیات =موج آزمون یا دور دنیا در 4ساعت عمومی برای کل دورس عمومی ب این شیوه بشین بخون مثلا کلمات کنکور ب کنکور بشین بخون و حفظ کن در کنارش برا هر مبحث ادبیات میتونی از بقیه منابعی ک داری فقط کمی کمک بگیری وشبی 20تا قرابت کار کنی روهم شاید ی ساع وقت بخواد هر روز
      عربی= خط ویژه رو خوب بخون ترجمه درک مطلب و منصوبات ک 5تست معمولا داره و حداقل 3تاش واقعا راحته
      دینی=خط ویژه+تست های دور دنیا
      زبان=کلمات +شبی یکی دوتا ریدینگ
      ریاضی=احتمال+امار+تساعد حسابی و هندسی+ماتریس+لگاریتم+معادل و نامعادله و تعیین علامت+ترکیب کردن توابع+هندسه مختصاتی حدود30%ک خیلیییییییییییییییییییییی اسون از رو خط ویژه یا هر چی ک راحتی بخون و تست سراسری کار کن برا اختصاصی ها میتونی دوردنیای تجربی استفاده کنی
      فیزیک=پیش 2واقعا راحت الحقوم و حدود30% بازم تست های سراسری
      شیمی =خط ویژه مفهیم و خود کتاب بترکون تونستی مسائلم کمی کار کن در کل دیگه هیچی هیچی نزنی 40گرفتی
      میمونه زیست=کل کتاب بخون جز گیاهی و ژنتیک عالی بخون ها ب قول یکی از بچه ها 60دور کتاب بخون +تست های جامع +سراسری ها و خط ب خط ها
      ب همشم میرسی
      با این حسابی ک گفتم دیگه خیلی بد بزنی درصدات میشه این
      ادبیات52-60
      عربی40-52
      دینی60-80
      زبان40-60
      ریاضی20-30
      فیزیک20-30
      شیمی40-50
      زیست30-50
      اگه عالی بخونی مفهومی بخونی مطمئن باش ماکزیمم درصدا رو میگیری
      البته این درصدا ک گفتم 800نمیشه ها ولی باور کنید اگه واقعا کسی بخواد شدنی
      با این درصدا البته ماکزیممش میشه1600-1800منطقه3

ب خدا نگویید مشکل بزرگی دارم.....ب مشکلات بگویید خدایی بزرگی دارم

هیچ وقت ناامید نشید برا آرزو هاتون تلاش کنید و بقیشو بسپارید ب خدا
      ویرایش توسط zahra.2015 : 26 اردیبهشت 1396 در ساعت 00:13

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّه لایُغْلَبُ وَمَنِ اعْتَصَمَ بِاللّه لایُهْزَمُ؛

هر كس به خدا توكل كند، مغلوب نشود و هر كس به خدا توسل جوید، شكست نخورد

.................................................. ..............

مَن تَوکَّلَ عَلَی اللهِ ذَلَّت لَهُ الصِّعابُ وَ تَسَهَّلَت عَلَیهِ الأسبابُ

هر که بر خدا توکل کند دشواریها برایش آسان شده و اسباب برایش فراهم گردد.

.................................................. .................................................. ............

یَقولُ اللّه عَزَّوَجَلَّ ما مِنْ مَخْلوقٍ یَعْتَصِمُ دونى إِلاّ قَطَعْتُ أسْبابَ السَّماواتِ وَأسبابَ الأَْرْضِ مِنْ دونِهِ فَإِنْ سَأَلَنى لَمْ اُعْطِهِ وَإِنْ دَعانى لَمْ اُجِبْهُ؛
      خداوند عزوجل مى فرماید: هیچ مخلوقى نیست كه به غیر من پناه ببرد، مگر این كه دستش را از اسباب و ریسمان هاى آسمانها و زمین كوتاه كنم، پس اگر از من بخواهد عطایش نكنم و اگر مرا بخواند جوابش ندهم.

.................................................. .................................................. ..........................

این همه آیه تو قران هست حتی خود کتاب دینی ک میخونید میگه ناامید نشید و توکل کنید اما توکل همرا با تلاش واقعی
      شما تلاش کنید بقیش بسپارید ب خودش خدا هیچ وقت بد بندشو نمیخواد

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرم بیشتر روی عمومی ها تمرکز کن
      اختصاصی ها هم اگه میخوای بزنی به نظرم ریاضی و فیزیک و بخش های حفظی شیمی بیشتر کار کن
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahelam نمایش پست ها
      من الان تخمین رتبه قلمچی زدم 13000تا15000اورد
      13تا15 رتبه توی منطقه 3 میده،کشوری 40 هزاره

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.2015 نمایش پست ها
      با روزی 14تا16ساعت من قطعی میگم هر کی عالییییییییییی بخونه یعنی اگه 14ساعت بخونه مفید بخونه ها تست های 88ب اینور تموم دروسم کار کنه وزیر800منطقه 3قطعیه
      بخدا ن جو گرفتم ن الکی انرژی مثبت میدم
      ببینید نمونه تو ریاضی داشتیم دیگه با 150روز خوندن شد 80 خودشونم گفتن از درس دور بودن و...
      سخت اما نشد نداره
      برا ادبیات =موج آزمون یا دور دنیا در 4ساعت عمومی برای کل دورس عمومی ب این شیوه بشین بخون مثلا کلمات کنکور ب کنکور بشین بخون و حفظ کن در کنارش برا هر مبحث ادبیات میتونی از بقیه منابعی ک داری فقط کمی کمک بگیری وشبی 20تا قرابت کار کنی روهم شاید ی ساع وقت بخواد هر روز
      عربی= خط ویژه رو خوب بخون ترجمه درک مطلب و منصوبات ک 5تست معمولا داره و حداقل 3تاش واقعا راحته
      دینی=خط ویژه+تست های دور دنیا
      زبان=کلمات +شبی یکی دوتا ریدینگ
      ریاضی=احتمال+امار+تساعد حسابی و هندسی+ماتریس+لگاریتم+معادل و نامعادله و تعیین علامت+ترکیب کردن توابع+هندسه مختصاتی حدود30%ک خیلیییییییییییییییییییییی اسون از رو خط ویژه یا هر چی ک راحتی بخون و تست سراسری کار کن برا اختصاصی ها میتونی دوردنیای تجربی استفاده کنی
      فیزیک=پیش 2واقعا راحت الحقوم و حدود30% بازم تست های سراسری
      شیمی =خط ویژه مفهیم و خود کتاب بترکون تونستی مسائلم کمی کار کن در کل دیگه هیچی هیچی نزنی 40گرفتی
      میمونه زیست=کل کتاب بخون جز گیاهی و ژنتیک عالی بخون ها ب قول یکی از بچه ها 60دور کتاب بخون +تست های جامع +سراسری ها و خط ب خط ها
      ب همشم میرسی
      با این حسابی ک گفتم دیگه خیلی بد بزنی درصدات میشه این
      ادبیات52-60
      عربی40-52
      دینی60-80
      زبان40-60
      ریاضی20-30
      فیزیک20-30
      شیمی40-50
      زیست30-50
      اگه عالی بخونی مفهومی بخونی مطمئن باش ماکزیمم درصدا رو میگیری
      البته این درصدا ک گفتم 800نمیشه ها ولی باور کنید اگه واقعا کسی بخواد شدنی
      با این درصدا البته ماکزیممش میشه1600-1800منطقه3

ب خدا نگویید مشکل بزرگی دارم.....ب مشکلات بگویید خدایی بزرگی دارم

هیچ وقت ناامید نشید برا آرزو هاتون تلاش کنید و بقیشو بسپارید ب خدا
      مأموریت غیر ممکن زیاد دیدی !

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      مأموریت غیر ممکن زیاد دیدی !
      بیخیال من هر روز از این پستا زیاد میبینم
      من ناامید نمیکنم روحیه الکی هم نمیدم اگه تموم پستایی ک در این مورد میزارم با دقت خونده باشین تو همشون ی چیز خیلی واضح اونم این ک من همجوره میگم تلاش خود فرد خیلی مهمه و همه چیز ب اون بستگی داره
      ن من خدا ن شما ن بقیه بنابر این نمیتونیم آینده نگری کنیم ک میشه یا نمیشه
      در ضمن برای مثال میگم مباحثی ک تو ریاضی و فیزیک گفتم جمعا خیلی کار ببره5,6 روزه یا مفاهیم شیمی خود کتاب و خط ویژه هم بخوای خوب کار کنی نهایتا 5روز و خب این خودش حدود 40درصد میشه
      2تا راه هست یکی این ک ادم خودشو باور داشته باشه و برا هدفی ک داره واقعا تلاش کنه شده از خیلی چیزا بزنه تا ب هدفش برسه
      یکیم این ک تا تقی ب توقی میخوره با هر حرف و حدیثی خودش ببازه یا همش تو حاشیه باشه و اینجوری همش باید رویا پردازی کنه وتوهم بزنه استرس بگیره و ....
      ما نمیتونیم برا دیگران و سرنوشتشون تصمیم بگیریم هر شخصی خودش ک ایندشو مشخص میکنه
      من فقط سعی میکنم در کنار این ک حقیقت هارو میگم
      ,بگم خیلی سخت خیلی همت میخواد خیلی زحمت داره و خیلیییییییییییییییی اراده و تلاش میخواد میام فقط کمی روحیه میدم حالا هر کی دوس داره قبول کنه هرکیم نمیخواد خودش میدونه
      من نمیتونم بگم ایشون چند میشن چون ن استعداد ادما یکی ن تلاش و ارادشون اما خیلی از بچه ها هستن با اندکی روحیه تلاششون بیشتر میشه و حداقل وسط راه جا نمیزنن پس چرا باید امید ازشون گرفت وقتی حتی خود خدا میگه ناامیدی بدترین گناه
      ویرایش توسط zahra.2015 : 26 اردیبهشت 1396 در ساعت 01:48

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یعنی اجداد حسین احمدی رو تو گور لرزوندین با این امید
      شیمی خط ویژه بخون هیچی هیچی 40 میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      یعنی اجداد حسین احمدی رو تو گور لرزوندین با این امید
      شیمی خط ویژه بخون هیچی هیچی 40 میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خط ویژه و خود کتاب عالی بخونید آره دیگه هیچی نزنید 40میزنید
      من پارسال فقط با دیدن فیلم های آقاجانی و تست سراسری
      ن خوندن هیچ کتاب دیگه اعم از مبتکران و خیلی سبز و فار و....درصدم شد 78
      فقط مفهوم هارو هم خیلییییییی خوب یاد بگیره کسی دیگه 40میشه زد
      ای بابا بسه دیگه بابا شما استاد بیا بگو چجوری بخونن
      نشد تو این انجمن یکی نظر بده مورد حجوم واقع نشه
      یکم ب نظرات هم احترام بزاریم بد نیس ها

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.2015 نمایش پست ها

خط ویژه و خود کتاب عالی بخونید آره دیگه هیچی نزنید 40میزنید
      من پارسال فقط با دیدن فیلم های آقاجانی و تست سراسری
      ن خوندن هیچ کتاب دیگه اعم از مبتکران و خیلی سبز و فار و....درصدم شد 78
      فقط مفهوم هارو هم خیلییییییی خوب یاد بگیره کسی دیگه 40میشه زد
      ای بابا بسه دیگه بابا شما استاد بیا بگو چجوری بخونن
      نشد تو این انجمن یکی نظر بده مورد حجوم واقع نشه
      یکم ب نظرات هم احترام بزاریم بد نیس ها
      واقعا فقط بافیلمهای اقاجانی وتست سراسری78زدین؟؟؟؟؟؟؟منم چندروزه دارم فیلم های اقاجانی رومیبینم تست های سراسری هم میزنم انشالله که موثر واقع بشه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahelam نمایش پست ها
      واقعا فقط بافیلمهای اقاجانی وتست سراسری78زدین؟؟؟؟؟؟؟منم چندروزه دارم فیلم های اقاجانی رومیبینم تست های سراسری هم میزنم انشالله که موثر واقع بشه
      بله

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن