خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: فیزیک

رأی دهندگان
    66. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • فیلمای نادری نژاد از پرواز، بعد تست از گاج

8 12.12%
    • فیلمای فدایی فرد بعدش تست از گاج

1 1.52%
    • دو دور کامل خوندن مبتکران

14 21.21%
    • خوندن کامل و حل تمام تست های گاج

31 46.97%
    • سایر

12 18.18%
    صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 90
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امیدی نداشته باش دادش نمیتونی

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamaljocker نمایش پست ها
      امیدی نداشته باش دادش نمیتونی

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من کنکوری 97م
      ولی درصدای فیزیکم جالب نی
      راهنمایی لدفا
      منابع که با هر کدوم راحتی !!! ولی اینو حتمن بدون برای شروع کتاب درسی حتمن بخون بعد برو تست بزن . تمرین ها ومثال های کتاب رو دونه دونه حل کن . روی متن کمتر تمرکز کن تسبت به مسائل !!!
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شاید این اخرین شبی باشه ک ازالان تا کنکور 96و97 پست میزارم چون نت تعطیل میکنم...ی چیزی بهت میگم تجربه دوساله من...مسعودی ک هیچ ادم بخواد از کتاب درسیم نتیجه میگیره فقط باید بخواد...من رتبه 7کنکور 91دیدم بامسعودی 80ب بالا زده رتبه چندصد هزارم دیدم فحشش داده...واقعا زیاد دیدم کسی ک باهاش نتیج گرفته..اما خودم کامیار ترجیح میدم چون سنتی کار نمیکنه...درکل بنا ب هزاران دلیل فیلم خوب از کلاس بهتره...دوستان میگن مثلا فیزیک فلان استاد وقت گیره چرا؟واقعا؟شما وقتی بخوای از ستارخان تا مثلا 1کیلومتر 2کبلومتر اونور تر کلاس بری کلی تو مسبیری کلی اعصاب خوردی ترافیک سرما گرما داری ...ی روزی حال فیزیک رفتن نداری...گل بی عیب خداست اما من حتی اگه ازاین سیستم نتیجه نگیرم میگم فیلم بهتراز کلاسه...برو مدارس ژاپن یا همین باکویی ک خودم بارها دیدم دارن اموزش از راه دور جایگزین میکنن ...ادعا دارن این کار سبب کم شدن الودگی هوا رفت امد بیجا وهزاران مشکل زیست محیطی میشه...یادت باشه این انجمن خیلی هستن دی وی دی دارن میخوان تو نداشته باشی میان تخریب میکنن ی سری هستن ندارن و دوسدارن نداشته باشی..ی سری کلاس میرن میخوان برای خودشون توجیه بیارن ک کلاس بهتره..این انجمن اونقد ک بار منفی داره سازنده نیست..درکل بدون هر راهی ک زده ب سرت بهترن راهه دنبالش برو ولش نکن...اینم بدون دوست من 45ساعت دینی خوند 60زد من 30ساعت فیلم دیدم 10ساعت مرور 75 همین سراسری 95....یادگیری از طریق تصویر 10برابر خیلیا میگن 16برابر خوندن و شنیدنه...اینم بدون دیگه شاخ کلاس کنکورا هدف تهرانه مثلا یکی میاد ی سوالی رو دوبارمیپرسه یهو استاد ترش میکنه بچه ها تریپ میان فلانی وقت کلاس نگیر یا باید توام بجنگی باهاشون یا لال شی بشینی ی گوشه...من ی بار رفتم پولم دادم بعد کلاس ب مدیر اموزشگاه گفتم پولمو بدید اونم چون من سفارش شده بودم پس داد خلاصه نری بشینی پول بدی بعد پولتم ندن...دیگه هرچی باید میگفتم گفتم...
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 22 اردیبهشت 1396 در ساعت 23:20

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      شاید این اخرین شبی باشه ک ازالان تا کنکور 96و97 پست میزارم چون نت تعطیل میکنم...ی چیزی بهت میگم تجربه دوساله من...مسعودی ک هیچ ادم بخواد از کتاب درسیم نتیجه میگیره فقط باید بخواد...من رتبه 7کنکور 91دیدم بامسعودی 80ب بالا زده رتبه چندصد هزارم دیدم فحشش داده...واقعا زیاد دیدم کسی ک باهاش نتیج گرفته..اما خودم کامیار ترجیح میدم چون سنتی کار نمیکنه...درکل بنا ب هزاران دلیل فیلم خوب از کلاس بهتره...دوستان میگن مثلا فیزیک فلان استاد وقت گیره چرا؟واقعا؟شما وقتی بخوای از ستارخان تا مثلا 1کیلومتر 2کبلومتر اونور تر کلاس بری کلی تو مسبیری کلی اعصاب خوردی ترافیک سرما گرما داری ...ی روزی حال فیزیک رفتن نداری...گل بی عیب خداست اما من حتی اگه ازاین سیستم نتیجه نگیرم میگم فیلم بهتراز کلاسه...برو مدارس ژاپن یا همین باکویی ک خودم بارها دیدم دارن اموزش از راه دور جایگزین میکنن ...ادعا دارن این کار سبب کم شدن الودگی هوا رفت امد بیجا وهزاران مشکل زیست محیطی میشه...یادت باشه این انجمن خیلی هستن دی وی دی دارن میخوان تو نداشته باشی میان تخریب میکنن ی سری هستن ندارن و دوسدارن نداشته باشی..ی سری کلاس میرن میخوان برای خودشون توجیه بیارن ک کلاس بهتره..این انجمن اونقد ک بار منفی داره سازنده نیست..درکل بدون هر راهی ک زده ب سرت بهترن راهه دنبالش برو ولش نکن...اینم بدون دوست من 45ساعت دینی خوند 60زد من 30ساعت فیلم دیدم 10ساعت مرور 75 همین سراسری 95....یادگیری از طریق تصویر 10برابر خیلیا میگن 16برابر خوندن و شنیدنه...اینم بدون دیگه شاخ کلاس کنکورا هدف تهرانه مثلا یکی میاد ی سوالی رو دوبارمیپرسه یهو استاد ترش میکنه بچه ها تریپ میان فلانی وقت کلاس نگیر یا باید توام بجنگی باهاشون یا لال شی بشینی ی گوشه...من ی بار رفتم پولم دادم بعد کلاس ب مدیر اموزشگاه گفتم پولمو بدید اونم چون من سفارش شده بودم پس داد خلاصه نری بشینی پول بدی بعد پولتم ندن...دیگه هرچی باید میگفتم گفتم...
      فقط اگه فروختی بکسی دی وی دیاتو ناقص نفروش بعد بگو مال منم ناقص بوده بدروغ بعد بیایی بگی حلالم کن
      مشاور

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      افرین artim خان

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اکثر مشاورا توصیه میکنن در یک یا دو درس که نقطه ضعف شما هست کلاس برید
      مطمئن باشdvd جای کلاس رو نمیگیره چون اونقدر کامل نیست
      خیلی از افراد حتی این ارسلان یزدچی که میگن هم کلاس میره
      فقط با کتاب هم نمیشه دوست من مگر اینکه موقعیت متفاوتی داشته باشی

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من پایه فیزیکم خوب بود،اما واسه کنکور پیش یه نفر رفتم که اصلا تدریسش برام خوب نبود مجبور شدم امسال دی وی دی بگیرم،دی وی دی آقای نوروزی به نظرم خیلی مفهومی و‌خوب بود ولی با وقت گیر بودن دی وی دی موافقم
      راستی کسی میدونه چطوری میتونم عضویتمو لغو کنم؟

9. Top | #24
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahda76 نمایش پست ها
      من پایه فیزیکم خوب بود،اما واسه کنکور پیش یه نفر رفتم که اصلا تدریسش برام خوب نبود مجبور شدم امسال دی وی دی بگیرم،دی وی دی آقای نوروزی به نظرم خیلی مفهومی و‌خوب بود ولی با وقت گیر بودن دی وی دی موافقم
      راستی کسی میدونه چطوری میتونم عضویتمو لغو کنم؟
      ظاهرا نمیشه لغو کرد

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      فقط اگه فروختی بکسی دی وی دیاتو ناقص نفروش بعد بگو مال منم ناقص بوده بدروغ بعد بیایی بگی حلالم کن
      من نمیدونستم جریان اینطوری بوده

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      ظاهرا نمیشه لغو کرد
      ای بابا مطمئنید؟یعنی هیچ راهی نداره؟کسی اگه میدونه لطفا بگه

12. Top | #27
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahda76 نمایش پست ها
      ای بابا مطمئنید؟یعنی هیچ راهی نداره؟کسی اگه میدونه لطفا بگه
      منم دنبالش بودم نشد!!ولی خب بازم اگه کسی چیزی میدونه بگه!

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بحث بسی داغ شد تو یکی دو مبحث که ضعیفم دی وی دی میگیرم نه همه ی بخشای فیزیکو
      اینطوری فک کنم نه سیخ بسوزه نه کباب

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من که ژاپن ژاپنه. امریکا امریکاس. و ایرانم ایرانه
      ما هم تو ایرانیم
      ژاپن که زندگی نمیکنیم

استاد اونا با مال ما فرق داره
      درس ها فرق داره
      و...

خیلی از استادا کلاساشون با dvd هاشون زمین تا اسمون فرق داره
      خیلیاشون نکته هایی که میگن بیشتره توی کلاس ها و...

حضوری برید یاد بگیرید خیلی بهتره. تازه میتونید اگه اشکال داشتید سوال هم بپرسید. ولی dvd واقعا محدود میکنه همه چی رو

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تازه جو کلاس هم با جو توی خونه خیییلی فرق داره

کسی که میره توی کلاس کنار بقیه بچه ها میشینه و استاد زنده درسشون میده
      خیلی فرق داره با اونی که زیر باد کولر تو خونه میشینه چیپس میخوره و فیلم نسبتا اموزشی نگاه میکنه

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن