خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات

بحثی اندر باب نحوه جمعبندی!!

سلام و درود!
      میخواستم اینجا بحثی رو مطرح کنم و نظرتون رو بپرسم و بگین با کدوم روش موافق ترین!!
      روش1:تو این دوران اکثر درس ها رو تو یه یه روز میخونیم و در واقع همه ی درس ها رو پخش میکنیم تو طول روز!
      روش2 :تو این دوران!! روزی ماکسیمم 2 یا 3 درس رو میخونیم اما وقت زیادی روشون میزاریم!یعنی تعداد درس ها رو کم کنیم تو روز اما زمان بیشتری روشون بزاریم!
      شما با کدوم موافقین؟!!!

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به نظرم روش اول بهتره من خودم که سه روز یک بار درسام رو مرور میکنم

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      سلام و درود!
      میخواستم اینجا بحثی رو مطرح کنم و نظرتون رو بپرسم و بگین با کدوم روش موافق ترین!!
      روش1:تو این دوران اکثر درس ها رو تو یه یه روز میخونیم و در واقع همه ی درس ها رو پخش میکنیم تو طول روز!
      روش2 :تو این دوران!! روزی ماکسیمم 2 یا 3 درس رو میخونیم اما وقت زیادی روشون میزاریم!یعنی تعداد درس ها رو کم کنیم تو روز اما زمان بیشتری روشون بزاریم!
      شما با کدوم موافقین؟!!!
      شما همه ی درسای ریاضی رو خوندین یا حذفیاتی هم داشتین؟

4. Top | #4
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erica نمایش پست ها

شما همه ی درسای ریاضی رو خوندین یا حذفیاتی هم داشتین؟
      من همشون رو در طول سال با برنامه آزمون خوندم و مبحثی رو حذف نکردم!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین کدوم روش بهتر برات یاداوری میکنه مباحث رو یا باعث میشه بهتر بمونه توی ذهنت.
      نمیخونید که تند تند تموم شه، میخونید که در کمترین وقت بیشترین یادگیری رو داشته باشید که این یه خرده هم به ویژگی های فردی بستگی داره
      مشاوره تحصیلی و انگیزشی تدریس خصوصی

6. Top | #6
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudmo نمایش پست ها
      ببین کدوم روش بهتر برات یاداوری میکنه مباحث رو یا باعث میشه بهتر بمونه توی ذهنت.
      نمیخونید که تند تند تموم شه، میخونید که در کمترین وقت بیشترین یادگیری رو داشته باشید که این یه خرده هم به ویژگی های فردی بستگی داره
      درسته!
      اما من خودم روش اول رو به دلیل پیوسته بودن بیشتر میپسندم تو روش دوم شما شاید بعد یه هفته اون چیزایی که خوندی یادت بره!!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      روش 1 بهتره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      روش دوم بهتره چون من خودم دو نفرو که دوست هم بودن به چشم دیدم با ساعت مطالعه و منابع یکسان اولی که روش اول رو به کار گرفت پزشکی همدان قبول شد دومی پزشکی تهران.روش اول بدیش اینه که تا بخوای روی یه درس متمرکز بشی و موتورت راه بیفته باید بری سر درس بعدی.

9. Top | #9
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      روش دوم بهتره چون من خودم دو نفرو که دوست هم بودن به چشم دیدم با ساعت مطالعه و منابع یکسان اولی که روش اول رو به کار گرفت پزشکی همدان قبول شد دومی پزشکی تهران.روش اول بدیش اینه که تا بخوای روی یه درس متمرکز بشی و موتورت راه بیفته باید بری سر درس بعدی.
      درسته حرفتون اما!! روش دوم آدم فراموش نمیکنه زود؟!مثلا الان شیمی ۲ رو بخونی بعد تا دوباره یه هفته دیگه بری سراغش به نظرم خیلی طولانی میشه!
      اما خب بالاخره هر دو روش بدی و خوبی داره باید دید که برآیند کدوم بهتره که به نظره شما دومیه مرسی از نظرتون!!
      من خودم مرددم هنوز!
      ویرایش توسط Aminsa : 22 اردیبهشت 1396 در ساعت 20:45

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درسته حرفتون اما!! روش دوم آدم فراموش نمیکنه زود؟!مثلا الان شیمی ۲ رو بخونی بعد تا دوباره یه هفته دیگه بری سراغش به نظرم خیلی طولانی میشه!
      اما خب بالاخره هر دو روش بدی و خوبی داره باید دید که برآیند کدوم بهتره که به نظره شما دومیه مرسی از نظرتون!!
      من خودم مرددم هنوز!
      اگه استدلال تون این باشه که بعد دو هفته فراموش میکنی خب مباحث اولیه ای از هر کتاب رو که بخونین به هر حال بعد دو هفته فراموش میکنید به نظرم بهترین روش همون 3 روز یکبار هستش شما اول ازمون میدید بعد هرجا که دیدید مشکل دارین میرین همونجا رو میخونید نه کل کتاب رو مثلا من خودم وقتی ازمون میدم بعد 2 سال هم که باشه احتمال رو فراموش نکردم یا مثلا گردش خون و دفع مواد جانوران رو خب دیگه لازم نمیبینم دوباره بخونم فقط اونا که یادم رفته رو میخونم از اینم نترس که همه تیپ سوال از همه درسا توش نیست اخه حدود 12 تا ازمون انجام میدید و دیگه هر جور باشه همه تیپ سوالا رومیبینید

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام. ببخشید شما از الان شروع میکنید به ازمون دادن؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط akn1998 نمایش پست ها
      سلام. ببخشید شما از الان شروع میکنید به ازمون دادن؟
      من از هفته دیگه شروع میکنم چون یه هفته دوره انتقالی دارم ولی در کل باید همیم موقع ها دیگه شروع کرد

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام و درود!
      شما با کدوم موافقین؟!!!
      به نظرم از یه روش نمیشه استفاده کرد باید تلفیقی کار کنی به نظرم شما که رشته ریاضی فیزیکی برای دینی و زبان به جز درک متن روش دوم بهتره ولی ادبیات و عربی و درک متن و کلوز روش اول بهتره توی اختصاصی هام روش اول برای شیمی فقط حفضیات متن کتاب و تست های نشان دار شده و برای مسائل فقط تستای نشاندار کافیه ریاضی و فیزیک هم که به نظرم بهتره ازمونای جامع 92تا95 سنجش رو گیر بیارید ( هر سال فکر کنم 3 تاس در کل میشه 12 تا ) و ریاضی فیزیکش رو پرینت بگیری و به همراه سوالای کنکور 91 تا 95 و سوالای نشاندار خودت جمعبندی رو شروع کنی به این صورت که هر روز از یکی از اونا استفاده کنی ( مثلا یه روز امتحان جامع کنکور بدی یه روز تعدادی سوال نشاندار حل کنی و یه روز دیگه هم سوالای ریاضی فیزیک سنجش و به همین ترتیب ادامه بدی ) هر مبحثی هم دیدی مشکل داره از روی کتاب میخونی

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmm1376 نمایش پست ها
      من از هفته دیگه شروع میکنم چون یه هفته دوره انتقالی دارم ولی در کل باید همیم موقع ها دیگه شروع کرد
      به نظرت بشینم یه بار دیگه دروس رو مرور کنم که حدود چهار هفته طول میکشه، بعدش ازمون بدم خوبه؟ چون بعضی چیزا یادم رفته

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط akn1998 نمایش پست ها
      به نظرت بشینم یه بار دیگه دروس رو مرور کنم که حدود چهار هفته طول میکشه، بعدش ازمون بدم خوبه؟ چون بعضی چیزا یادم رفته
      به نظرم اول یه ازمون بده بعد ببین کجاها یادت رفته بعد فقط اونا رو بخون چون خوندن کل کتاب این موقع از سال کار عاقلانه ای نیست من خودم پشت کنکوری هستم و دقیقا پارسال همین نظر شما رو داشتم که یک ماه کل کتابا رو مرور کنم و بعد دوهفته اخر ازمون بدم که واقعا وقت برای مرور کم اوردم و نرسیدم ازمون بدم و اخرم شدیدا سر کنکور استرس گرفتم و خراب کردم حالا بازم دست خودتون هست .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن