خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

سوال در مورد اشتباه وارد کردن معدل هنگام ثبتنام

سلام دوستان من دیروز متوجه شدم که معدل کتبی دیپلم رو موقع ثبتنام کنکور اشتباهی وارد کردم و مهلت ویرایش هم تموم شده... از چند نفر شنیدم اگه معدل رو اشتباهی وارد کنیم و تا یه ماه بعد ک فرصت میدن ویرایشش نکنیم کارت ورود به جلسه صادر نمیشه و نمیزارن کنکور بدم؟ ایا حقیقت داره این؟ خواهشا جواب بدین کلا ذهنمو ریخته بهم این مسئله
      ویرایش توسط nima-htc : 24 اردیبهشت 1396 در ساعت 21:31

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima-htc نمایش پست ها
      سلام دوستان من دیروز متوجه شدم که معدل نهاییم رو موقع ثبتنام کنکور اشتباهی وارد کردم و مهلت ویرایش هم تموم شده... از چند نفر شنیدم اگه معدل رو اشتباهی وارد کنیم و تا یه ماه بعد ک فرصت میدن ویرایشش نکنیم کارت ورود به جلسه صادر نمیشه و نمیزارن کنکور بدم؟ ایا حقیقت داره این؟ خواهشا جواب بدین کلا ذهنمو ریخته بهم این مسئله
      اگه میتونی برو سازمان سنجش درستش کن چون موقع قبولی گیر میدن و ممکنه رد بشی. البته به سازمان سنجش زنگ بزن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرم بهتره همون حضوری حلش کنی
      زنگ زدن مطمعنی نیست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تمام سعیتو بکن حلّش بکنی ولی اگه دیگه واقعااا نشد بشین درستو بخون شاید مشکلی پیش نیومد . من پارسال اشتباه زده بودم مشکلی پیش نیومد و دانشگاه ثبت هم نام کردم ولی ریسک نمیکنم بهت بگم حتما مشکلی پیش نمیاد . سعیتو بکن نشد دیگه تو سعیتو کردی و دیگه درستو بخون :/

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima-htc نمایش پست ها
      سلام دوستان من دیروز متوجه شدم که معدل نهاییم رو موقع ثبتنام کنکور اشتباهی وارد کردم و مهلت ویرایش هم تموم شده... از چند نفر شنیدم اگه معدل رو اشتباهی وارد کنیم و تا یه ماه بعد ک فرصت میدن ویرایشش نکنیم کارت ورود به جلسه صادر نمیشه و نمیزارن کنکور بدم؟ ایا حقیقت داره این؟ خواهشا جواب بدین کلا ذهنمو ریخته بهم این مسئله
      معدل دیپلم جزو ستاره دار هاست یعنی باید واردش میکردی . ولی معدل نهایی احتیاری بود . فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      معدل دیپلم جزو ستاره دار هاست یعنی باید واردش میکردی . ولی معدل نهایی احتیاری بود . فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
      داداش من منظورم همون معدل کتبی دیپلم هستش و کمتر از مقدار واقعیش وارد کردم. موقع صدور کارت ورود ب جلسه نمیشه ویرایشش کرد ؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن