خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: منابع پیشنهادی شما برای جمع بندی زیست

رأی دهندگان
    87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • موج آزمون الگو ( اشکان هاشمی)

34 39.08%
    • آزمون خیلی سبز ( برادران نصیری )

36 41.38%
    • فیل مبتکران (رحمان پور - عبدالله پور )

6 6.90%
    • خط ویژه گاج (امید شیخ حسنی )

10 11.49%
    • چکیده تخته سیاه ( مهدی آرامفر )

4 4.60%
    • زیپ نشر فایق (آیناز نورافکن)

0 0%
    • 20 آزمون کلک معلم ( گروه مولفین )

9 10.34%
    • جمع بندی مهر و ماه (حامد اختیاری و رضا جعفری)

7 8.05%
    • همایش نشر دریافت ( علی محمد عمارلو)

20 22.99%
    • زیست در یک نگاه ( پدرام فرهادیان )

1 1.15%
    • معجزه مهر و ماه ( یاسر آرامش اصل )

7 8.05%
    • 10 سوالی های قلمچی

4 4.60%
    • آزمون فار ( وحید عزیزی)

4 4.60%
    • نمودارنامه مهر و ماه (حامد اختیاری )

8 9.20%
    • سایر منابع

9 10.34%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 98
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه کتاب تازه گرفتم کتاب 40 آزمون کلک معلم البته تستای هر فصل رو جدا کرده اما به صورت آزمون ولی خیلی کتاب پرباریه فکر کنم خیلی مفید باشه میتونید تا اواسط خرداد تمومش کنید و بعد هم آزمون خیلی سبز و کنکور های دهه 90

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      الانه که سروکله داداش zapata پیدابشه !!
      ++ یه سبک خاص جمع بندی رو در 2 استاد باهم دیدم :: سید احمد آل علی (زیست چهارم فــار) + رضا امیر (زیست سومشو فقط دیدم ! اونم به لطف یه دوست بسیار عزیز و بزرگوار!(حیف خودش راضی نیست وگرنه اسمشو میگفتم !)) ................. هر دو با بررسی یه سری جملات درست و غلط موافقن ! ::: و به نوعی .. کم وبیش ..... ازشون شنیدم و دیدم ! ...... که با حل و بررسی تستای تالیفی مخالفن ! ... رضا امیر که واضح میگه .... تست تالیفی آشغاله ! ...... ::: و اساسن هم به بررسی تستای کنکور تاکید و توجه خاص دارن (و حتمن هم خوب متوجه هستن که خیلی از داوطلبا بارها این تستارو در طول سال زدن ! ولی بازهم بررسی همینا رو مهم و در اولویت میدونن !) ::: که چندان هم پربیراه گفته نمیشه ::: تست کنکور زدنش ! یه چیزه ! ..... اینکه با سبک و سیاق نگاه طراح تستای کنکور آشنا شین، یه چی دیگست ! :::::
      .................................................. ................

++ یه سبک خاص و قابل احترام جمع بندی ! ......... کتابای پرمحتوا ..... دکتر عمارلو ..... هستش ! :::: و البته بیشتر توجهم سر درسنامه هاشه ! ::::: تستاش خیلیاش ساده و متوسطن ! (البته شاید هم عمدن و با هوش و حواس کافی دکتر این مدل تستارو مبنای کتاب و جمع بندی قرار دادن که بعد کنکور میاد تستا رو با کتاب خودش تطبیق و شباهت نزدیک میده !) :: و البته تستای خوب و خیلی خوب و پرمحتوا و جالب بینشون پیدا میشه ! .... :: و از نظر پاسخ تشریحی هم همچنان زیست سومش بهتره ! :: و به شکل خاص یه فصل ژنتیک مندلی رو ازش بیشتر خوشم اومد ! :: قشنگ حس جمع بندی رو واسم داشت !
      ++ یه سبک دیگه ! ..... همراهی با کتاب شیک و تروتمیز ..... زیست آزمون خیلی سبز! ..... ! ::: اینم از اوناست که من به هرکی که شده و رسیده گفتم .... این کتابو حتمن بخون ! :: هرچی خوندی بازهم اینو بخون ! :: اصلن میخای آزمون بدی بیا با همین آزمون بده ! ببین چند مرده حلاجی ! :::::: تستای قوی و پرمحتواش بیشتر از متوسطاشه (تقریبن ساده هیچی نداره !) :: این سبک یعنی یه سری تست جامع از تمام فصلا زدن ! ::: این طوری گفتم که شاید یه نفر که مثلن با همایش دکتر عمارلو پیش میره، شاید نخاد هرسه جلد کتاباشو بزنه !

++ یه سبک دیگه ! ... فقط واسه یه کتاب ! ... اونم زیست چهارم ! :: همراهی با کتاب فار آزمون زیست چهارم هستش ! :: این کتاب متفاوت از کتاب ... پله ی آخر زیست فاره ! :: هرچند اینم کتاب خوبیه ! :::: .............. :::: هم رو توجه خاص این کتاب فار آزمون زیست چهارم ! .... میشه گفت ::: یه کتاب بیشتر متوسط به سمت خوب و خیلی خوب هستش ! :: شباهتش به تستای همایش دریافت دکتر عمارلو .... کم نیست ! ::: با این حال ! هم پاسخ تشریحی بهتری داره ! هم حرفای تازه و جدید درش کم نیست ::: یه خوبی که این کتاب داره ! که هر زمان که میخوندمش بهش فکر میکردم ! .... اینو دکتر وحید عزیزی ..... یه استاد فیزیولوژی جانوری دانشگاه شهید بهشتی نوشته ! :::: شما ممکنه یه نکته بسیار ساده رو تو این کتاب بخونی ! ولی اینکه کی اینو گفته یه حس اعتماد خاص و خوشمزه داره !

++ یه سبک دیگه ! ........ همراهی با کتاب ..... موج آزمون زیست الگو دکتر اشکان هاشمیه (یا همون اشکی جون خودم !) ::::: خود اصل کتاب رو که ندیدم ! .... از رو همون نمونه فایلایی که گذاشته خوندم ... حس و فکری از جمع بندی زیست واسم نداشت ! ... :: به خصوص با اون ذهنیت که از خوندن دو کتاب دیگش داشتم ! :: همچین نظری مثبت و مساعد رو مطالعه این کتاب بخاد واسم داشته باشه، نداشت ! (البته این فقط حس و فکر منه : و ممکن این کتاب واسه خیلیا استفاده های خوبی داشته باشه به خصوص اگه هیچ کتاب از دکتر هاشمی رو قبلن نخونده باشین !) ::
      ++ علاقه خاصی هم به کتابای زیست تخته سیاه ومهروماه و فائق ...... ندارم ! :::::
      ++ اینم در باب زیست iq بگم :: درکل ... نمیشه به این کتاب به دید جمع بندی نگاه کرد ! :: و حتی در طول سال در یه فرصت مناسب هم شاید زدن تستاش واسه هرکی هرکی راحت نباشه ::: ولی اگه جزء اون دسته افراد هستی که خیلی دقت و قدرت تحلیل زیستیت قوی شده و حوصله فکر و فوکس نانویی داری ..... :: هم حداقل حل تستای ترکیبیش میتونه یه رویه خوبی از جمع بندی زیست رو بهت بده ! ::::
      و اما ... نظر نهایی خودم ! ::: اونقدری که ..... ایده جمع بندی .... واسم مهمه ! ::: کتاب جمع بندی (به خصوص واسه زیست) اهمیتی واسم نداره ! :::: الان که قراره تا خط ویژه زیست گاج بیادش ....... ! ::: این کتاب میتونه واقعن ارزش خوندن داشته باشه که حداقل یه دوسه تا ایده خیلی خوب و قوی جمع بندی درش یافت بشه ! ::: یه جور خوش فکری ! :: یه جور حرف تازه ! :::
      ++ قابل اعتماد ترین کتاب جمع بندی که شناختم ! :::: کتاب درسیه ! :::: هرجا رو یه چی میموندم ... عادت کردم .... اول میگردم کجای کتاب درسی گفته که من حواسم نبوده ! :: همین امروز یه تست کنکور دیدم فکر کنم مال سال 93 بودش :: به حفره های کوچک و بزرگ لایه سخت شامه مننژ اشاره کرده ! (داخل iq دیدم!) ولی تو پاسخ تشریحی توضیحی حرفی اشاره ای نشده بود که این عکس جدیده کتاب این بزرگی و کوچکی حفره رو دیگه نداره اون مربوط به عکسای قدیمه (یعنی اگه به لطف خود کتاب درسی نبود شاید فکر میکردم این تست درست نیست !! :: البته از رو خود اشاره به حفره میشد فهمید که مربوط به سخت شامه است ولی اون بزرگی و کوچکی حفره کمی غلط انداز بودش !) :: اینم در حاشیه بگم :: امسال اگه بخاد از این سخت شامه تست بیاد، احتمالش هست که به بود و نبود سطح ورودی لایه بیرونی درونی سخت شامه به داخل چین و شکن های مغز اشاره بشه :: تا همین حد که خوندم جایی ندیدم ازش حرفی زده شده باشه !)
      2017-05-11_19-14-24.jpg
      2017-05-11_19-16-19.jpg

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      ++ یه سبک خاص جمع بندی رو در 2 استاد باهم دیدم :: سید احمد آل علی (زیست چهارم فــار) + رضا امیر (زیست سومشو فقط دیدم ! اونم به لطف یه دوست بسیار عزیز و بزرگوار!(حیف خودش راضی نیست وگرنه اسمشو میگفتم !)) ................. هر دو با بررسی یه سری جملات درست و غلط موافقن ! ::: و به نوعی .. کم وبیش ..... ازشون شنیدم و دیدم ! ...... که با حل و بررسی تستای تالیفی مخالفن ! ... رضا امیر که واضح میگه .... تست تالیفی آشغاله ! ...... ::: و اساسن هم به بررسی تستای کنکور تاکید و توجه خاص دارن (و حتمن هم خوب متوجه هستن که خیلی از داوطلبا بارها این تستارو در طول سال زدن ! ولی بازهم بررسی همینا رو مهم و در اولویت میدونن !) ::: که چندان هم پربیراه گفته نمیشه ::: تست کنکور زدنش ! یه چیزه ! ..... اینکه با سبک و سیاق نگاه طراح تستای کنکور آشنا شین، یه چی دیگست ! :::::

++ یه سبک خاص و قابل احترام جمع بندی ! ......... کتابای پرمحتوا ..... دکتر عمارلو ..... هستش ! :::: و البته بیشتر توجهم سر درسنامه هاشه ! ::::: تستاش خیلیاش ساده و متوسطن ! (البته شاید هم عمدن و با هوش و حواس کافی دکتر این مدل تستارو مبنای کتاب و جمع بندی قرار دادن که بعد کنکور میاد تستا رو با کتاب خودش تطبیق و شباهت نزدیک میده !) :: و البته تستای خوب و خیلی خوب و پرمحتوا و جالب بینشون پیدا میشه ! .... :: و از نظر پاسخ تشریحی هم همچنان زیست سومش بهتره ! :: و به شکل خاص یه فصل ژنتیک مندلی رو ازش بیشتر خوشم اومد ! :: قشنگ حس جمع بندی رو واسم داشت !
      ++ یه سبک دیگه ! ..... همراهی با کتاب شیک و تروتمیز ..... زیست آزمون خیلی سبز! ..... ! ::: اینم از اوناست که من به هرکی که شده و رسیده گفتم .... این کتابو حتمن بخون ! :: هرچی خوندی بازهم اینو بخون ! :: اصلن میخای آزمون بدی بیا با همین آزمون بده ! ببین چند مرده حلاجی ! :::::: تستای قوی و پرمحتواش بیشتر از متوسطاشه (تقریبن ساده هیچی نداره !) :: این سبک یعنی یه سری تست جامع از تمام فصلا زدن ! ::: این طوری گفتم که شاید یه نفر که مثلن با همایش دکتر عمارلو پیش میره، شاید نخاد هرسه جلد کتاباشو بزنه !

++ یه سبک دیگه ! ... فقط واسه یه کتاب ! ... اونم زیست چهارم ! :: همراهی با کتاب فار آزمون زیست چهارم هستش ! :: این کتاب متفاوت از کتاب ... پله ی آخر زیست فاره ! :: هرچند اینم کتاب خوبیه ! :::: .............. :::: هم رو توجه خاص این کتاب فار آزمون زیست چهارم ! .... میشه گفت ::: یه کتاب بیشتر متوسط به سمت خوب و خیلی خوب هستش ! :: شباهتش به تستای همایش دریافت دکتر عمارلو .... کم نیست ! ::: با این حال ! هم پاسخ تشریحی بهتری داره ! هم حرفای تازه و جدید درش کم نیست ::: یه خوبی که این کتاب داره ! که هر زمان که میخوندمش بهش فکر میکردم ! .... اینو دکتر وحید عزیزی ..... یه استاد فیزیولوژی جانوری دانشگاه شهید بهشتی نوشته ! :::: شما ممکنه یه نکته بسیار ساده رو تو این کتاب بخونی ! ولی اینکه کی اینو گفته یه حس اعتماد خاص و خوشمزه داره !

++ یه سبک دیگه ! ........ همراهی با کتاب ..... موج آزمون زیست الگو دکتر اشکان هاشمیه (یا همون اشکی جون خودم !) ::::: خود اصل کتاب رو که ندیدم ! .... از رو همون نمونه فایلایی که گذاشته خوندم ... حس و فکری از جمع بندی زیست واسم نداشت ! ... :: به خصوص با اون ذهنیت که از خوندن دو کتاب دیگش داشتم ! :: همچین نظری مثبت و مساعد رو مطالعه این کتاب بخاد واسم داشته باشه، نداشت ! (البته این فقط حس و فکر منه : و ممکن این کتاب واسه خیلیا استفاده های خوبی داشته باشه به خصوص اگه هیچ کتاب از دکتر هاشمی رو قبلن نخونده باشین !) ::
      ++ علاقه خاصی هم به کتابای زیست تخته سیاه ومهروماه و فائق ...... ندارم ! :::::
      ++ اینم در باب زیست iq بگم :: درکل ... نمیشه به این کتاب به دید جمع بندی نگاه کرد ! :: و حتی در طول سال در یه فرصت مناسب هم شاید زدن تستاش واسه هرکی هرکی راحت نباشه ::: ولی اگه جزء اون دسته افراد هستی که خیلی دقت و قدرت تحلیل زیستیت قوی شده و حوصله فکر و فوکس نانویی داری ..... :: هم حداقل حل تستای ترکیبیش میتونه یه رویه خوبی از جمع بندی زیست رو بهت بده ! ::::
      و اما ... نظر نهایی خودم ! ::: اونقدری که ..... ایده جمع بندی .... واسم مهمه ! ::: کتاب جمع بندی (به خصوص واسه زیست) اهمیتی واسم نداره ! :::: الان که قراره تا خط ویژه زیست گاج بیادش ....... ! ::: این کتاب میتونه واقعن ارزش خوندن داشته باشه که حداقل یه دوسه تا ایده خیلی خوب و قوی جمع بندی درش یافت بشه ! ::: یه جور خوش فکری ! :: یه جور حرف تازه ! :::
      ++ قابل اعتماد ترین کتاب جمع بندی که شناختم ! :::: کتاب درسیه ! :::: هرجا رو یه چی میموندم ... عادت کردم .... اول میگردم کجای کتاب درسی گفته که من حواسم نبوده ! :: همین امروز یه تست کنکور دیدم فکر کنم مال سال 93 بودش :: به حفره های کوچک و بزرگ لایه سخت شامه مننژ اشاره کرده ! (داخل iq دیدم!) ولی تو پاسخ تشریحی توضیحی حرفی اشاره ای نشده بود که این عکس جدیده کتاب این بزرگی و کوچکی حفره رو دیگه نداره اون مربوط به عکسای قدیمه (یعنی اگه به لطف خود کتاب درسی نبود شاید فکر میکردم این تست درست نیست !! :: البته از رو خود اشاره به حفره میشد فهمید که مربوط به سخت شامه است ولی اون بزرگی و کوچکی حفره کمی غلط انداز بودش !) :: اینم در حاشیه بگم :: امسال اگه بخاد از این سخت شامه تست بیاد، احتمالش هست که به بود و نبود سطح ورودی لایه بیرونی درونی سخت شامه به داخل چین و شکن های مغز اشاره بشه :: تا همین حد که خوندم جایی ندیدم ازش حرفی زده شده باشه !)
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2017-05-11_19-14-24.jpg
مشاهده: 221
حجم: 96.0 کیلو بایت
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2017-05-11_19-16-19.jpg
مشاهده: 221
حجم: 101.8 کیلو بایت

خدا قوت

4. Top | #34
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خییییلی عااااالی وکامل داداش زاپاتا توضیح دادن واقعا ازاین بهترنمیشدتوضیح داد!موفق باشید ان شاءالله
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      خدا قوت
      فکر کنم خیلی حرف زدم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدا خیرت بده اوستا زاپاتا جای هیچ سوالی برامون نذاشتی😊

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کتاب درسی+تستای کنکور+آزمون خیلی سبز
      پشت کنکوریاش احتمالن میفهمم چی میگم
      تجربه شخصی خودم این بودش:کلی از سوالا رو سر جلسه،یادم نمیومد که فلان نکته تو کتاب درسی بود یا تو الگو خوندم؟و قطعاً کنکور از من خط به خط کتاب درسی رو میخواد،نه حرفایی که تو کتابای کمک آموزشی زده شده!!تو این ماهای آخر کتاب خوندن خیلی مهمه.هرررچی هم کمک آموزشیا خوب باشنا،ولی باز یه تناقضایی هس توشون با کتاب درسی!کنکور غلط کتاب درسی رو میخواد!همین تناقضا گریبان من و گرفت
      موفق باشین همتون بچه ها❤
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      جمع بندی مهروماه ____ معجزه ________ فیل زیست _______ 40 استاد نانو _____چکیده ی تخته سیاه _ چجورن ؟؟؟؟

خودم موج آزمون دارم راضیم ولی به قول زاپاتا جمع بندی نیس . قراراه آزمون خیلی سبز رو بگیرم . یه کتابی می خوام نکات ترکیبی و خوب و خلاصه گفته باشه ؟؟
      کدوم ؟؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موج ازمون جمع بندی نیست پس چیه؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam78 نمایش پست ها
      جمع بندی مهروماه ____ معجزه ________ فیل زیست _______ 40 استاد نانو _____چکیده ی تخته سیاه _ چجورن ؟؟؟؟

خودم موج آزمون دارم راضیم ولی به قول زاپاتا جمع بندی نیس . قراراه آزمون خیلی سبز رو بگیرم . یه کتابی می خوام نکات ترکیبی و خوب و خلاصه گفته باشه ؟؟
      کدوم ؟؟
      مِـ .... جـ ..... .. فــ ..... نــ ..... چ ـ ـ ...... :::: اینا که بی خی !
      ..............................
      و اما .. موج آزمون ! :: اگه تا الان هیچ کتابی از دکتر هاشمی نخوندی .... آره اینو بخون ! تجربه خوبیه واست ! :::: ولی اون کتاب که نکات ترکبیبی خوب و خلاصه داشته باشه ... همون زیست آزمون خیلی سبز! .... :::: 200 صفحه جمع بندی با این ترکیب یه خوش فکری خوشمزه است
      .................................................. ........
      :

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نام خدا
      گرچه خودم هیچ اعتقادی به خرید کتاب جدید توی هیچ درسی برای 2 ماه باقی مانده تا کنکور ندارم ولی برای گروهی میتونه مفید باشه
      چون ماه های آخر برداشت چیزی هست که داشتی نه دوباره کاشتن چیز جدید همین میشه میشنویم خیلی ها چند سال میمونن سر در گم
      بهترین جمع بندی داشته های خود فرد هست کتاب درسی خودش در درجه اول
      تست های که در طول سال زده و خوشکل بوده و مارک کرده یا نکته شو نوشته
      و کتاب برای مرور سریع گرچه اشتباه علمی هم هست داخلش موج آزمون الگو هست البته تست هاش ساده است
      کتاب برای تست زنی شبیه ساز نزدیک کنکور آزمون زیست خیلی سبز
      بقیه کتاب های خوب که بچه ها دارن میتونه کتاب همایش دکتر عمارلو باشه هر کس اینو داره یا موج آزمون با یکی پیش بره خوبه یا کتاب هایی در این سطح ...
      بعد تست های کنکور هم که تا الان باید یه دور کامل زده باشید الان مرور کنید
      بعد انشالله کنکور
      و مهمتر از همه چی اینه که چطور سر کنکور جواب میدید
      مطمعن باشید وقت کم میارید مگر الان تراز بالا 8000 دراید که نظرم اونها نیست
      باید ببینید ارزش داره رو سوال وقت بزارید ارزش داره یه مبحث اگه برات سخته دوباره بازش کنی / ارزش داره درگیر سوال بشی
      بعد نکته بعدی خیلی ها درصد از دست میدن طرف میاد 35 تا درست میزنه 15 تا غلط این غلط ها کار دستش میده چرا چون طرف رفته برای 100 همه میزنه گرچه توی آزمون های آزمایشی هیچ وقت درصد بالای 80 هم نداشته خوب این فرد نباید بزنه همه رو بالاخره میخوام اینو بگم مهمتر از همه نحوه جواب دادن یا ندادن سر جلسه هست و نحوه خوندن صورت سوال و گزینه ها
      من خودم هیچ وقت شک نمی زنم اعتقادی ندارم / به بقیه هم گفتم نزنن حتی بین 2 گزینه یا بلدی یا بلد نیستی / سوالات شمارشی کنکور خیلی ها غلط میزنن و میزنن چون میخوان بالا بزنن ولی نباید بزنن / پس خودتون رو آماده کنید یه سری سوال نزنید
      و بهترین منبع هم کتاب درسی ولی با دقت بخونید حداقل تا کنکور یه دور کامل

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ منبعی به جز مطالعه دقیق و مجدد کتاب درسی به همراه بررسی تستای کنکور غنی نیست

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad8 نمایش پست ها
      موج ازمون جمع بندی نیست پس چیه؟؟؟؟؟؟؟
      ایده جمع بندی .. مهم تر از ... کتاب جمع بندیه !
      ......................
      در همین نمونه فایلایی که ازش دیدم ... ایده ای واسم نداشت !
      .......................
      یه ایده جالب که تو حرفای رضا امیر شنیدم :: رو توجه خاص تستای برخلاف و همانند ! ::::: میگه تو بررسی اول توجه ای به این دو لغت نداشته باش .. اول جمله اصلی رو چک کن .. بعد جمله دوم رو بررسی کن ::: میگه در اکثر موارد نیازی به بررسی جمله دوم نیست ::: این ایده از خیلی حرفای اکثر این کتابای جمع بندی، بهتر و کاربردی تره ! :::
      ................................
      یه کار خوب زیست آزمون خیلی سبز! ..... توجه دقیق و ادرس دهی دقیق از کتاب درسیه ! ::: یعنی هر لحظه با حل هر تست .... مستقیم و غیر مستقیم .... گفته میشه .... برو کتاب درسی رو بخون ! :: میخای باز آزمون بدی و جمع بندی کنی .... ! برو کتاب درسی رو بخون ! :: اینم فکر و ایده خوبیه ! ::
      ..................................
      یه ایده جالب زیست آزمون فــار ...... طرح تستای .... درست و غلط .... در قالب متن ... هستش ! ::: یه چی شبیه همون تستای املا ! ... که پرسیده میشه چند غلط علمی در این متن یافت میشه ! ::::: قبلن ! چند عبارت دیده میشد و تعداد درست و غلطا پرسیده میشد، ... حال در این شکل ... هر جمله ممکنه از دوسه جهت غلط داشته باشه ! ....
      ................................

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      به نام خدا
      گرچه خودم هیچ اعتقادی به خرید کتاب جدید توی هیچ درسی برای 2 ماه باقی مانده تا کنکور ندارم ولی برای گروهی میتونه مفید باشه
      چون ماه های آخر برداشت چیزی هست که داشتی نه دوباره کاشتن چیز جدید همین میشه میشنویم خیلی ها چند سال میمونن سر در گم
      بهترین جمع بندی داشته های خود فرد هست کتاب درسی خودش در درجه اول
      تست های که در طول سال زده و خوشکل بوده و مارک کرده یا نکته شو نوشته
      و کتاب برای مرور سریع گرچه اشتباه علمی هم هست داخلش موج آزمون الگو هست البته تست هاش ساده است
      کتاب برای تست زنی شبیه ساز نزدیک کنکور آزمون زیست خیلی سبز
      بقیه کتاب های خوب که بچه ها دارن میتونه کتاب همایش دکتر عمارلو باشه هر کس اینو داره یا موج آزمون با یکی پیش بره خوبه یا کتاب هایی در این سطح ...
      بعد تست های کنکور هم که تا الان باید یه دور کامل زده باشید الان مرور کنید
      بعد انشالله کنکور
      و مهمتر از همه چی اینه که چطور سر کنکور جواب میدید
      مطمعن باشید وقت کم میارید مگر الان تراز بالا 8000 دراید که نظرم اونها نیست
      باید ببینید ارزش داره رو سوال وقت بزارید ارزش داره یه مبحث اگه برات سخته دوباره بازش کنی / ارزش داره درگیر سوال بشی
      بعد نکته بعدی خیلی ها درصد از دست میدن طرف میاد 35 تا درست میزنه 15 تا غلط این غلط ها کار دستش میده چرا چون طرف رفته برای 100 همه میزنه گرچه توی آزمون های آزمایشی هیچ وقت درصد بالای 80 هم نداشته خوب این فرد نباید بزنه همه رو بالاخره میخوام اینو بگم مهمتر از همه نحوه جواب دادن یا ندادن سر جلسه هست و نحوه خوندن صورت سوال و گزینه ها
      من خودم هیچ وقت شک نمی زنم اعتقادی ندارم / به بقیه هم گفتم نزنن حتی بین 2 گزینه یا بلدی یا بلد نیستی / سوالات شمارشی کنکور خیلی ها غلط میزنن و میزنن چون میخوان بالا بزنن ولی نباید بزنن / پس خودتون رو آماده کنید یه سری سوال نزنید
      و بهترین منبع هم کتاب درسی ولی با دقت بخونید حداقل تا کنکور یه دور کامل
      ممنون ، کاملا موافقم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اینم بگما ... زیست IQ هم کم واسم ایده نداشت ! ::::: اگه هم زیاد ازش حرفی نمیزنم ..... چون میگم شاید واسه هرکی هرکی کاربردی نباشه .... !
      ..........................
      راحت بگم ! :: خوشحالم که این کتاب واسه فکر و مطالعه زیست هست !

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن