خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64
    1. Top | #61
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      متاسفم...از زندگیم توی جامعه ای که تصورات جوونا اینه. متاسفم از کسی که با دیدن لباس براق و قرمز انقدر به وجد میاد که توی خاطرش میمونه و راجبش مینویسه .متاسفم از اینکه چیزایی شنیدم ونتونستم خودمو نگه دارم و طوری حرف زدم که در شان و فرهنگ من نبود واقعا معذرت...واقعا برای بعضیا باید دل سوزوند .واقعاصحبت در این موارد ممنوعه به جایی نمیرسه چون هیچ کدوممون نمیتونم همدیگرو قانع کنیم ...فقر فرهنگی توی پوست استخوون خیلی ها رخنه کرده و این افراد مستحق تلف کردن وقتم برایشان نیستند از افرادی که دلشان را آزردم خواهرانه پوزش میخواهم .امیدوارم خدا به افکار نیازمند کمک کند.....لطفا همه به سر درسهامون برگردیم و آینده خودمونو به بازی نگیریم ...
      سپاس ! واقعا اشتباه از من بود
      با خیال راحت برای کنکور فعلا بخونیم بعدش بحث میکنیم
      ان شاا... تو کنکور و زندگیتون خیلی موفق باشین!
      در ضمن در مورد موج آزمون ریاضی که سوال داشتین! تو تاپیکش یکم توضیح دادم!امیدوارم مفید واقع بشه.
      ویرایش توسط Aminsa : 21 اردیبهشت 1396 در ساعت 18:53

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دختر خوب کم شده ازالان یکیو نشون کنید...
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #63
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      دختر خوب کم شده ازالان یکیو نشون کنید...
      آقا باز شروع کردیا
      بزار تموم شه

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      متاسفم...از زندگیم توی جامعه ای که تصورات جوونا اینه. متاسفم از کسی که با دیدن لباس براق و قرمز انقدر به وجد میاد که توی خاطرش میمونه و راجبش مینویسه .متاسفم از اینکه چیزایی شنیدم ونتونستم خودمو نگه دارم و طوری حرف زدم که در شان و فرهنگ من نبود واقعا معذرت...واقعا برای بعضیا باید دل سوزوند .واقعاصحبت در این موارد ممنوعه به جایی نمیرسه چون هیچ کدوممون نمیتونم همدیگرو قانع کنیم ...فقر فرهنگی توی پوست استخوون خیلی ها رخنه کرده و این افراد مستحق تلف کردن وقتم برایشان نیستند از افرادی که دلشان را آزردم خواهرانه پوزش میخواهم .امیدوارم خدا به افکار نیازمند کمک کند.....لطفا همه به سر درسهامون برگردیم و آینده خودمونو به بازی نگیریم ...
      حاجی از ما دیگه گذشته شما تاسف بخوری یا نخوری...
      من با قرمز پوشیدن و ازین بدتراش هم به وجد نمیام ولی دیدم که به وجد میان ؛ اتفاقا همونایی که عامل فساد هستن برمیگردن میگن متاسفم واسه اینایی که به وجد میان! یکی نیست بگه تو اینجوری رفتار میکنی حتما یه نیازی به توجه و نگاه دیگران داری دیگه! ( طرف صحبتم شخص خاصی نبود کلا با این نوع افراد جامعه بود! )
      حالا فک کن من با قرمز و مانتو و فلان نگاهم بره رو اونا از ما گذشته این حرفا ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن