خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین دی وی دی عربی

رأی دهندگان
    131. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • عربی الا

37 28.24%
    • عربی افبا

12 9.16%
    • عربی حرف اخر

43 32.82%
    • عربی رایان

13 9.92%
    • عربی پرواز

8 6.11%
    • نژادعلی

6 4.58%
    • سایر

12 9.16%
    صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 6151617 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 226 به 240 از 248
    1. Top | #226
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.X نمایش پست ها

اونی ک از مرداد شروع شده با اونی ک از آبان شروع شده چ فرقی داره؟
      فیلمای پارسال کامل هست توی تلگرام
      عربی هم تغییرات نداشته میتونید فیلمای پارسال رو ببینید

2. Top | #227
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظرتون منی که تا 50 هستم عربی(البته بالاترم زدم تو کانون همینطور پایین تر و تو کنکور 99 هم 60 زدم) کلاسشو بگیرم چون تو قوائد و کلا فعل و تحلیل صرفی مشکل دارم و بیشتر درصدم به خاطر ترجمه هست(و قوائد نسبتا ساده کنکور 99) کلاسشو بگیرم برای رسیدن به 80 به بالا یا وایسم برای نکته و تست اردیبهشت؟؟

3. Top | #228
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون بابت راهنماییاتون دوستان

4. Top | #229
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      به نظرتون منی که تا 50 هستم عربی(البته بالاترم زدم تو کانون همینطور پایین تر و تو کنکور 99 هم 60 زدم) کلاسشو بگیرم چون تو قوائد و کلا فعل و تحلیل صرفی مشکل دارم و بیشتر درصدم به خاطر ترجمه هست(و قوائد نسبتا ساده کنکور 99) کلاسشو بگیرم برای رسیدن به 80 به بالا یا وایسم برای نکته و تست اردیبهشت؟؟
      منم همين سوال دارم
      حدودا 60 70 ميزنم....
      ولي از تجربه نکته و تست پارسال ميترسم امسال کلاس نکته تست بگيرم
      ب نظرت @josef76 همه رو ببينيم؟
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه

5. Top | #230
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اون طور که فهمیدم اونی که تو آبان شروع کرده 6 جلسه گذشته و شما میتونید سریع آنلاین شید و اونی که مرداد داره تموم میشه و 18 جلسه گذشته اگه آنلاین نبودن باعث نمیشه که تنبلی کنید در دیدن همون مردادیا رو آفلاین ببینید اگر نه آبان رو بگیرید اگه میخواید از کانالا دانلود کنید که خب طبیعتا مرداد هست حتی پارسالم هست

6. Top | #231
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

اونی که مرداد شروع شده بیشتر باید افلاین ببینی و ضبط شده ببینی چون خیلی وقته شروع شدخ . ولی ابان تازه شروع شده و میتونی به انلاینش اضافه بشی بستگی به خودت داره میخوای با ارامش با انلاین جلو بری یا با افلاین زود تموم کنی من خودم بشخصه انلاین بیشتر میپسندم تعهدش بالاس سر کلاس با معلم تست میزنی خیلی خوبه

7. Top | #232
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اون طور که فهمیدم اونی که تو آبان شروع کرده 6 جلسه گذشته و شما میتونید سریع آنلاین شید و اونی که مرداد داره تموم میشه و 18 جلسه گذشته اگه آنلاین نبودن باعث نمیشه که تنبلی کنید در دیدن همون مردادیا رو آفلاین ببینید اگر نه آبان رو بگیرید اگه میخواید از کانالا دانلود کنید که خب طبیعتا مرداد هست حتی پارسالم هست
      اوکی حله

8. Top | #233
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      اونی که مرداد شروع شده بیشتر باید افلاین ببینی و ضبط شده ببینی چون خیلی وقته شروع شدخ . ولی ابان تازه شروع شده و میتونی به انلاینش اضافه بشی بستگی به خودت داره میخوای با ارامش با انلاین جلو بری یا با افلاین زود تموم کنی من خودم بشخصه انلاین بیشتر میپسندم تعهدش بالاس سر کلاس با معلم تست میزنی خیلی خوبه
      اوکی

9. Top | #234
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببینید تستهای کنکور99 شکلاتن تو جزوه ش تستهای کنکور 98 و 99 بیشترین درصد پاسخ گویی رو داره
      به نظرم ببینیدش چون تکمیل درس میده و مباحث نظام قدیمی هم که سوال میشه رو تدریس میکنه و برای مباحث سنگین شعر هایی رو میگه که راحت تر حفظ میشی قواعد رو به به (تیکه کلامش بعد از شعرها)
      قطعا میتونه براتون مفید باشه
      ولی جمع بندی ناصح زاده رو هم تعریفش ور زیاد شنیدم اتگه سطحتون اوکی هست میتونین امتحانش کنین
      در مورد ترجمه و قواعد فلاح شک نکن بهش واطمینان کن بهش اصا اینجوری بگم که من از الآن جنازه ام بره کنکور 40 درصد ترجمه رو میزنم
      یه روشهای خوبی هم رو حل تستها میگه که سرعتت میره بالاتر
      جزوه فعلش رو تموم کنی میفهمی چی میگم و تسلط رو خودت حس میکنی
      اسم رو که تموم کنی راحت 80 تا 90 میزنی (لغت هم خونده باشی)
      جزوه اخرش نه تنها حرف رو میگه بلکه کل اسم و فعل رو هم ترکیب میکنه با جمله و واست مرور میکنه
      ویرایش توسط _Joseph_ : 11 دی 1399 در ساعت 20:52

10. Top | #235
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

فیلمای پارسال کامل هست توی تلگرام
      عربی هم تغییرات نداشته میتونید فیلمای پارسال رو ببینید
      پارسالش رو اصلا نبینید کیفیتش پایینه جزوه اش هم اپدیت نیست جزوه جدیدش تمام تستهای 98 و 99 رو داره با نکات اضافه تر و جدید تر

11. Top | #236
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

منم همين سوال دارم
      حدودا 60 70 ميزنم....
      ولي از تجربه نکته و تست پارسال ميترسم امسال کلاس نکته تست بگيرم
      ب نظرت @josef76 همه رو ببينيم؟
      اگه تو این درصد هستی برو کتاب آزمون عمار رو بگیر کهن بهترین اساتید تالیفش کردن تز جمله : میثم فلاح-مصطفی خاکبازان-ایاد فیلی-علی فیلی-عاشوری-واعظی-عمار تاجبخش-هورفر-و ..... حدود 20 تا استاد هستن
      اون کتاب رو بزن + نکته و تست امسال فلاح که خودش گفته نیازی به ثبت نام نیست و رایگان امسال میزاره برای اوناا که کلاسش ثبت نام کردن

12. Top | #237
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      ببینید تستهای کنکور99 شکلاتن تو جزوه ش تستهای کنکور 98 و 99 بیشترین درصد پاسخ گویی رو داره
      به نظرم ببینیدش چون تکمیل درس میده و مباحث نظام قدیمی هم که سوال میشه رو تدریس میکنه و برای مباحث سنگین شعر هایی رو میگه که راحت تر حفظ میشی قواعد رو به به (تیکه کلامش بعد از شعرها)
      قطعا میتونه براتون مفید باشه
      ولی جمع بندی ناصح زاده رو هم تعریفش ور زیاد شنیدم اتگه سطحتون اوکی هست میتونین امتحانش کنین
      در مورد ترجمه و قواعد فلاح شک نکن بهش واطمینان کن بهش اصا اینجوری بگم که من از الآن جنازه ام بره کنکور 40 درصد ترجمه رو میزنم
      یه روشهای خوبی هم رو حل تستها میگه که سرعتت میره بالاتر
      جزوه فعلش رو تموم کنی میفهمی چی میگم و تسلط رو خودت حس میکنی
      اسم رو که تموم کنی راحت 80 تا 90 میزنی (لغت هم خونده باشی)
      جزوه اخرش نه تنها حرف رو میگه بلکه کل اسم و فعل رو هم ترکیب میکنه با جمله و واست مرور میکنه
      آره انصافا تحلیل صرفی متن و قوائد 99 آسون بودن و فقط ترجمش گیر داشت که من قوی بودم مشکل من تو همون اساس عربیه تا خورده کاری هاش به خصوص عربی دهم فعل و اسم و صیغه ها

13. Top | #238
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من الان جلسه 16 ام هستم و از وسطای اذر هم عربی رو استارت زدم با فلاح و یک ماه نشده درسی که هیچی نمیدونستم ازش الان کاملا ازش مطئنم برای کنکور فقط لغت و متن و مرور جروه ش رو کار میکنم + ادامه کلاساش

14. Top | #239
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره انصافا تحلیل صرفی متن و قوائد 99 آسون بودن و فقط ترجمش گیر داشت که من قوی بودم مشکل من تو همون اساس عربیه تا خورده کاری هاش به خصوص عربی دهم فعل و اسم و صیغه ها
      ببینش ضرر نمیکنی حجمشم کمه هر روز یه جلسه ببینی یه ماهه تموم میکنی عربی رو باهاش البته جروه بنویسی یکم وقتت رو میگیره که قطعا بنویس جزوه ش رو یعنی ننویسی دیدنت به نظرم فایده نداره چونکه خیلی نکات رو تو کلاسش میگه مینویسی
      من اینقدر نکته گفته که عکس جزوه هام رو بزارم خوف میکنی با منگنه و کاغذ استیکر دیگه نکته ها رو چسبوندم به جزوه و باز هم جلسه اولش برام اثبات شد که گفت جزوه رو تک رو پرینت بگیرید و من پشت و رو پرینت گرفتم

15. Top | #240
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عربی فقط فلاح بعد تست زیاد مثل کتاب نردبام یا ازمون عمار

صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 6151617 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن