خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین دی وی دی عربی

رأی دهندگان
    131. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • عربی الا

37 28.24%
    • عربی افبا

12 9.16%
    • عربی حرف اخر

43 32.82%
    • عربی رایان

13 9.92%
    • عربی پرواز

8 6.11%
    • نژادعلی

6 4.58%
    • سایر

12 9.16%
    صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 5141516 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 211 به 225 از 248
    1. Top | #211
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      این تاپیک رو میدم بالا و نظرم رو میگم چون الآن آزمون عربی زدم و درصدم 96 شد با یدونه نزده و احساس میکنم که بابدی فلاح رو تبلیغ کنم چونکه شایسته تبلیغ و تقدیره
      بنده فقط در حد بسم الله رحمن الرحیم عربی بلد بودم و از رو هر کتابی میخوندم تستهاش رو نمیتونستم حل کنم و جالبش اینجا بود که پاسخ تستها رو هم متوجه نمیشدم و حتی صورت سوال رو نمیتونستم متوجه بشم که سوال از من چی میخواد چه برسه به حل سوال و تو همومن صورت سوال گیر میکردم(در این حد جلبک بودم) ولی بعد از 15 جلسه تماشا و پرینت جزوه و نوشتن جزوه فلاح الآن هیچ تستی جلو دارم نیست و جالبش اینجاست که فقط اسم و فعل رو خوندم و تازه حرف و جزوه آخر فلاح مونده که جزوه اصلی خودش میگه آخرین جزوه هست که درصدها رو منفجر میکنه و این دو جزوه اولی مقدماته و من هایپ هایپ شدم برای جزوه آخریه چون دو جزوه منو ساخته سومی رو بزنیم چی میشه!!! من الآن واقعا میگم ای کاش همه درسها مثل عربی بود خیلی خفن درس میده فلاح حتما ازش استفاده کنید بخصوص کلاسای 1400 ش
      در ضمن کلاساش حتی جمع بزنید 5 دقیقه هم حاشیه نداره و عین تراکتور درس میده آخر همین ماه هم (یعنی 20 روز دیگه ) کل عربی رو تمام میکنه و بعدش ازمون میزنه کل عربی رو دی ماه تموم میکنید!!!!! من عمرا میتونستم چنین کاری کنم خودم
      عربی که من همیشه سراغش نمیرفتم که نمیفهممش الآن شده قویترین درسم
      کل سه تا جزوش 361 تست داره
      سلام خوبین؟
      اقای فلاح کدوم موسسه هست؟یا اینکه دی وی دیشو گرفتی؟
      کلا راهنمایی میکنی چطور ببینمش؟هزینش چند شد؟

2. Top | #212
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      من نظام قدیمشو کامل دیدم و خیلی خوب بود..ولی گویا نظام جدید فلاح بهتره...درسنامه های کتاب تستاهم کلی نکته داره که تو تدریس ها گفته نمیشه
      فلاح همه چیرو میگه حتی قواعد انسانی رو هم میگه یعنی من که نظام قدیم هستم میفهمم داره چی میگه و با چه سطحی عربی رو میاره بالا خیالت تخت از همه چی

3. Top | #213
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Future نمایش پست ها
      سلام خوبین؟
      اقای فلاح کدوم موسسه هست؟یا اینکه دی وی دیشو گرفتی؟
      کلا راهنمایی میکنی چطور ببینمش؟هزینش چند شد؟
      تو امتیاز فرستادم براتون موسسه تاملند هستش

4. Top | #214
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو امتیاز فرستادم براتون موسسه تاملند هستش
      اوکی ممنون

5. Top | #215
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فلاح کلاسینو 3 4 جلسه گوش دادم ساله پیش، زیاد گیرایی نداشت کلاسش
      ولی شاید الان ک تاملنده خوب باشه، نمیدونم والا

6. Top | #216
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      من فلاح کلاسینو 3 4 جلسه گوش دادم ساله پیش، زیاد گیرایی نداشت کلاسش
      ولی شاید الان ک تاملنده خوب باشه، نمیدونم والا
      عجیبه شما اینو میگید
      البته اگه جلسات اولش بود احتمالا حوصلتون سر رفته چون از صفر مطلق شروع میکنه گفتن
      وگرنه آقای فلاح زورشو میزنه که بفهمونه به آدم
      شخصا عربی رو از چهل رسوندم به هشتاد وچهار با نکته و تستشون
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

7. Top | #217
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فلاح همه چیرو میگه حتی قواعد انسانی رو هم میگه یعنی من که نظام قدیم هستم میفهمم داره چی میگه و با چه سطحی عربی رو میاره بالا خیالت تخت از همه چی
      تست هم میزنید (از رو چی بهتره؟) یا فقط خود جزوه + زدن ازمون جامع کافیه؟

8. Top | #218
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

تست هم میزنید (از رو چی بهتره؟) یا فقط خود جزوه + زدن ازمون جامع کافیه؟

خودش گاج موضوعی رو پیشنهاد کرده برای اونایی که میخوان تست بزنن
      ولی هی تو کلایش میگه نیاز نیست و جزوه ام رو 10 بار بخونید و مرور کنید
      بعد از 15 جلسه واقعا میگم تنها دبیری که واقعا اگه کسی به حرفش گوش کنه برده همین فلاحه
      به نظرم من جزوه ش رو حفظ بشید تموم تستها رو رنده میکنید و کتاب نیاز نیست
      من خودم الان هرچی تست میزنم درس میشه عربی نردبام رو از دوستم گرفتم تستهاش خنده دار بودن و امروز باز هم فلاح تو کلایش گفت که هر کی جزوه رو حفظ بشه تستهای کتابها براش خنده داره یعنی لامصب هر چی میگه درست از اب درمیاد مثلا گاهی وقتا تو کلاسش بین تدریس میگه میدونم یه سوالایی دارید ولی صبر کنید بهشون پاسخ میدم بعد انگار ذهنش به تو وصله خودش بدون اینکه باهات ارتباط برقرار کنه جواب سوالت رو مینویسه رو تخته
      یعنی جادوگر عربیه به نظر من جادو میکنه آدم رو
      من خودم کتاب جامع خیلی سبز رو داشتم و فوت و فن عربی رو هم دارم هر دو تات کتاب واقعا چیز اضافه ای ندارن از جزوه ش خودش و جزوه اش کافیه فقط لغت حفظ کن و درک مطلب همین و بس خودشم همینا رو توصیه میکنه به جا کتاب لغت درک مطلب جزوه
      ویرایش توسط _Joseph_ : 11 دی 1399 در ساعت 19:54

9. Top | #219
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعد از 15 جلسه واقعا میگم تنها دبیری که واقعا اگه کسی به حرفش گوش کنه برده همین فلاحه
      من خودم الان هرچی تست میزنم درس میشه عربی نردبام رو از دوستم گرفتم تستهاش خنده دار بودن و امروز باز هم فلاح تو کلایش گفت که هر کی جزوه رو حفظ بشه تستهای کتابها براش خنده داره یعنی لامصب هر چی میگه درست از اب درمیاد مثلا گاهی وقتا تو کلاسش بین تدریس میگه میدونم یه سوالایی دارید ولی صبر کنید بهشون پاسخ میدم بعد انگار ذهنش به تو وصله خودش بدون اینکه باهات ارتباط برقرار کنه جواب سوالت رو مینویسه رو تخته
      یعنی جادوگر عربیه به نظر من جادو میکنه آدم رو [/SIZE]
      اینقد ازش تعریف میکنین تحریک میشم ثبت نام کنم اگ الان ثبت نام کنی میتونی تدریسای قبلی رو هم ببینی؟

10. Top | #220
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.X نمایش پست ها

اینقد ازش تعریف میکنین تحریک میشم ثبت نام کنم اگ الان ثبت نام کنی میتونی تدریسای قبلی رو هم ببینی؟
      سعی کن گروه ۲ ثبتنام کنی همش ۶ جلسه ازش گذشته فکر کنم این هفته هم کلاس تعطیله که میتونی نصفشو ببینی بعدش نصفش عقبی که هفته ای دو جلسه ببینی ۳ هفته ای رسیدی به انلاین

11. Top | #221
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات

بله میتونید
      ببین من تعریف نمیکنم
      تجربه خودم رو دارم به اشتراک میزارم از کلاسش برای اونایی که هی تاپیک میزنن کسایی که از فلان معلم نتیجه گرفتن و .... بتونن نتیجه گیری درستی داشته باشن و پولشون رو به جوب نندازن (هر چند خودم دارم قانون کپی رایت رو زیر پا میزارم)
      ولی در مورد عربی واقعا دارم میگم کارش درسته و اون ادعایی که داره رو به نحو احسن جامه عمل میپوشونه بهش و مثل بقیه بلف نمیزنه
      به عنوان مثال اولین جلسه که به سوالا پاسخ میداد بچه ها ازش میپرسیدن کتاب چی بخریم گفت هیچی لازم نیست و جزوه ام رو 20 بار مرور کن به جای کتاب
      یا به کسایی که میگفتن ما از عربی هیچی نمیفهمیم و صفریم (مثل خود من) گفت که الفبای فارسی رو بلد باشی کافیه برای من و عربیت رو من می سازم من خندیدم گفتم داره بلف میزنه و جلسه اولشه بازار گرمی میکنه ولی الآن دارم میگم هر چی میگه اظهر من الشمس اتفاق میافته و یه روزی به حرفهاش پی میبری
      لامصب فارسی رو هم یادت میده یعنی خودش گفت خیلی از شماهایی که نمیتونید تست بزنید مشکل عربی ندارید مشکلتون فارسیشه و زبان فارسی که زمانها و قواعدش رو بلد نیستید (مثل من باز) قواعد دستوئر زبان فارسی رو هم میگه موقع نیاز اصلا به نظر من یکسی که ششم ابتداییه بشینه کلاسش میره کنکورو حداقلش 50 میزنه
      ولی باید هی مرور کنی و تک تک کارهایی که میگه رو بکنی و لغت بخونی
      کلاسش هم بی حاشیه است و بعضی وقتا حرفهای خوبی رو هم میزنه که انرژی میگیری ازش و اونقدر میگه 100 میزنید شما ها که فکر کنم تاثیر روانشانختی هم داره تو زدن درصد بالا

12. Top | #222
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

یعنی جادوگر عربیه به نظر من جادو میکنه آدم رو
      من خودم کتاب جامع خیلی سبز رو داشتم و فوت و فن عربی رو هم دارم هر دو تات کتاب واقعا چیز اضافه ای ندارن از جزوه ش خودش و جزوه اش کافیه فقط لغت حفظ کن و درک مطلب همین و بس خودشم همینا رو توصیه میکنه به جا کتاب لغت درک مطلب جزوه
      خیلی ممنونم
      یه سوال دیگه: عربی موضوعی همونی هست که مولفش عاشوری هست(اگه اشتباه نکنم البته)
      واسه متن و لغت هم کتاب پیشنهاد دادن؟

13. Top | #223
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      سعی کن گروه ۲ ثبتنام کنی همش ۶ جلسه ازش گذشته فکر کنم این هفته هم کلاس تعطیله که میتونی نصفشو ببینی بعدش نصفش عقبی که هفته ای دو جلسه ببینی ۳ هفته ای رسیدی به انلاین
      اونی ک از مرداد شروع شده با اونی ک از آبان شروع شده چ فرقی داره؟

14. Top | #224
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

خیلی ممنونم
      یه سوال دیگه: عربی موضوعی همونی هست که مولفش عاشوری هست(اگه اشتباه نکنم البته)
      واسه متن و لغت هم کتاب پیشنهاد دادن؟
      بله کتاب عاشوری 1400
      برای لغت کتاب خودش رو پینهاد کرد که اونم عالیه و حجمش کمه اسمش لغت خونه عربیه
      برای متن هم کتاب خودش رو پیشنهاد کرد اسمش چله نشینی متن عربی

15. Top | #225
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات

اونی ک از مرداد شروع شده با اونی ک از آبان شروع شده چ فرقی داره؟
      شما همونی که از مرداد شروع شده رو هم از الان شروع کنی به دیدن میتونی تا عید نهایت تموم کنی کلا 24 جلسه عربی رو میبنده با سه تا جزوه 50 صفحه ای که 350 تا تقریبا تست داره جزوه هاش

صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 5141516 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن