خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین دی وی دی عربی

رأی دهندگان
    131. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • عربی الا

37 28.24%
    • عربی افبا

12 9.16%
    • عربی حرف اخر

43 32.82%
    • عربی رایان

13 9.92%
    • عربی پرواز

8 6.11%
    • نژادعلی

6 4.58%
    • سایر

12 9.16%
    صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4131415 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 196 به 210 از 248
    1. Top | #196
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

2. Top | #197
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      واعظی ترجمه
      فلاح قواعد

3. Top | #198
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر دی وی دی های فلاح چند ساعته؟؟

4. Top | #199
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinaa897 نمایش پست ها
      بچه ها هورفر یا فلاح کلاس انلاین میزارن نظام قدیم؟ اصن خوبن من عربیم خیییلی ضعیفه چکا کنم ممنون میشم اونا که بالا میزنن راهنماییم کنن
      هورفر برای نظام قدیم هم کلاس گذاشته
      اگر عربیت ضعیف هست،فقط فلاح میتونه کمکت کنه..من دی وی دی های نظام قدیمش رو دارم که خیلی خوب بودن امسال هم کلاسش رو ثبت نام کردم،می تونی دی وی دی هاش رو تهیه کنی.

5. Top | #200
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lili.9779.lili نمایش پست ها
      هر دی وی دی های فلاح چند ساعته؟؟
      هر دی وی دی بین 1تا حداکثر1/5 ساعت.

6. Top | #201
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      هورفر برای نظام قدیم هم کلاس گذاشته
      اگر عربیت ضعیف هست،فقط فلاح میتونه کمکت کنه..من دی وی دی های نظام قدیمش رو دارم که خیلی خوب بودن امسال هم کلاسش رو ثبت نام کردم،می تونی دی وی دی هاش رو تهیه کنی.
      شما قبلا که با ایشون کار کردید عربی رو چند درصد زدید؟؟؟
      امسال که با ایشون کار میکنید تا الان پیشرفتی کردید؟؟

7. Top | #202
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lili.9779.lili نمایش پست ها
      شما قبلا که با ایشون کار کردید عربی رو چند درصد زدید؟؟؟
      امسال که با ایشون کار میکنید تا الان پیشرفتی کردید؟؟
      من پارسال بعد از عید عملا درس نخوندم بنابراین درصدی که زدم نمیتونه ملاک باشه،با این حال 40 وخورده ای زدم

8. Top | #203
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این تاپیک رو میدم بالا و نظرم رو میگم چون الآن آزمون عربی زدم و درصدم 96 شد با یدونه نزده و احساس میکنم که بابدی فلاح رو تبلیغ کنم چونکه شایسته تبلیغ و تقدیره
      بنده فقط در حد بسم الله رحمن الرحیم عربی بلد بودم و از رو هر کتابی میخوندم تستهاش رو نمیتونستم حل کنم و جالبش اینجا بود که پاسخ تستها رو هم متوجه نمیشدم و حتی صورت سوال رو نمیتونستم متوجه بشم که سوال از من چی میخواد چه برسه به حل سوال و تو همومن صورت سوال گیر میکردم(در این حد جلبک بودم) ولی بعد از 15 جلسه تماشا و پرینت جزوه و نوشتن جزوه فلاح الآن هیچ تستی جلو دارم نیست و جالبش اینجاست که فقط اسم و فعل رو خوندم و تازه حرف و جزوه آخر فلاح مونده که جزوه اصلی خودش میگه آخرین جزوه هست که درصدها رو منفجر میکنه و این دو جزوه اولی مقدماته و من هایپ هایپ شدم برای جزوه آخریه چون دو جزوه منو ساخته سومی رو بزنیم چی میشه!!! من الآن واقعا میگم ای کاش همه درسها مثل عربی بود خیلی خفن درس میده فلاح حتما ازش استفاده کنید بخصوص کلاسای 1400 ش
      در ضمن کلاساش حتی جمع بزنید 5 دقیقه هم حاشیه نداره و عین تراکتور درس میده آخر همین ماه هم (یعنی 20 روز دیگه ) کل عربی رو تمام میکنه و بعدش ازمون میزنه کل عربی رو دی ماه تموم میکنید!!!!! من عمرا میتونستم چنین کاری کنم خودم
      عربی که من همیشه سراغش نمیرفتم که نمیفهممش الآن شده قویترین درسم
      کل سه تا جزوش 361 تست داره
      ویرایش توسط _Joseph_ : 11 دی 1399 در ساعت 12:22

9. Top | #204
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      این تاپیک رو میدم بالا و نظرم رو میگم چون الآن آزمون عربی زدم و درصدم 96 شد با یدونه نزده و احساس میکنم که بابدی فلاح رو تبلیغ کنم چونکه شایسته تبلیغ و تقدیره
      بنده فقط در حد بسم الله رحمن الرحیم عربی بلد بودم و از رو هر کتابی میخوندم تستهاش رو نمیتونستم حل کنم و جالبش اینجا بود که پاسخ تستها رو هم متوجه نمیشدم و حتی صورت سوال رو نمیتونستم متوجه بشم که سوال از من چی میخواد چه برسه به حل سوال و تو همومن صورت سوال گیر میکردم(در این حد جلبک بودم) ولی بعد از 15 جلسه تماشا و پرینت جزوه و نوشتن جزوه فلاح الآن هیچ تستی جلو دارم نیست و جالبش اینجاست که فقط اسم و فعل رو خوندم و تازه حرف و جزوه آخر فلاح مونده که جزوه اصلی خودش میگه آخرین جزوه هست که درصدها رو منفجر میکنه و این دو جزوه اولی مقدماته و من هایپ هایپ شدم برای جزوه آخریه چون دو جزوه منو ساخته سومی رو بزنیم چی میشه!!! من الآن واقعا میگم ای کاش همه درسها مثل عربی بود خیلی خفن درس میده فلاح حتما ازش استفاده کنید بخصوص کلاسای 1400 ش
      در ضمن کلاساش حتی جمع بزنید 5 دقیقه هم حاشیه نداره و عین تراکتور درس میده آخر همین ماه هم (یعنی 20 روز دیگه ) کل عربی رو تمام میکنه و بعدش ازمون میزنه کل عربی رو دی ماه تموم میکنید!!!!! من عمرا میتونستم چنین کاری کنم خودم
      عربی که من همیشه سراغش نمیرفتم که نمیفهممش الآن شده قویترین درسم
      کل سه تا جزوش 361 تست داره
      از چه نظر نسبت به ناصح زاده بهتره؟

10. Top | #205
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      از همه نظر ....
      عربی رو باید موضوعی اصلا خوند . نه درس به درس !

11. Top | #206
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ناصح زاده رو ندیدمش نمتیونم مقایسه کنم ولی اگه درس به درس تدریس کنه نرو سمتش
      ولی یدونه جمع بندیش رو شاید نگا کنم چون کتاب جم بندیش رو دارم

12. Top | #207
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در کل امسال اوایل که درگیر دبیر و فیلم بودم که نگا کنم یا نه (چون اوایل کتاب نداشتم کتابام نظام قدیم بودم)
      دو تا معلم رو دیدم که خفن تدریس میکردم البته یکیش رو از بچه های انجمن معرفی کردن
      یکیش اقاجانی 1400 تاملند شیمی که واقعا میگم هر کسی وقت کنه ببینه قطع به یقین شیمی رو بالا میزنه امسال یه نکات (نمیدونم المپیادی هست یا از چی میگه ولی من که هیچ جا ندیدم نه تو مبتکران نه تو خیلی سبزو تو کلاس دیگر دبیرها به جز کتابهای جمع بندی نشر الگو بعضی از این نکات رو نوشته) بعضی نکاتی رو میگه کلایش که واقعا کف خون میبری برای 1400 واقعا خیلی داره عالی کار میکنه کتاب هم که ایکیو گاج رو معرفی کرده خودش گویای سطح کلاسشه
      یکیشم عربی فلاح هستش که به شدت پیشنهاد میکنم و خودم هم میبینمش

13. Top | #208
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه منظورت کافه عربیشه . به گرد پای فلاح نمیرسه

14. Top | #209
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      اگه منظورت کافه عربیشه . به گرد پای فلاح نمیرسه
      من نظام قدیمشو کامل دیدم و خیلی خوب بود..ولی گویا نظام جدید فلاح بهتره...درسنامه های کتاب تستاهم کلی نکته داره که تو تدریس ها گفته نمیشه

15. Top | #210
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کافه عربی ناصح زاده اینقدر بد تعریفشو شنیدم میترسم سمت این دبیر برم

صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4131415 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن