خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یک سالِ پشت کنکورم...کمک

سلام به همه ی دوستان عزیز
      من الان 1 ساله که پشت کنکور هستم.از کودکی میخوام پزشک باشم.هر وقت که تصمیم میگیرم که از نو شروع کنم نمیشه خیلی امتحان کردم از دست خودم هم خسته شدم.الان نمیدونم چیکار میکنم . چیکار باید بکنم.احساس میکنم هنوز به بلوغ فکری نرسیدم و مسئولیت هامو به عهده نمیگیرم.تو خیالات خوش زندگی میکنم.موزیک هم که خیلی گوش میدم.ارادم خیلی کمه.یه ساعت انگیزه دارم بعده یه ساعت بی انگیزه میشم.به رشته های دیگه هم نمیتونم اصلا فکر کنم.الان از موزیک هم خوشم نمیاد اصلا خیلی سردرگمم لطفا کمک کنید دوستان.خیلی ممنونم
      ویرایش توسط Tia : 20 اردیبهشت 1396 در ساعت 20:41 دلیل: عنوان نامناسب

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست گلم بهتره پیش یه روانشناس خوب برین و ازش کمک بگیرین تا علت یابی بشه که دلیل رفتاراتون چیه...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راهکاری جالبی نیست ولی من باشم ببینم نمیتونم یه سال دوسال میرم یه رسته دیگه مث پرستاری میخونم گاهی اوقات علاقه با چیزی که تو واقعیت باشه فرق میکنه اگه برم پرستاری و ببینم به پزشکی واقعا علاقه دارم و از کاری که پزشکا توی بیمارستان ها انجام میدن لذت میبرم اونوقت یقینا هیچ چیزی جلوی تلاشم رو نمیگیره
      البته شاید نشدنی باشه ولی خب من با این شرایط اینکارو میکردم
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو همین انجمن یکی دقیقا مشکل تورو داشت گفتم موزیک گوش میدی گفت اره....بخدا موسیقی ادمو میبره تو توهم اصن سال کنکور باید روزی 2تا س تا اهنگ گوش داد نه 1ساعت...رویا پردازیی مکانیسم دفاعیه دربرابر تلاش نکردن...21روز موزیک بزار کنار بعدش از روزی ی ساعت درس خوندن شروع کن برو بالا قول میدم درست بشه من از 21فروردین اینکارو کردم الان 1ماهه از 1ساعت ب 8ساعت رسیدم...مادرم میگفت اگه اول تابستون این کارو کردئه بودی الان کلی جلو بودی...دوست من موسیقی زیاد خوب نیست ادمو بی حال کم توان ضعیف میکنه..این حرف من نیست حرف باخ بتووون...حرف نوابغ موسیقی دنیاس..هرموسیقی میخواد باشه سنتی پاپ رپ...ی مقاله هم سایت سنجش درباره همین موضوع زده بود...علت نتیجه نگفرتن خیلی از ماها درس نخوندن نیست رعابت نکردن این چیزاس...
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 20 اردیبهشت 1396 در ساعت 13:48

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​قصد جسارت ندارم ولی لطفا لطفا ب عکس دختر یا کلا جنس مونث نگاه نکن...من ی دایی دارم سالهاس اینجا نیست ی بار ی کتاب برام فرستاد توش ی روانشناس غربی نوشته بود موسیقی وجنس مخالف ادمو نابود میکنه کم اراده میکنه...من هرچی میدونتسم بهت گفتم چون عین مشکل تورو داشتم باقیش باخودت
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی متشکرم حامد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه اون مقاله ی سنجش رو بزارین؟خیلی ممنون

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​الان پیدا میکنم ولی دقیق توش نوشته بیود اگرم گوش دادید رپ گوش ندید
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اتفاقا با موسیقی تست میزنم بسیار هم راضیم!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر چیزی ب اندازش خوبه ن بی رویه
      موسیقی میتونه باعث تنبلی بشه و میتونه باعث انرژی بشه ن تنها موسیقی خیلی چیزای دیگم همینجورین مهم درست استفده کردنشونه
      مثلا روزی یکی دوتا اهنگ انگیزشی خوبه اما ن دیگه بشه چند ساعت خب این باعث روحیه و انگیزه میشه
      یا مثلا وقتی ک خیلی درس خوندید روحیتون اومده پایین یکی دوتا اهنگ شاد خیلی ب ادم کمک میکنه اما میگم ک هرچیزی ب اندازش
      مدریت کنید کاراتونو

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      تو همین انجمن یکی دقیقا مشکل تورو داشت گفتم موزیک گوش میدی گفت اره....بخدا موسیقی ادمو میبره تو توهم اصن سال کنکور باید روزی 2تا س تا اهنگ گوش داد نه 1ساعت...رویا پردازیی مکانیسم دفاعیه دربرابر تلاش نکردن...21روز موزیک بزار کنار بعدش از روزی ی ساعت درس خوندن شروع کن برو بالا قول میدم درست بشه من از 21فروردین اینکارو کردم الان 1ماهه از 1ساعت ب 8ساعت رسیدم...مادرم میگفت اگه اول تابستون این کارو کردئه بودی الان کلی جلو بودی...دوست من موسیقی زیاد خوب نیست ادمو بی حال کم توان ضعیف میکنه..این حرف من نیست حرف باخ بتووون...حرف نوابغ موسیقی دنیاس..هرموسیقی میخواد باشه سنتی پاپ رپ...ی مقاله هم سایت سنجش درباره همین موضوع زده بود...علت نتیجه نگفرتن خیلی از ماها درس نخوندن نیست رعابت نکردن این چیزاس...

به نظر من اصن ربطی به موسیقی نداره تازه یه تعداد زیادی از مشاورا نظرشون اینه اگه خسته شدید برید موزیک گوش کنید تا روحیتون برگرده!!!
      برخلاف نظر شما به جنس مخالفم ربطی نداره خود من یکی از دلایل انگیزشیم فکر کردن به جنس مخالفه!!!!شما حساب کنید الان یه دختر دنبال یه پسر بیکار و بی پول میاد؟اصن جواب سلامشم نمیده
      خوب پس نتیجه میگیریم که آدم باس تلاشش بیشتر بشه تا یه رشته تاپ تر قبول شه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aria.salmas نمایش پست ها
      سلام به همه ی دوستان عزیز
      من الان 1 ساله که پشت کنکور هستم.از کودکی میخوام پزشک باشم.هر وقت که تصمیم میگیرم که از نو شروع کنم نمیشه خیلی امتحان کردم از دست خودم هم خسته شدم.الان نمیدونم چیکار میکنم . چیکار باید بکنم.احساس میکنم هنوز به بلوغ فکری نرسیدم و مسئولیت هامو به عهده نمیگیرم.تو خیالات خوش زندگی میکنم.موزیک هم که خیلی گوش میدم.ارادم خیلی کمه.یه ساعت انگیزه دارم بعده یه ساعت بی انگیزه میشم.به رشته های دیگه هم نمیتونم اصلا فکر کنم.الان از موزیک هم خوشم نمیاد اصلا خیلی سردرگمم لطفا کمک کنید دوستان.خیلی ممنونم
      به نظرم اگه شما تو جو کنکوری و رقابتی قرار بگیرید وضعیت خیلی فرق میکنه مثلا برید پیش یکی که داره سخت واسه یه امتحان میخونه بشینید و درس بخونید اصن فرقیم نداره چی میخونه.مثلا اگه خواهر بزرگتر یا برادر بزرگتری دارید که داره برای کنکور ارشد میخونه یا یه نفر از دوستای کنکوریتون اگرم چنین شخصی وجود نداره برید کتابخونه شاید کمک کرد بهتون.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      موسیقی فقط زمان بیکاری :troll (5):

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      علاقه نداری برادر

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      علاقه نداری برادر
      چطور میشه علاقه ایجاد کرد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن