خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

جمع بندی فیزیک خیلی سبز!

سلام ، کسایی که این کتابو دارن میشه بگن تستای چه سالی تا چه سالی رو داره؟ بعد تستای این محدوده سال رو کامل گذاشته یا گلچین کرده؟

2. Top | #2
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal_mh نمایش پست ها
      سلام ، کسایی که این کتابو دارن میشه بگن تستای چه سالی تا چه سالی رو داره؟ بعد تستای این محدوده سال رو کامل گذاشته یا گلچین کرده؟
      سلام.تقریبا همه ی تستای سال 88 تا 95 رو داره به طوری که اگه سوالاش رو حل کنید تقریبا همه ی سوالات کنکور های اخیر رو حل کردید فقط تستای مشابه رو حذف کرده و از برخی موضوع ها که تو کنکور های اخیر نیومده اما تو کنکورهای اینده امکان داره بیاد از سوالات کنکور سال های قبل 88 و بعضی جاها تالیفی استفاده کرده.
      و اگه روزی 20 تست از کتاب رو بزنید تا کمتر از یه ماه تموم میشه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امروز رسید دستم
      به گفته خود کتاب گویا تست ها تالیفی ولی با طعم کنکور و پوشش کنکور 7 سال گذشته هستش .
      کتاب درسنامه جمع بندی نداره! فقط تست هست ولی ناگفته نمونه که توی پاسخنامش کامل پاسخ داده و هر فرمولی نیاز بوده گنجونده! پس تقریبا درسنامه هم داره .
      10 آزمون 45 سوالی داره که خودم قصد دارم از 20 خرداد روزی یه ازمونش رو کامل بررسی کنم تا آخر خرداد تموم میشه ؛ مشکل زمان نیست مثل خط ویژه ( البته خط ویژه جمع بندی نیست یه درسنامه کامل هست مثل مبتکران و بقیه کتاب ها )
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      سلام.تقریبا همه ی تستای سال 88 تا 95 رو داره به طوری که اگه سوالاش رو حل کنید تقریبا همه ی سوالات کنکور های اخیر رو حل کردید فقط تستای مشابه رو حذف کرده و از برخی موضوع ها که تو کنکور های اخیر نیومده اما تو کنکورهای اینده امکان داره بیاد از سوالات کنکور سال های قبل 88 و بعضی جاها تالیفی استفاده کرده.
      و اگه روزی 20 تست از کتاب رو بزنید تا کمتر از یه ماه تموم میشه.
      ممنون!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      امروز رسید دستم
      به گفته خود کتاب گویا تست ها تالیفی ولی با طعم کنکور و پوشش کنکور 7 سال گذشته هستش .
      کتاب درسنامه جمع بندی نداره! فقط تست هست ولی ناگفته نمونه که توی پاسخنامش کامل پاسخ داده و هر فرمولی نیاز بوده گنجونده! پس تقریبا درسنامه هم داره .
      10 آزمون 45 سوالی داره که خودم قصد دارم از 20 خرداد روزی یه ازمونش رو کامل بررسی کنم تا آخر خرداد تموم میشه ؛ مشکل زمان نیست مثل خط ویژه ( البته خط ویژه جمع بندی نیست یه درسنامه کامل هست مثل مبتکران و بقیه کتاب ها )
      ظاهرا شما کتاب آزمون فیزیک خیلی سبز رو میگید☺من منظورم کتاب جمع بندی فیزیک پایه ش بود که درسنامه داره و کمی تست :/

6. Top | #6
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      ایندفعه هم که اشتباه زدی vahidz771

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      ایندفعه هم که اشتباه زدی vahidz771
      ببخش شما
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal_mh نمایش پست ها
      ظاهرا شما کتاب آزمون فیزیک خیلی سبز رو میگید☺من منظورم کتاب جمع بندی فیزیک پایه ش بود که درسنامه داره و کمی تست :/
      واقعا ؟
      خب شما ببخش ولی کتاب خوبیه
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن