خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 64
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

این شما و این فیل زیست

سلام دوستان کتاب تازه وارد مبتکران فیل زیست به نظرتون چطوره ؟
      در نگاه اول به نمونه صفحه ها به نظر خوب میاد

http://www.mobtakeran.net/image/1494241044.pdf

4e6be01c-2663-250x250.jpg

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتاب متوسطه
      تا اونجایی که من دیدم اکثرا چیزایی گفته که میشه حتی بدون خوندن این کتاب هم دونست
      برای دانش آموزان متوسط و ضعیف کتاب خوبی میتونه باشه ولی برای دانش آموازن سطح بالا میتونم بگم اکثرا بلدن اینها رو
      به نظرم خیلی به کار داشن آموازانی که بالای 70 میزنن نمیاد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      کتاب متوسطه
      تا اونجایی که من دیدم اکثرا چیزایی گفته که میشه حتی بدون خوندن این کتاب هم دونست
      برای دانش آموزان متوسط و ضعیف کتاب خوبی میتونه باشه ولی برای دانش آموازن سطح بالا میتونم بگم اکثرا بلدن اینها رو
      به نظرم خیلی به کار داشن آموازانی که بالای 70 میزنن نمیاد
      من برعکس فک میکنم اگه دانش اموز ضعیف باشه تا بخواد نکته های این رو بفهمه ک هیچی اما قوی ها واسه مرور به نظر خوب میاد مخصوصا اگه کسی نکته هاشو یادداشت نکرده باشه

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rhm97 نمایش پست ها
      من برعکس فک میکنم اگه دانش اموز ضعیف باشه تا بخواد نکته های این رو بفهمه ک هیچی اما قوی ها واسه مرور به نظر خوب میاد مخصوصا اگه کسی نکته هاشو یادداشت نکرده باشه
      اتفاقا سطح کتاب رو خیلی بالا نمی بینم در حد دانش آموز متوسط و ضعیف هست نه خیلی ضعیف و صفر که باید متن کتاب بخونه
      خیلی سطح جملاتش سنگین نیست و خیلی از نکاتش میتونم بگم طراح دست نمیزاره روش و ذهن رو بیخودی درگیر کردن هست (طراح با سواد میدونه رو چی دست بزاره توی کنکور) برای تفیکیک درصد بالا

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا سطح کتاب رو خیلی بالا نمی بینم در حد دانش آموز متوسط و ضعیف هست نه خیلی ضعیف و صفر که باید متن کتاب بخونه
      خیلی سطح جملاتش سنگین نیست و خیلی از نکاتش میتونم بگم طراح دست نمیزاره روش و ذهن رو بیخودی درگیر کردن هست (طراح با سواد میدونه رو چی دست بزاره توی کنکور) برای تفیکیک درصد بالا
      به جز پی دی افش چیزی دیدین ازش ؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مقدمه کتاب رو بخونید

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اینقده کتاب نذارید خو
      منم دلم میخواد
      دیگه نمیخرن
      میخوام بعد کنکور یه کتابفروشی بزنم همشم نو

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مقدمه کتاب رو بخونید
      دوست من من نگفتم بده گفتم متوسطه
      قطعا عالی هم نیست
      عالی مثلا جملاتی مثل این من ندیدم
      مثلا فرض کن کتاب خوندی بگن
      بخشی از گردش خون بدن انسان باز است ....خیلی ها تا میخونن اگه جواب هم بدن غلط جواب میدن خیلی ها هم که میزنن با شک میزنن این جمله ای هست برای تفکیک
      سرک کنکور قشنک تو شک میمونی این تفکیک درصد 70
      درصد بالای 80 یا 90 که جمله ای بهت میدن که متن کتاب نگفته استنباطی که 90 درصد جواب هم میدن ولی غلط 10 درصد 5 درصد میزنه درست 5 درصد نمیزنه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قطعا عالی هم نیست
      بخشی از گردش خون بدن انسان باز است ....خیلی ها تا میخونن اگه جواب هم بدن غلط جواب میدن خیلی ها هم که میزنن با شک میزنن این جمله ای هست برای تفکیک
      درصد بالای 80 یا 90 که جمله ای بهت میدن که متن کتاب نگفته استنباطی که 90 درصد جواب هم میدن ولی غلط 10 درصد 5 درصد میزنه درست 5 درصد نمیزنه
      چنین جملاتی هیچ کتابی نداره و نخواهد داشت

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چنین جملاتی هیچ کتابی نداره و نخواهد داشت
      خوب آفرین ولی هستن کتاب هایی که تا درصد 80 هم کار کردن که حتی کم حجم تر از این هم ما دیدیم پس آیا بگیم این کتاب برای درصد بالای 70 خوبه درست گفتیم پس بهترین صفت برای این کتاب همونی بود که گفتم متوسط اگه خریدی کتاب خوبیه قطعا تا درصد های حداکثرا 70 اگر کنکور مثل سال 95 و بقیه فصل ها هم مثل پیش دو و گیاهی ها خوب کار کرده باشه خوبه کار اشتباه دیگر اینه که نمونه 2 فصل اول گذاشته فصل ها چالشی مثل 9 سوم آغازی و ژنتیک جمعیت نگذاشته

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قطعا عالی هم نیست
      لابد بخش جنینی منظورتونه از گردش خون باز؟ یا مثلا توی خود قلب ... این چرت و پرتا چیه قبلا هم توی تلویزیون یه احمقی میگفت ماهی توی سرش گردش خون باز داره
      اتفاقا اینا چیزاییه که یه طراح اتفاقا باسواد دست نمیذاره روش
      ویرایش توسط mahdi2015 : 19 اردیبهشت 1396 در ساعت 20:51

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم برا مرور مطالب ریز خیلی کتاب خوبیه . البته بهتر بود از فصلای دیگه نمونه میذاشتن آخه یک و دو ی دوم ؟
      شاید بگیرم برا ماه بعد ...

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      لابد بخش جنینی منظورتونه از گردش خون باز؟ یا مثلا توی خود قلب ... این چرت و پرتا چیه قبلا هم توی تلویزیون یه احمقی میگفت ماهی توی سرش گردش خون باز داره
      اتفاقا اینا چیزاییه که یه طراح اتفاقا باسواد دست نمیذاره روش
      اقا مهدی این چرت و پرتا رو خیلیا میگن زیاد در نظر نگیرید
      فکر کنم اسم کسی که این چیزا رو میگفت پدرام بود فامیلیش یادم نیست

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_mah نمایش پست ها
      اقا مهدی این چرت و پرتا رو خیلیا میگن زیاد در نظر نگیرید
      فکر کنم اسم کسی که این چیزا رو میگفت پدرام بود فامیلیش یادم نیست
      پدرام فرهادیان بود اسم خودشم گذاشته دکتر در حالیکه دامپزشکی آزاد خونده این بشر ... سوال 156 امسال هم که غلط بود ایشون توی برنامه زنده بلند شد دست زد به افتخار طراح که دمش گرم چه سوال مفهومی داده بعد که حذف کردن سوالو این ضایع شد ... فقط سیبیل بلند کرده مردک

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      لابد بخش جنینی منظورتونه از گردش خون باز؟ یا مثلا توی خود قلب ... این چرت و پرتا چیه قبلا هم توی تلویزیون یه احمقی میگفت ماهی توی سرش گردش خون باز داره اتفاقا اینا چیزاییه که یه طراح اتفاقا باسواد دست نمیذاره روش
      نه خیر مگه همه انسان ها رحم دارند که منظورم این ها باشه اتفاقا به هر کس بگی اون چیزی که من منظورم بود دلیلش میگه بعد سوال 187 کنکور پارسال نمونه چنین سوالی بود میتوز هسته ای هیچ کتاب کنکوری ننوشته بود که گیاهان دارن
      بعد ببین همین جمله ی من هم شما نتونستی حتی بدونی منور من چی بود
      خیلی های دیگه هم نمی دونن مطمعن باش

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن