خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فیل زیست =معجزه زیست مهر و ماه= حرف اخر زیست راه اندیشه =ناجی زیست برد....این کتابا همشون در یک سطح هستن توصیه داداش زاپاتا رو هم براتون بگم ایشون گفت کتاب ازمون زیست خیلی سبز رو حتما تهیه کنید و تستاشو تحلیل کنید. نظرمون رو در مورد فیل زیست گفتیم کسی تهیه کنه این کتابو ضرر نکرده کسی هم تهیه نکنه این کتابو چیز خاصی از دست نداده..

2. Top | #62
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      سوال که درست بود شما هم بعید می دونم درست زده بوده باشی ولی درست هم زده باشی خیلی ها نزدن نزدیک 90 درصد
      بعد خون میره بین سلول های قلب درون قلب اینو شما میگی دیگه خوب
      حق با kurdish boy هست تاپیک نقد فیل زیست بود ببین به کجا کشید اون سوال هم درست زدم ... کار شاخی هم نکردم مطمئنم 50 درصد بچه ها هم با رد بقیه گزینه ها درست زدن سوالو ... بحث هم تمومه
      ر.ا: مزیت کتاب به منظم کردن مطالب هستش و کار و اتفاق خاصی توی این کتاب نیست.

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      توی کتاب گفته گلبول قرمز توی مویرگ کبد و طحال میمیره و بعد هموگلوبینش توسط ماکروفاژ تجزیه میشه و خوب میدونیم که ماکروفاژ توی بافته پس چجور ماکرو پیشه هموءلوبینه؟ گردش خون باز
      اینو من از یه دانشجو شنیدم که فکر کنم بخاطر رشته و دانشگاهش ( پزشکی تهران ) بشه بهش اعتماد کرد .
      پروفسور چشم شما زیست . دیگه چرا به بقیه توهین میکنی میگی معلم نما؟

4. Top | #64
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      شما پاسخ گوی زیست هستی جایی دیگه ای به ذهنت نمیرسه گردش خون باز متن کتاب خوندی خیلی ساده است
      البته من معلم نیستم من دانش آموز هستم معلم من کسی دیگه ای است شاید شما معلم نما باشی
      واقعا سوال خیلی سخت بوده که شما هم از پسش بر نمیای
      فقط این متن کتابته خون از انتهاى باز بعضى رگها خارج مى شود و در میان سلول ها گردش
      مى کند

در جانوران دو نوع دستگاه گردش خون وجود دارد
      دوست عزيز شما اولا مفهوم گردش خون رو از كتاب بايد بدوني !!
      ما دستگاه گردش خون داريم !! وقتي ميگيم دستگاه ، يعني در كليت و يك سيستم رو مورد برسي قرار ميديم !
      انسان مطلقاً دستگاه گردش خون بسته داره
      ولي خون ميتونه از رگ ها هم خارج بشه ...
      مثال هايي هم كه شما در دبيرستان ميخونيد ، يكي در قسمت جمجمه و زير سخت شامست و ديگري بخش جفت در دوران جنيني هستش ....و
      وگرنه مثال هاي زيادتري هم وجود داره كه حتي من توضيح هم بخوام بدم ، شما متوجه نميشيد
      در ضمن اين حرف من يا هر كي ديگه نيست
      كتب رفرنس پزشكي رو اگه مطالعه كنيد ، كامل توضيح داده ( مثل گايتون و ...)
      منم دانش آموز هستم دوست عزيز
      منظورم از معلم نما هم اون دبير مطرحي بود كه اين حرف رو در تلويزيون زد در حالي كه اصلا سواد پزشكي نداره كه حالا بخواد نظر بده و ....
      شمام هم ميتونيد حتي با منشن پاسخگو هاي ديگه كه دبير هاي مطرح كنكور هستند ( اقاي زارع و اقا عليرضا ) ، از حرف هاي من مطمئن شيد

اين تاپيك صرفا براي نقد كتاب بوده !!
      براي ادامه ي مبحث ميتونيد در تاپيك سوالات زيست ، سوالتون رو مطرح كنيد ....
      در صورت ادامه ، تاپيك بسته ميشه ....
      ویرایش توسط Behnam10 : 20 اردیبهشت 1396 در ساعت 13:09

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن