خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 64
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​هردبیری بدی یا خوبی داره انقد ب فرهادیان نتوپید
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      نه خیر مگه همه انسان ها رحم دارند که منظورم این ها باشه اتفاقا به هر کس بگی اون چیزی که من منظورم بود دلیلش میگه بعد سوال 187 کنکور پارسال نمونه چنین سوالی بود میتوز هسته ای هیچ کتاب کنکوری ننوشته بود که گیاهان دارن
      بعد ببین همین جمله ی من هم شما نتونستی حتی بدونی منور من چی بود
      خیلی های دیگه هم نمی دونن مطمعن باش
      شما نفرمودید که همه انسان ها درضمن همه انسان ها قلب دارن مگه نه؟ وقتی میگیم انسان گردش خون بسته دارد یعنی گردش خون بسته دارد دیگه اینکه یه بخشیش بازه و اینا چرت و پرتی بیش نیست ... اون میتوز هسته ای هم دلیل نمیشه هر چرت و پرتی رو بیان کنیم و بگیم آره چون طراح اونجا گفته میتوز هسته ای منم میگم میوز هسته ای یا مثلا توی سر ماهی گردش خون باز داریم و اینا ... اون سوال هم با رد گزینه حل میشد یعنی بقیه گزینه ها خیلی تابلو غلط بودن و به دانش اینکه میتوز هسته ای توی گیاهان هم دیده میشه یا همون میتوز هسته عملا نیازی نداریم یعنی طراح خودشم میدونه ممکنه منظورش رو خیلیا نگیرن (من میگم هیچکس) ب همین خاطر بقیه گزینه ها رو تابلو میده

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      شما نفرمودید که همه انسان ها درضمن همه انسان ها قلب دارن مگه نه؟ وقتی میگیم انسان گردش خون بسته دارد یعنی گردش خون بسته دارد دیگه اینکه یه بخشیش بازه و اینا چرت و پرتی بیش نیست ... اون میتوز هسته ای هم دلیل نمیشه هر چرت و پرتی رو بیان کنیم و بگیم آره چون طراح اونجا گفته میتوز هسته ای منم میگم میوز هسته ای یا مثلا توی سر ماهی گردش خون باز داریم و اینا ... اون سوال هم با رد گزینه حل میشد یعنی بقیه گزینه ها خیلی تابلو غلط بودن و به دانش اینکه میتوز هسته ای توی گیاهان هم دیده میشه یا همون میتوز هسته عملا نیازی نداریم یعنی طراح خودشم میدونه ممکنه منظورش رو خیلیا نگیرن (من میگم هیچکس) ب همین خاطر بقیه گزینه ها رو تابلو میده
      بله شما درست میگید
      شما درصد 100 کنکور میزنی
      انشالله کارنامه ات هم بزار
      این کتاب هم بخرید به قول شما 100 بزنید باشه
      مثل اون الگو که همه میگفتن 100 میزنید برید اینم 100 میزنید
      مثل همون فاگو 100 میزنید
      و بچه ها کشف جدید پزشکی انجام شد در این لحظه قلب گردش خون باز دارد جایزه نوبل تقدیم به شما

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرندیاتی که تو کتاب نیست رو لطفا به عنوان نکته کنکوری به خورد بچه ها ندید... این چیزا خفن بودن نمیاره !!! گمونم پارسال تاپیکی که سوالارو با خط کتاب درسی تطابق داده بود دیده باشید.
      میتوز هسته ای پارسالم شاید روشون نشده بگن غلطه...‌ اون خیلی باز قابل درک تره تا گردش خون باز در انسان !

پ.ن:دقیقا مشکل کتابای لعنتی اینه که از فصل ۱ و ۲ زیست۱ نمونه میزارن !!!! خب چی میشه فهمید ازون اخه !!!
      کتاب جالبیه اما سبک و کتاب عمارلو رو خیلی بیشتر میپسندم و امتحان خودشو پس داده.

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله شما درست میگید
      شما درصد 100 کنکور میزنی
      مثل همون فاگو 100 میزنید
      و بچه ها کشف جدید پزشکی انجام شد در این لحظه قلب گردش خون باز دارد جایزه نوبل تقدیم به شما
      همچین ادعایی رو نکردم جناب صرفا جمله جنابعالی رو نقد کردم ... و من هم نگفتم قلب گردش باز داره گفتم لابد برداشت شما از اینکه قسمتی از گردش خون انسان بازه از اینجاست و اینکه جایزه نوبل هم مال خودتون با جمله طلایی:
      در بخشی از بدن انسان گردش خون باز وجود دارد.

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درمورد این کتاب هم نظری ندارم چون فصل 1 و 2 رو گذاشته

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله شما درست میگید
      شما درصد 100 کنکور میزنی
      مثل همون فاگو 100 میزنید
      اقا مسلم شما خودتون کنکور 95 رو چند زدید ؟ اول کارنامه کاملتون رو بزارید بعد نکته اختراع کنید
      #مرسی_اه

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_mah نمایش پست ها
      اقا مسلم شما خودتون کنکور 95 رو چند زدید ؟ اول کارنامه کاملتون رو بزارید بعد نکته اختراع کنید
      #مرسی_اه
      من اسمم مسلم نیست اسمم مجتبی پارسال هم بالای 80 زدم کارنامه ام هم گذاشتم همه هم دیدن نقدمون کردن چرا ریاضی و فیزیک کم زدی

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام. بخشی از گردش خون انسان بازه ولی خب تو هیچ جای کتاب چیزی گفته نشده و مسلما نمیاد

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من اسمم مسلم نیست اسمم مجتبی پارسال هم بالای 80 زدم کارنامه ام هم گذاشتم همه هم دیدن نقدمون کردن چرا ریاضی و فیزیک کم زدی
      یادمه زیست حدود ۷۱زده بودید ... بهتون پ خ دادم در مورد روشتون سوال کردم.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باشه اقای مسلی نژاد اسمتون مسلم نیست پس با توجه به این نکات جدیدم بگم دلفین ها پرواز میکنند کنکور حذف شدمسی ایرانی است دی وی دی 7 هزار تست ...انسان ها گوش دراز دارند پینوکیو و ...ارتباطشووخوب درک میکنید بازم مرسی اه

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مجتبی جان من صرفا جمله ای که گفتی نقد کردم خودت برام محترمی ... نمی خوام هیچکس ازم ناراحت باشه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باشه اقای مسلی نژاد اسمتون مسلم نیست پس با توجه به این نکات جدیدم بگم دلفین ها پرواز میکنند کنکور حذف شدمسی ایرانی است دی وی دی 7 هزار تست ...انسان ها گوش دراز دارند پینوکیو و ...ارتباطشووخوب درک میکنید بازم مرسی اه
      داداش فک کنم اشتباه گرفتی ایشونو من کنکور از کنکور پارسال یادمه میشناسم.

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داداش مشکل خیلی ها اینه همه چی به هم ربط میدن
      اگه من به بعضی ها پیشنهاد کار یکی کردم حتما من اون فرد هستم/
      ما اومدیم یه کتابی رو نقد کردیم بعضی ها و اگه هم نقد کردیم توی اون درس اگه بهترین نیستیم از خیلی ها بیشتر بلدیم و خسیس هم نیستیم مثل اون بهترین ها که به جای راه چاه رو نشون بقیه میدن /مثل بعضی ها هم همه چی رو سیاه و سفید نمبینیم / این توی سایر مسائل این کشور هم من میبینم توی انتخاب رئیس جمهور هم همینه توی انتخاب کتاب هم همینه توی انتخاب خیلی چیزا دیگر هم همینه /
      و قطعا هر کتابی خوبه برای یه عده ولی نه اون کتاب خیلی سیاهه نه خیلی سفید مخصوصا توی درس زیست ما هم همین گفتیم به بعضی ها برخورد ...نمی دونم چرا؟
      بعد اگر به کسی نقد دارید برید به خودش بگید مطمعنا خیلی بهتره تا پشت سر یکی حرف بزنید

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش مشکل خیلی ها اینه همه چی به هم ربط میدن
      اگه من به بعضی ها پیشنهاد کار یکی کردم حتما من اون فرد هستم/
      ما اومدیم یه کتابی رو نقد کردیم بعضی ها و اگه هم نقد کردیم توی اون درس اگه بهترین نیستیم از خیلی ها بیشتر بلدیم و خسیس هم نیستیم مثل اون بهترین ها که به جای راه چاه رو نشون بقیه میدن /مثل بعضی ها هم همه چی رو سیاه و سفید نمبینیم / این توی سایر مسائل این کشور هم من میبینم توی انتخاب رئیس جمهور هم همینه توی انتخاب کتاب هم همینه توی انتخاب خیلی چیزا دیگر هم همینه /
      و قطعا هر کتابی خوبه برای یه عده ولی نه اون کتاب خیلی سیاهه نه خیلی سفید مخصوصا توی درس زیست ما هم همین گفتیم به بعضی ها برخورد ...نمی دونم چرا؟
      بعد اگر به کسی نقد دارید برید به خودش بگید مطمعنا خیلی بهتره تا پشت سر یکی حرف بزنید
      الان این بعضیا منم؟ به فرهادیان نقد دارم از کجا گیر بیارمش آخه ... جملت رو نقد میکنیم فکر نکن خودتم نقد کردیم ... بجا بعضی بعضی کردنم بهتره نقل بگیری
      به کسی هم بر نخورد جمله توی انسان گردش خون باز هستش واقعا چرت بود (جمله نه خودت )

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن