خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منظور توکلی از این جواب

سلام
      توکلی در مصاحبه جدیدش گفته معدل پایین ها برای جبران معدل باید درصدهای بالایی رو بزنند !!! یعنی برای رتبه های بالای 10 هزار منظورش بوده یا رتبه های تاپ و زیر 2000 هزار ؟؟!!!
      %D8%AA%D9%88%DA%A9%D9%84%DB%8C.png

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معدل اصلا تو رتبه های زیر 1000 اثری نداره، فکر خودتونو مشغول نکنین، درستونو بخونین

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما معدلتون 10 هم باشه اگر تاثیر مثبت باشه هیچ ضرری نکردین چون معدل هیچ اثری نمیزاره و 100% نمره کنکور مهمه
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشین درمورد سن پذیرش دانشگاه فرهنگیان نوشته که باید وزارت آموزش و پرورش تعیین کنه ؟؟؟ یعنی زیر 20 سال ک واسه پذیرش تو دفتچه نوشته قبول نیست ؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی نبود ...........................

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا حدود ۴۰هزار کشوری معدل تاثیری نداشته
      اما بودن تعداد کمی که مثلا معدل بیست بودن و رنبشون شده ۳۹هزار کشور و تاثیر دادن که اونم خیلی نادره
      کلا فلسفه تاثیر مثبت اینه که ضرر نمیرسونه
      خوشا دیدار ما در خواب ...

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ببین داداش قدیما که تاثیر مستقیم بود معدل هیچ تاثیری نداشت واقن اسمن فقط تاثیر داره من اینو خودم چند بار شنیدم که میگفت ما اگه معدلو تاثیر بدیم تو کنکور دیگه معدلای زیر 19 هم امیدی به پزشکی نمی تونن داشته باشن یعنی در اصل میخواست بگه معدل کشکه
      الان که مثبت شده ولی باز به نظرم همون کشکه دوباره
      حالا ما فرض میکنیم که تاثیر معدل واقن تاثیر مثبت داره
      بزار یه مثال بزنم
      ریاضی سوم دبیرستان بنظرم جزو اسون ترین امتحاناست که همه ی سوالاشو میشه پیش بینی کرد کلا تیپایی که ازش سوال میاد تابلو هر سال هم خیلیا 20 میگیرن (بیشتر از 10هزار نفر ) خب ترازی که ما باسه این درس درنظر میگیریم با این تعداد زیاد معدل 20 قطعن تراز پایینی به حساب میاد
      حالا مثلا خود درس ریاضی توی کنکور کلا 2 درصد بالای 50 میزنن پس اگه کسی مثلا بیاد این درسو 60 بزنه قطعا تراز بالایی میاره
      این تراز رو با تراز معدلش مقایسه میکنن چون تراز کنکورش خیلی بالاتر از معدلش بوده پس معدل روی رتبش تاثیری نمیتونه داشته باشه حالا معدلش هر چی می خواد باشه 20 یا 12 فرقی نمی کنه
      این وسط معدل برا کسی خوبه که مثلا بیاد ریاضیو 20 درصد بزنه بعد معدل نهاییش 20 بوده باشه اینجاست که تاثیر مثبت خودشو نشون میده
      با تشکر

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha19 نمایش پست ها
      ببخشین درمورد سن پذیرش دانشگاه فرهنگیان نوشته که باید وزارت آموزش و پرورش تعیین کنه ؟؟؟ یعنی زیر 20 سال ک واسه پذیرش تو دفتچه نوشته قبول نیست ؟؟؟
      22 سال تمام هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن