خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

در مدت باقی مونده میشه به رشته های تاپ فکر کرد؟

دوستان سلام
      میدونم چندتا موضوع در این باره بود ولی جامع نبود
      من از اول ساله میخونم و فارغ التحصیل هستم ولی وضعیتم خوب نیست و ی مشکلی واسم پیش اومد که ۴ماه نشد مطالعه کنم
      حالا میخاستم ببینم اگه از الان بخونم میتونم به رشته هایی مثل پزشکی و داروسازی فکر کنم؟

منابع هم:ادبیات و زبان و دینی خط ویژه
      عربی جمع بندی خیلی سبز
      زمین خیلی سبز
      ریاضی جمع بندی خیلی سبز
      فیزیک پایه جمع بندی خیلی سبز. و پیش فائق
      شیمی خط ویژه و فیل
      زیست عمارلو دو جلدی و معجزه زیست

دوستان اینا+کتاب ازمون های خیلی سبز و ازمون های دور دنیا

مرسی اگه راهنماییم کنید چیکار کنم
      فداتون
      ویرایش توسط sardaralii : 19 اردیبهشت 1396 در ساعت 09:12

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام!!! اینجا نظرات متفاوته خیلیا میگن میشه و خیلی میگ نمیشه..هر کدوم دلایلی دارن!!!
      الان یه نفر بگه میشه تو دیگه صد در صد پزشکی میاری؟؟؟؟؟ یا برعکسش یکی بگه نمیشه صد در صد پزشکی نمیاری ؟
      تجربه ی زیادی ندارم ولی این ور و اون ور شنیدم و دیدم که میشه ولیییی تلاش میخاد عزیز.....این دو ماهو به کوب بخون تا بد کنکور پشیمون نشی....نت و اینچیزارو هم جمع کن....
      در کل همه چی به خودت بستگی داره ..اگه هدفت واقعیه تلاش واقعی هم می طلبه.
      موفق باشی
      97

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sharif.cfz نمایش پست ها
      سلام!!! اینجا نظرات متفاوته خیلیا میگن میشه و خیلی میگ نمیشه..هر کدوم دلایلی دارن!!!
      الان یه نفر بگه میشه تو دیگه صد در صد پزشکی میاری؟؟؟؟؟ یا برعکسش یکی بگه نمیشه صد در صد پزشکی نمیاری ؟
      تجربه ی زیادی ندارم ولی این ور و اون ور شنیدم و دیدم که میشه ولیییی تلاش میخاد عزیز.....این دو ماهو به کوب بخون تا بد کنکور پشیمون نشی....نت و اینچیزارو هم جمع کن....
      در کل همه چی به خودت بستگی داره ..اگه هدفت واقعیه تلاش واقعی هم می طلبه.
      موفق باشی
      درسته حرفتون،ولی درباره منابع و روش برنامه ریزی میخاستم بیشتر بدونم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درباره شدن که بله میشه دوماه وقت دارید

منابعتونم همه خوبه ..این مدت باقیمونده منبع اصلی کتاب +تستای سراسری

تستای ازمونای ازمایشیرو هم کار کنید ولی به نظرم تالیفی کار نکنید همون سراسریارو ازش تا میتونید نکته بکشید بیرون

روی مباحث تست خیزم کار کنید...از طریق بودجه بندی..مثلا فصلی که ازش یک سوال یا اصلا سوال نمیاد و وقتتونم میگیره ارزش زیادی برای سرمایه گذاری نداره
      Instead of success in a base I hate

I prefer to loose in a base I enjoy.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام!!!!! بله...در صورتی که تا لحظه آخر پاتو رو گاز ور نداری و فکر اینکه میشه یا نمیشه نباشی میشه....مباحث مورد نیاز درصد های مورد نظرت رو مشخص و الویت بندی کن و تخته گاز برو......در مورد منابع هم بستگی داره به سلیقه خودت ولی واسه زیست به نظر من تدریس های خط به خط رضامیر و بررسی تستای سراسری بهتر از خوندن عمارلو باشه فیزیک پیش فایق هم به نظر من مناسب کسیه که قبلا یه بار مفهومی خونده و دنبال مروره فقط بین شیمی خط ویژه و فیل هم یکیشو انتخاب کنی به نظرم بهتر باشه بقیه وقتتو صرف تحلیل بیشتر تستای سراسری کن...آزمونای خیلی سبز هم به نظرم نیاز نیست به جای اون تا میتونی تستای سراسری رو حلاجی کن تو خیلی از درسا همینا با یکم تغییر تکرار میشن.....(اینا فقط نظر من بود بازم صلاح کار رو خودتون بهتر میدونین)........موفق باشی
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام میشه یا نمیشه رو باید ودت تعیین کنی ن بقیه ببین میتونی روزی کم کم 15ساعت مفید بخونی از تفریحاتتو ... بزنی و واقعا تلاش کنی؟
      تا کنکور8هفته مونده ی هفتش برا ازمون های ویژه مثل کنکور 5سال اخیر و ...
      میمونه7هفته هر هفته ب اندازه 10درصد مفید بخونی میتونی اما اگه واقعا بتونی هفته ای 10درصد مفید جوری بخونی ک بتونی جواب بدی راه فهمیدنشم این کمثلا تو برا ی هفته 10%از ریاضی میزاری تو برنامت اخر هفته برو ازمون هایجامع =کنکور های اخیر مربوط ب همون 10%کار کن هم باعث ثبیت تو ذهنت میشه هم ی سنجشی برای فهمیدن این ک چقد رواون مطلب تسلط داری

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قبلا شاید شک داشتم که میشه یا نمیشه
      و به کسایی که این سوال رو میپرسیدند از روی خواهری و دلسوزی میگفتم میشه تا انرژی بگیرند و درس بخونند

اما حالا بعد از دیدن یکی از دوستام که فقط 1 ماهه شروع کرده به درس خوندن و رتبش تو آزمون اومده 8000
      دیگه از روی دلسوزی و خواهری و مهربونی نمیگم که میششه میششه

با قاطعیت تمام میگم میشه و میشه و میشه و میشه
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sardaralii نمایش پست ها
      دوستان سلام
      میدونم چندتا موضوع در این باره بود ولی جامع نبود
      من از اول ساله میخونم و فارغ التحصیل هستم ولی وضعیتم خوب نیست و ی مشکلی واسم پیش اومد که ۴ماه نشد مطالعه کنم
      حالا میخاستم ببینم اگه از الان بخونم میتونم به رشته هایی مثل پزشکی و داروسازی فکر کنم؟

منابع هم:ادبیات و زبان و دینی خط ویژه
      عربی جمع بندی خیلی سبز
      زمین خیلی سبز
      ریاضی جمع بندی خیلی سبز
      فیزیک پایه جمع بندی خیلی سبز. و پیش فائق
      شیمی خط ویژه و فیل
      زیست عمارلو دو جلدی و معجزه زیست

دوستان اینا+کتاب ازمون های خیلی سبز و ازمون های دور دنیا

مرسی اگه راهنماییم کنید چیکار کنم
      فداتون
      تو بخون اگه شد که شد.........نشدم چیزی از دست ندادی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Up

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداچ هم میشه هم نمیشه
      اگه‌ میتونی عمومیارو بالا‌ ۵۰ بزنی ترجیحا دینی بالا ۷۰

اختصاصی جمع ریاضی و فیزیک ۹۰
      شیمی ۴۰-۵۰
      زیست‌قطعا بالا ۵۰ پزشکی مبارکت

و به‌نظرمم میشه نافوسن من خودمو دارم اسفالت میکنم به این درصدا برسم البته دینی من ۸۰ به بالا و هدف زیست ۶۵ در عوض ریاضی فیزیکم جمع ۸۰ مد نظرمه بخون نتیجه رو توکل به خدا

و الله یحب متوکلون...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حامد اینجا کمک تو رو میطلبه

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم وضعیتم مشابه شماست.تابستون وتاوسطای پاییز خوب خوندم اما بعد ازاون گند زدم به همه چی..چند روزیه که دوباره شروع کردم.بودن کسایی که حتی ز این موقع ها شروع کردن و تونستن رتبه های خوبی بیارن.اگه اونا تونستن منوشماهم میتونیم.اونا که از فضا نیومدن.اما باید بدونین هدفتون چیه..یه نقطه عطف تو زندگیتون پیداکنید
      ....راجع به منابعم به نظرم کتابای جمع بندی برا کسی که خونده..اگه میخواین خوب نتیجه بگیرین همون کتابای طول سالتونو بخونین..خوبیش اینه که درسته نمیرسین همه رو بخونین اما حداقل اونایی که خوندین رو مسلطین.اگه داروسازی میخواین زمینو واقعا جدی بگیرین چون تاثیر خیلی زیادی تو رتبه زیرگروه۲داره...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فعلا به رشته فکر نکن. سعی کن بهترین عملکرد رو داشته باشی و خیلی با کیفیت و زیاد بخونی
      عاشق درس خوندن باش نه عاشق رشته. رشته ی خوب اینجوری میاد سراغت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن