خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تربیت معلم چه رتبه ای میخواد؟

سلام،بچه ها تربیت معلم داشنگاه فرهنگیان رشته ریاضی منطقه3چه رتبه ای میخواد ،میشه یکی که اطلاع داره توضیح بده

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhadhamidi نمایش پست ها
      سلام،بچه ها تربیت معلم داشنگاه فرهنگیان رشته ریاضی منطقه3چه رتبه ای میخواد ،میشه یکی که اطلاع داره توضیح بده
      اگه اشتباه نکنم مصاحبه هم داره.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام وخسته نباشید.ببینید تربیت معلم دانشگاه فرهنگیان مث دانشگاه شهیدرجایی بیشتربه مصاحبه مربوطه نه نمره علمی شما!یعنی فک کنم مثلا شما ترازبالای هفت هزار بیارین دعوت به مصاحبه میشین اما درحقیقت مصاحبه تعیین کنندس ونیز داشتن پارتی مناسب!!!البته دانشگاه هایی که مصاحبه دارن بایدازلحاظ جسمی کاملا سالم باشی ونسبت قد و وزنتون متناسب باهم باشه وحداکثرسنت 20سال باشه طبق قانون امسال...شرایط مصاحبه هم اینه که همانطور که گفتم کاملا سالم وبدون نقص باشید وخودتون وخانواده ونزدیکانتون سابقه دار نباشند مثلا خدای نکرده پدر تون اعتیاد نداشته باشند و...همچنین ازلحاظ دینی خیلی قوی باشیدوبتونید ازپس مصاحبه هاشون بر بیاین مثلا خطبه های نمازجمعه وسایرسوالاتو بتونید جواب بدین....حدودا رتبه های 5000و6000دعوت به مصاحبه میشن البته پارسال توی همین انجمن یه آقایی با رتبه ای حدود25هزار دعوت به مصاحبه شده بودن!!پس زیاد به رتبه نیست بلکه بایدازمصاحبه سرافرازبیرون بیاین...ولی انصافا من موندم چجوری بعضی هاعاشق معلمی هستن من که با این معلمامون ازمعلمی به شدت متنفررررررم...ودرپایانم اینکه فعلا اصلا به رتبه فک نکنید ودرستونو بخونید...موفق باشید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹
      ویرایش توسط Dr Hanieh-7797 : 19 اردیبهشت 1396 در ساعت 01:47

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      سلام وخسته نباشید.ببینید تربیت معلم دانشگاه فرهنگیان مث دانشگاه شهیدرجایی بیشتربه مصاحبه مربوطه نه نمره علمی شما!یعنی فک کنم مثلا شما ترازبالای هفت هزار بیارین دعوت به مصاحبه میشین اما درحقیقت مصاحبه تعیین کنندس ونیز داشتن پارتی مناسب!!!البته دانشگاه هایی که مصاحبه دارن بایدازلحاظ جسمی کاملا سالم باشی ونسبت قد و وزنتون متناسب باهم باشه وحداکثرسنت 20سال باشه طبق قانون امسال...شرایط مصاحبه هم اینه که همانطور که گفتم کاملا سالم وبدون نقص باشید وخودتون وخانواده ونزدیکانتون سابقه دار نباشند مثلا خدای نکرده پدر تون اعتیاد نداشته باشند و...همچنین ازلحاظ دینی خیلی قوی باشیدوبتونید ازپس مصاحبه هاشون بر بیاین مثلا خطبه های نمازجمعه وسایرسوالاتو بتونید جواب بدین....حدودا رتبه های 5000و6000دعوت به مصاحبه میشن البته پارسال توی همین انجمن یه آقایی با رتبه ای حدود25هزار دعوت به مصاحبه شده بودن!!پس زیاد به رتبه نیست بلکه بایدازمصاحبه سرافرازبیرون بیاین...ولی انصافا من موندم چجوری بعضی هاعاشق معلمی هستن من که با این معلمامون ازمعلمی به شدت متنفررررررم...ودرپایانم اینکه فعلا اصلا به رتبه فک نکنید ودرستونو بخونید...موفق باشید
      همه ی حرفای ایشون درسته فقط یه چیز دیگم هست اونم اینکه اصن شما باید ببینی اون شهری که هستی و جز اون منطقه حساب میشی امسال اصن دبیر میخواد یا نه.

دبیری ها هم معمولا رتبه ی زیر 10 هزار برمیدارن (البته مصاحبه خیلی مهم تره) اگه علوم تربیتی باشه خب تا 30 هزار هم برمیداره (همون دبیری ابتدایی)

انصافا خیلیا عاشق معلمی نیستن ولی وقتی وضع بیکاری رو میبینن میگن خب حداقل یه شغل داریم. هرچی نباشه تو 18 سالگی وارد میشی و از همون اول استخدام هستیو و عملا سربازی هم پر و هر 4 سالی که درس میخونی و اون دوسالی که سرباز معلم هستی جزو سابقه ی شما حساب میشه. یعنی میشی 24 ساله با 6 سال سابقه ی کار
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله خب یه جورایی ازبیکاری خیییلی بهتره!اما درکل خوب نیستبه قول شما واسه آقایون که دیگه عالیه دیگه سربازی هم نمیرن....موفق باشید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دبیر داریم تا دبیر...........کرامت دبیره********هم دبیره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      همه ی حرفای ایشون درسته فقط یه چیز دیگم هست اونم اینکه اصن شما باید ببینی اون شهری که هستی و جز اون منطقه حساب میشی امسال اصن دبیر میخواد یا نه.

دبیری ها هم معمولا رتبه ی زیر 10 هزار برمیدارن (البته مصاحبه خیلی مهم تره) اگه علوم تربیتی باشه خب تا 30 هزار هم برمیداره (همون دبیری ابتدایی)

انصافا خیلیا عاشق معلمی نیستن ولی وقتی وضع بیکاری رو میبینن میگن خب حداقل یه شغل داریم. هرچی نباشه تو 18 سالگی وارد میشی و از همون اول استخدام هستیو و عملا سربازی هم پر و هر 4 سالی که درس میخونی و اون دوسالی که سرباز معلم هستی جزو سابقه ی شما حساب میشه. یعنی میشی 24 ساله با 6 سال سابقه ی کار
      فکر کنم حداکثر سن برای تربیت معلم 22 سال هسش ن 20 سال

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha19 نمایش پست ها
      فکر کنم حداکثر سن برای تربیت معلم 22 سال هسش ن 20 سال
      تا پارسال این طور بود اما امسال فقط متولدین مهر ۷۶ به بعد رو قبول میکنن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.1997 نمایش پست ها

سلام این مشکل حل شد حداکثر سن همون 22سال شد ان شالله در دفترچه انتخاب رشته اعلام میشود

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.1997 نمایش پست ها

دوباره مث قبلا شد، یعنی حداکثر سن 22

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من دانشجوی تربیت معلم(فرهنگیان) دبیری ریاضی دانشگاه شیرازم اول برا قبولی نیاز به حداقل تراز 6500داره به رتبه ربط نداره منطقه 3حداکثر میشه 4500تو رشته ی ریاضی تو رشته تجربی 16000انسانی هم مث ریاضی دوما باید شرایط جسمی لازم رو داشته باشین سوما به هیچ وجه به پارتی احتیاج نداره دوستان عزیز خواهشا تز مفت الکی از خودشون ندن چهرما باید تو مصاحبه ی تخصصی بدرخشید و تو گزینش هم کم نیارین
      ویرایش توسط mehrn888 : 21 اردیبهشت 1396 در ساعت 05:09

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrn888 نمایش پست ها
      سلام من دانشجوی تربیت معلم(فرهنگیان) دبیری ریاضی دانشگاه شیرازم اول برا قبولی نیاز به حداقل تراز 6500داره به رتبه ربت نداره منطقه 3حداکثر میشه 4500تو رشته ی ریاضی تو رشته تجربی 16000انسانی هم مث ریاضی دوما باید شرایط جسمی لازم رو داشته باشین سوما به هیچ وجه به پارتی احتیاج نداره دوستان عزیز خواهشا تز مفت الکی از خودشون ندن چهرما باید تو مصاحبه ی تخصصی بدرخشید و تو گزینش هم کم نیارین
      چیزی از حدود رتبه ریاضی نمیدونی شما ؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو ریاضی منطقه سه نهایتش تا4500 تو منطقه دو ومنطقه یک هم تا10هزار

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن