خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

بالاخره خط وِیژه فیزیک گاج اومد ... !

سلام ! بالاخره پس از قرن ها انتظار ، اومدش !
      قیمت : 25000 تومن

تعداد صفحات : 368 !!

اینم نمونه ش : http://book.gaj.ir/Book/Download/4415?returnUrl=%2FBook%2FIndex%2F4415%2F%D8%AE%D8% B7-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%81%DB%8C%D8%B2%DB%8C%DA%A9-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%DB%8C-%D8%AA%D8%AC%D8
      %B1%D8%A8%DB%8C

به دل من که نچسبید . طبق معمول حجمش هم خیلی بیشتر از جمع بندی خیلی سبزه !!

نظرتون رو درباره ش بگین .
      ویرایش توسط Konkourist : 18 اردیبهشت 1396 در ساعت 20:58

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      این بیشتر یه کتاب فیزیک دیگه است :::: چندان شباهتی به کتاب جمع بندی نداره !
      ........................
      ان شاء الله .... واسه سال بعدیا ... گاج بیشتر مخ کار بگیره ....... شاید بتونه این حجم احتمالی 800 صفحه (پیش و پایه) در 200 صفحه یه کتاب جمع بندی درست درمون واسه فیزیک بدهد
      ..........................
      خداقوت خدمت تمام دوستان !

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      این بیشتر یه کتاب فیزیک دیگه است :::: چندان شباهتی به کتاب جمع بندی نداره !
      ........................
      ان شاء الله .... واسه سال بعدیا ... گاج بیشتر مخ کار بگیره ....... شاید بتونه این حجم احتمالی 800 صفحه (پیش و پایه) در 200 صفحه یه کتاب جمع بندی درست درمون واسه فیزیک بدهد
      ..........................
      خداقوت خدمت تمام دوستان !
      اگه این کارو کنه باید قیمتش کتاباش رو هم بیاره پایین ! ... سود کم براش نمیصرفه !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فیزیک رو نمیشه خلاصه کرد انتظار نداشته باشید بیاد فیزیکو براتون در پنجاه صفحه خلاصه کنه درسی مثل فیزیک کوچک ترین نکته رو بلد نباشی جوابت درست از اب در نمیاد گاج در این کتاب بجای خلاصه کردن در واقع تکمیل نویسی کرده جمع بندی یعنی مرور مطالب گذشته و شما ها که کتاب فیزیک دوم و سوم و سال اول رو با تست خوندید دلیلی نداره این کتابو تهیه کنید یا اگه تهیه میکنید چرا از حجم مطالبش و درس نامه هاش میترسید این درسنامه ها برای کسی که کتاب رو خونده و مرور داشته خیلی سریع جمع و جور میشه اما کسی که الان یادش افتاده فیزیک بخونه به نظرم از رو درسنامه های همین کتاب فصل 1v2 سوم و 5v6 دوم رو بخونه با پیش دو (از رو هر کتابی که داشت) به درصد مقبولی میرسونه نکته قوت این کتاب در مقایسه با اندیشه فاعق جواب تشریحی ترسوالا و کاملتر بودن درسنامه هاس البته کسی که از شروع سال درسنامه کتاب هایی مثل خیلی سبز جامع یا گاج نقره رو خونده نباید درسنامه های این کتاب خوندنش براش کار سختی باشه .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من که میخوام جمع بندی راه اندیشه + دی وی دی هاش بگیرم : | برای پیش چکار کنیم اخه ؟ : |
      تازه فلن برای بچه های تجربی دادن : | بچه های ریاضی رو به چیزشون گرفتن : |

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      من دیدم بد نیست تصمیم گرفتم بگیرم برای پیش هم فایق می گیرم . نظرتون؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      فقط یکم وحشتناک تعداد صفحاتش زیاده من هنوز زیپ رو می گفتم تعداد صفحاتش زیاده این اومد زذ رو دست اون . اون270 صفحه بود این گاج 368 صفحه ؟؟؟

8. Top | #8
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam78 نمایش پست ها
      فقط یکم وحشتناک تعداد صفحاتش زیاده من هنوز زیپ رو می گفتم تعداد صفحاتش زیاده این اومد زذ رو دست اون . اون270 صفحه بود این گاج 368 صفحه ؟؟؟
      خیلی سبزم نگاه کن.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam78 نمایش پست ها
      تازه فایق قطعش کوچیکه !!! این قطعش بزرگه ! دگه هیچ دیگههه
      من از وقتی از اومدنش ناامید شدم داد و بیداد کردم جمع بندی خیلی سبز بگیرید... چی بهتر ازین میتونه باشه کنکورای ۸۸ تا ۹۵ حل کنی و یه درسنامه خلاصه در عین حال کاملم داشته باشه... قطعشم کوچیکه.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من برای پیش همون فائق و پایه خیلی سبز میگیرم.
      این کتاب برا کسایی خوبه که فیزیکشون جالب نیست مثلا مثل پارسال من ۱۵ ۲۰ درصده! اینو کامل بخونن با پیش ۲ بتونن ۵۰ ۵۵ بزنن.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      فیزیک رو نمیشه خلاصه کرد انتظار نداشته باشید بیاد فیزیکو براتون در پنجاه صفحه خلاصه کنه درسی مثل فیزیک کوچک ترین نکته رو بلد نباشی جوابت درست از اب در نمیاد گاج در این کتاب بجای خلاصه کردن در واقع تکمیل نویسی کرده جمع بندی یعنی مرور مطالب گذشته و شما ها که کتاب فیزیک دوم و سوم و سال اول رو با تست خوندید دلیلی نداره این کتابو تهیه کنید یا اگه تهیه میکنید چرا از حجم مطالبش و درس نامه هاش میترسید این درسنامه ها برای کسی که کتاب رو خونده و مرور داشته خیلی سریع جمع و جور میشه اما کسی که الان یادش افتاده فیزیک بخونه به نظرم از رو درسنامه های همین کتاب فصل 1v2 سوم و 5v6 دوم رو بخونه با پیش دو (از رو هر کتابی که داشت) به درصد مقبولی میرسونه نکته قوت این کتاب در مقایسه با اندیشه فاعق جواب تشریحی ترسوالا و کاملتر بودن درسنامه هاس البته کسی که از شروع سال درسنامه کتاب هایی مثل خیلی سبز جامع یا گاج نقره رو خونده نباید درسنامه های این کتاب خوندنش براش کار سختی باشه .
      والا اون درسی که نمیشه خلاصه کرد زیسته
      فیزیکم بیشتر باید یاد بگیری مفهومش رو و تست بزنی نه نکته خاصی حفظ کنی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aali نمایش پست ها
      والا اون درسی که نمیشه خلاصه کرد زیسته
      فیزیکم بیشتر باید یاد بگیری مفهومش رو و تست بزنی نه نکته خاصی حفظ کنی
      من که نگفتم نکته حفظ کنی حتی فرمول هم اگه بتونید اثبات کنید بیشتر در ذهن میمونه شما گفتی فیزیک باید یاد بگیری مفهومش رو منم میگم این کتاب برای کسایی که صفرن خوبه و با درسنامه های این کتاب مفهوم جا میوفته مفهوم یه درس رو وقتی یاد میگیری که درسنامه خوبی داشته باشه از نظر درسنامه واقعا فرید شهریاری خوبه این کتاب هم خوبه برا کسی که از اول سال فیزیک خونده چه لزومی داره درسنامه های این کتاب رو بخونه یا در خوندن درسنامه ها باید حداقل سرعت خوندنش بیشتر از کسی باشه که تا حالا نخونده.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو ریاضی و فیزیک طبیعیه که حجم کتابا بیشتر بشن.وقتی مولف بخواد حل سوالات رو گام به گام توضیح بده میبینی که یه مسئله بعضا نصف صفحه رو به خودش گرفته! نمیدونم شاید من اشتباه میکنم ولی به محتوای مطالبش نگاه کنید نه صفحاتش.بعضی کتابا در عین حجم زیادشون اینقدر روون نوشته شدن که یهو میبینی 20 صفحه رفتی جلو و فکر میکنی 2 صفحه نشده!!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      من برای پیش همون فائق و پایه خیلی سبز میگیرم.
      این کتاب برا کسایی خوبه که فیزیکشون جالب نیست مثلا مثل پارسال من ۱۵ ۲۰ درصده! اینو کامل بخونن با پیش ۲ بتونن ۵۰ ۵۵ بزنن.
      همشو بخونه؟؟؟
      فیزیک پایه منظورمه. اخه دو فصل اول سوم سخته

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این که بعضی جاها از فیزیک میکرو هم بیشتر توضیح داده
      فقط اومده زبانشو خودمونی کرده

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن