خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 53 از 53
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      فیزیک رو نمیشه خلاصه کرد انتظار نداشته باشید بیاد فیزیکو براتون در پنجاه صفحه خلاصه کنه درسی مثل فیزیک کوچک ترین نکته رو بلد نباشی جوابت درست از اب در نمیاد گاج در این کتاب بجای خلاصه کردن در واقع تکمیل نویسی کرده جمع بندی یعنی مرور مطالب گذشته و شما ها که کتاب فیزیک دوم و سوم و سال اول رو با تست خوندید دلیلی نداره این کتابو تهیه کنید یا اگه تهیه میکنید چرا از حجم مطالبش و درس نامه هاش میترسید این درسنامه ها برای کسی که کتاب رو خونده و مرور داشته خیلی سریع جمع و جور میشه اما کسی که الان یادش افتاده فیزیک بخونه به نظرم از رو درسنامه های همین کتاب فصل 1v2 سوم و 5v6 دوم رو بخونه با پیش دو (از رو هر کتابی که داشت) به درصد مقبولی میرسونه نکته قوت این کتاب در مقایسه با اندیشه فاعق جواب تشریحی ترسوالا و کاملتر بودن درسنامه هاس البته کسی که از شروع سال درسنامه کتاب هایی مثل خیلی سبز جامع یا گاج نقره رو خونده نباید درسنامه های این کتاب خوندنش براش کار سختی باشه .
      درسته نمیشه کاملا پوشش داد در اینصورت هیچ کدام جمع بندی به درد نمیخوره چون مطمینا قسمت هایی از کتاب رو نمیاره ولی اگه دقت کنی کتاب جمع بندیه نه کتابی که بخوای برای اولین بار بخونی

الان من خلاصه دارم کل فیزیک کنکور نوشته خودم

بعد کنکور منتشر میکنم ببینش حتما

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نظر من

این کتاب رو اگه دانش اموز کنکوری بخواد بخره خیلی خوبه ولی فقط باید واسه سال دیگه یه دور از روش واسه کنکور دوباره بخونه

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام خوبه ولی برای جمع بندی بدرد نمیخوره گاج دیگه شورشو دراورده فقط به فکر جیب خودشه امیدوارم تو این آشفته بازار کسی سردرگم نشه

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که با مصلایی حال میکنم و پیش فائق گرفتم پایه سبز

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اقا یکی بگه برا منی که درحد ۳۵ ۴۰ هستم می خوام ببرم بالا ۵۵ خوبه یا نه؟؟؟پیش مشکلی ندارم فقط پایه می خوام....حدود ۶۰ مدنظرم هست
      دمتون گرم راهنمایی کنین
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

6. Top | #51
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببینید دوستان حدودا ۴۷۰ تا سوال هست که از نظر من برای دو‌ماه و جمع بندی کاملا مناسبه نگاه به حجم کاغذیش نکنید که ۳۶۴ صفحه اس نکنید . قرار نیست وزن کتاب رو اندازه بگیریم گاج کلا خط ویژه هاشو تو‌ سایز زیپ اندیشه فائق نمیزنه . دقت کنید به تعداد سوالا شما قراره سوال ها رو یاد بگیرید .
      از طرف دیگه کتاب زیپ اندیشه فائق که هم سایزش کوچیکه و هم تعداد صفحاتش حدود ۲۶۰ صفحه اس یعنی صد صفحه کمتر از خط ویژه شامل ۴۶۶ تا سوال هست . از لحاظ قیمت هم ۲۳۷۰۰ تومن شده امسال .
      ویرایش توسط amureza : 19 اردیبهشت 1396 در ساعت 22:35

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.sa نمایش پست ها
      اقا یکی بگه برا منی که درحد ۳۵ ۴۰ هستم می خوام ببرم بالا ۵۵ خوبه یا نه؟؟؟پیش مشکلی ندارم فقط پایه می خوام....حدود ۶۰ مدنظرم هست
      دمتون گرم راهنمایی کنین
      😐😐😐😐😐
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من خودم برا جمع بندی سوالات 10سال کنکور کار میکنم و خب چون خودم سوالات جمع کردم همچین جزوم شلوغ پلوغ اصلا هم برام اموزش و اینا یا این ک کدوم انتشارات باشه مهم نیس بین همین کتابای جمع بندی ک اسم بردین همین خیلی سبز خط ویژه و ... کدومشون سوالات حداقل88 ب اینور کامل پوشش میده هم ریاضی هم تجربی داخل و خارج

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن