خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      همشو بخونه؟؟؟
      فیزیک پایه منظورمه. اخه دو فصل اول سوم سخته
      :/ خب نمیشه هم درصد بالا بزنی هم بهت خوش بگدره خودم شخصا فصل دو سوم یکم مشکل دارم اما فصل یکش واقعا سخت نیست ۲ ۳ تا تستم میاد ازش از دستش نده.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کتاب کاملیه قبل عید می داد بیرون عالی می شد ولی واسه الان زیادی کامله و حجیم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      تازه فایق قطعش کوچیکه !!! این قطعش بزرگه ! دگه هیچ دیگههه
      من از وقتی از اومدنش ناامید شدم داد و بیداد کردم جمع بندی خیلی سبز بگیرید... چی بهتر ازین میتونه باشه کنکورای ۸۸ تا ۹۵ حل کنی و یه درسنامه خلاصه در عین حال کاملم داشته باشه... قطعشم کوچیکه.
      تست های قبل 88 رو هم به صورت گلچین داره !

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirReza_ans نمایش پست ها
      تست های قبل 88 رو هم به صورت گلچین داره !
      اره اونو دگه نگفتم خودم دارمش کاش همین پیششم بود. :'(

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود ، اونم با 368 صفحه! اونم صرفا مباحث پایه! ، تازه اونم با دو ماه و نیم تاخیر که گفته بودن قبل عیدی میاد

پ.ن ؛ به هر حال اینجا هدف وسیله رو توجیه میکنه!

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      همون تستای ستاره داره گاج نقره ای واسه جمع بندی کفایت می کنه
      بقیش دیگه سوسول بازیه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اره اونو دگه نگفتم خودم دارمش کاش همین پیششم بود. :'(
      خیلی سبز پایه جامشو داشتم می خواستم مولف جدید بگیرم یعنیخط ویژه گاج خوب نیس ؟؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam78 نمایش پست ها
      خیلی سبز پایه جامشو داشتم می خواستم مولف جدید بگیرم یعنیخط ویژه گاج خوب نیس ؟؟
      حجیمه.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عینا درسنامه گاجه+خودمونی کردن متنش درنتیجه خریدش نمیصرفه
      زیپ فایقم جالب نیست وقتی درسنامه های خود کتاب تستا انقد خلاصس چرا بریم کتاب جمع بندی فیزیک بگیریم؟
      بهترین کار:مرور سریع درسنامه ها+تست های مارکدار

10. Top | #25
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مذخرفه ! اون اندیشه فائقم مذخرفه دیدمش تو کتابخونه . همون تستای مارکدار بهترینه .

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه خلاصه داشته باشی و تستای ۹۰ به بعدم بزنی بنظرم نیاز به کتاب جمع بندی نیست
      البته من واسه فصلایی که خلاصه نداشتم از رو کتاب جمع بندی میخونم
      این گاج هم ک شورشو دراورده از بس داره از بچه پول اضافی میگیره،بیشتر داره از اسم مولف هاش سو استفاده میکنه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابای جمع بندی هم شده مسخره بازی،اینا که همش تست سراسریه با یه درسنامه مختصر،خو آدم همون کتابای جامع خودشو درسنامه هاشو بخونه تستای سراسیشو بزنه فقط،دیگه خط‌ویژه لازم نیست

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جمع بندی فقد موج آزمون و دیگر هیچ
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

14. Top | #29
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب این کتاب هم اومد دوستان ،نظر من تا حدودی بر خلاف نظر بقیه دوستان هست کتاب مرتب نوشته شده و برای مرتب سازی ذهن و جمع بندی قبل از کنکور تا حد زیادی مناسبه ، حجم زیاد کتاب هم ترسناک به نظر میاد ولی حجم مطلب اونقدر کخ به نظر میاد زیاد نیست . سوال ها رو به خوبی توضیح داده و از دادن پاسخ های صرفا کوتاه خودداری کرده توی خیلی از صفحاتش فقط یک الی سه تست آورده . ازونجایی که خریدمش و از دیشب بررسیش میکنم با کمی گذشت بخاطر ایراداتی که تو‌خیلی از کتابا هست ، این کتاب میتونه جزء بهترین کتاب های جمع بندی توی بازار باشه . از لحاظ قیمت هم با توجه به کیفیت کار و تخفیف ۲۵ درصدی که گاج روی محصولاتش گذاشته ۱۸۷۵۰ در میاد که تو‌وضعیت الان قیمت کتاب ها تو‌بازار چندان بالا حساب نمیشه . خیلی سبز کتاب به اون کوچیکی رو ۱۸ گذاشته که با تخفیف ۱۴۰۰۰ در میاد و فقط پنج تومن ارزونتره .
      ویرایش توسط amureza : 19 اردیبهشت 1396 در ساعت 10:55

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      خب این کتاب هم اومد دوستان ،نظر من تا حدودی بر خلاف نظر بقیه دوستان هست کتاب مرتب نوشته شده و برای مرتب سازی ذهن و جمع بندی قبل از کنکور تا حد زیادی مناسبه ، حجم زیاد کتاب هم ترسناک به نظر میاد ولی حجم مطلب اونقدر کخ به نظر میاد زیاد نیست . سوال ها رو به خوبی توضیح داده و از دادن پاسخ های صرفا کوتاه خودداری کرده توی خیلی از صفحاتش فقط یک الی سه تست آورده . ازونجایی که خریدمش و از دیشب بررسیش میکنم با کمی گذشت بخاطر ایراداتی که تو‌خیلی از کتابا هست ، این کتاب میتونه جزء بهترین کتاب های جمع بندی توی بازار باشه . از لحاظ قیمت هم با توجه به کیفیت کار و تخفیف ۲۵ درصدی که گاج روی محصولاتش گذاشته ۱۸۷۵۰ در میاد که تو‌وضعیت الان قیمت کتاب ها تو‌بازار چندان بالا حساب نمیشه . خیلی سبز کتاب به اون کوچیکی رو ۱۸ گذاشته که با تخفیف ۱۴۰۰۰ در میاد و فقط پنج تومن ارزونتره .
      هر فصل حدودا چن تا به طور متوسط تست داره؟؟؟ و اینکه تستای سراسری رو از چه سالی تا ۹۵ به طور کامل پوشش میده؟؟؟؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن