خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34

موضوع: جمع بندی!!!

1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

جمع بندی!!!

سلام دوستان
      لطفا روش جمع بندیتونو توضیح بدید مخصوصا دوستانی که مشاور دارن یا تراز خوبی تو آزمون ها داشتن
      لطفا به تفکیک دروس بگید
      زیست شیمی فیزیک ریاضی ادبیات دینی عربی زبان
      ممنون

امام علی(ع): زکات علم به نشر آن است
      ویرایش توسط Dr.med96 : 18 اردیبهشت 1396 در ساعت 10:14

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      برای جمع بندی من از روش بازیابی استفاده میکنم، اول تست کار میکنم، بعد در تصحیح تست ها سوالاتی که غلط زدم یا اصلا نزدم، پاسخ نامه تشریحی رو خوب میخونم بعد همون مطلب را در کتاب درسی مجددا مطالعه میکنم.
      درضمن حتما توصیه میکنم کتاب فیل زیست مبتکران رو بگیرید برای جمع بندی فوق العاااااادس

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa_yz نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      برای جمع بندی من از روش بازیابی استفاده میکنم، اول تست کار میکنم، بعد در تصحیح تست ها سوالاتی که غلط زدم یا اصلا نزدم، پاسخ نامه تشریحی رو خوب میخونم بعد همون مطلب را در کتاب درسی مجددا مطالعه میکنم.
      درضمن حتما توصیه میکنم کتاب فیل زیست مبتکران رو بگیرید برای جمع بندی فوق العاااااادس
      این .... فیل زیست مبتکران ..... کتابشو داری یا نمونشو دیدی !؟! ........ از چه نظر میگی ...... برای جمع بندی فوق العااااااادس !

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیروز رفتم نمایشگاه کتاب غرفه مبتکران مراسم رونمایی از دو کتاب فیل زیست و گیاهی جامع بود. خود مولف هم حضور داشت. آقا عجب مخی بود این مولف. کتابش رو گرفتم از دیروز دارم میخونم. عااالیه
      همه مطالب سه ساله زیست رو اومده جدول بندی و نمودار درختی کرده. خدایی ترکونده

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دیروز رفتم نمایشگاه کتاب غرفه مبتکران مراسم رونمایی از دو کتاب فیل زیست و گیاهی جامع بود. خود مولف هم حضور داشت. آقا عجب مخی بود این مولف. کتابش رو گرفتم از دیروز دارم میخونم. عااالیه
      همه مطالب سه ساله زیست رو اومده جدول بندی و نمودار درختی کرده. خدایی ترکونده
      اگه یه چند صفحه ازش عکس بگیری نشونم بدی .... ممنون میشم ...... :::: شاید واقعن مناسب یه سری دوستان باشه .... :::

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پایانه امروز به مناسبت مراسم رونمایی کتابا هم مولف خودش حضور داره هم تخفیف 40 درصدی داره.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      این .... فیل زیست مبتکران ..... کتابشو داری یا نمونشو دیدی !؟! ........ از چه نظر میگی ...... برای جمع بندی فوق العااااااادس !
      مردم رو سرکار گذاشتن زنگ زده بودم قبلا به انتشارات مبتکران میگه تا پایان نمایشگاه کتاب فیل زیست در فروشگاه اینترتی گذاشته میشه نمونه دانلود صفحه رو نمیذارن تا پایان نمایشگاه امکان خرید کتاب هم نیس تا پایان نمایشگاه ...کلا هیچ خبری رو سایتا از این کتاب نمیشه تا پایان نمایشگاه. با داشته های خودمون سر کنیم بهتره.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پایانه امروز به مناسبت مراسم رونمایی کتابا هم مولف خودش حضور داره هم تخفیف 40 درصدی داره.
      میتونی قسمتی از کتاب رو بصورت زیپ لینکشو قرار بدی .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      مردم رو سرکار گذاشتن زنگ زده بودم قبلا به انتشارات مبتکران میگه تا پایان نمایشگاه کتاب فیل زیست در فروشگاه اینترتی گذاشته میشه نمونه دانلود صفحه رو نمیذارن تا پایان نمایشگاه امکان خرید کتاب هم نیس تا پایان نمایشگاه ...کلا هیچ خبری رو سایتا از این کتاب نمیشه تا پایان نمایشگاه. با داشته های خودمون سر کنیم بهتره.
      بااین حال .... اگه این دوست عزیز .... یه چند صفحه عکس از کتاب بهم نشون بده ..... میتونه خیلی از دوستان رو .... از گمراهی احتمالی ...... دور بسازه ! ....... :::

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.med96 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      لطفا روش جمع بندیتونو توضیح بدید مخصوصا دوستانی که مشاور دارن یا تراز خوبی تو آزمون ها داشتن
      لطفا به تفکیک دروس بگید
      زیست شیمی فیزیک ریاضی ادبیات دینی عربی زبان
      ممنون

ولی سوال اصلی چیز دیگه ای بود نه تبلیغ کتاب خاصی
      لطفا دوستان راهنمایی کنن

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمونه 20 صفحه اول کتاب های فیل زیست،
      گیاهی جامع،ژنتیک جامع و زیست جامع پیش دانشگاهی در کانال تلگرام ZistMobtakeran

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمونه 20 صفحه اول کتاب های فیل زیست، گیاهی جامع، ژنتیک جامع و زیست جامع پیش دانشگاهی مبتکران به تالیف دکتر فواد عبدالله پور
      در سایت مبتکران و کانال تلگرام ZistMobtakeran

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمونه 20 صفحه اول کتاب های فیل زیست، گیاهی جامع، ژنتیک جامع و زیست جامع پیش دانشگاهی مبتکران به تالیف دکتر فواد عبدالله پور در سایت مبتکران و کانال تلگرام ZistMobtakeran

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نمونه 20 صفحه اول کتاب های فیل زیست،
      گیاهی جامع،ژنتیک جامع و زیست جامع پیش دانشگاهی در کانال تلگرام ZistMobtakeran
      نمونه 20 صفحه اول کتاب های فیل زیست، گیاهی جامع، ژنتیک جامع و زیست جامع پیش دانشگاهی مبتکران به تالیف دکتر فواد عبدالله پور
      در سایت مبتکران و کانال تلگرام ZistMobtakeran
      نمونه 20 صفحه اول کتاب های فیل زیست، گیاهی جامع، ژنتیک جامع و زیست جامع پیش دانشگاهی مبتکران به تالیف دکتر فواد عبدالله پور در سایت مبتکران و کانال تلگرام ZistMobtakeran
      واقعن ممنون !
      .............................................
      و اما نظر مبارکمان ... من باب این کتاب .... و اساسن .... جمع بندی زیست ::
      ++ همچنان ..... بهترین کتاب ..... کتاب مستطاب درسی ::
      ++ بعدش ..... بررسی تستای کنکور !
      ++ بعدش .... تستای غلط و همونایی که از قبل علامت زدینو
      ++ بعدش ....... به عنوان یک کتاب خاص .... زیست آزمون خیلی سبز!
      ++ واسه ژنتیک مندلی ...... زیست سوم دریافت ..... جمع بندی خوبی باهاش میشه داشت ::
      .....................................

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      کتاب موج ازمون زیست هم برای جمع بندی مناسبه....

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن