خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34

موضوع: جمع بندی!!!

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز تو دروس عمومی بنظرم بهترین روش جمع بندی اگه همه مطالب رو خوندی استفاده از کتاب زرد عمومیه...به این شکل که هر شب یه مجموعه ازمون از خودت بگیر بعد کامل تحلیلش کن و هر بخشی رو هم که تو یه درس خاص مشکل داری به طور ویژه اونروز براش تست بزن...بعد چند سری ازمون دادن تقریبا عمومیا جمع میشن...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واسه عمومی ها با شقایق موافقم
      من خودم واس اختصاصی میخوام سوالای طول سال قلمچی رو که توی کارنامه بازیابی سوال محورم هستش رو دوباره بخونم
      منابع جمع بندیم:زیپ دینی.زرد عمومی.فیل زبان.آزمون زیست و شیمی خیلی سبز.سوالای کنکور دهه نود برای ریاضی فیزیک.[علاوه بر آزمونهای سه روز یک بار]
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این روش که میگید اول بریم تست کنکورو بزنیم بعد ببینیم کجا مشکل داریم همونا رو بخونیم پس جمع بندی کردیم چنتا اشکال داره؛
      1:سوالای کنکور 90-95 کنکورو هرکسی تا الان تو کتابای تستش حل کرده و خواه ناخواه حل میکنه سوالو پس نمیشه ارزیابی دقیقی کرد که ایا توی اون مبحث اوکی هستیم یا نه
      2:توی همون مبحثایی که فکر میکنیم درست زدیم تستاشو همیشه یه خرده مباحث حفظی تر یا سخت تر هست که توی اون ازمون مطرح نشده ولی ما یادمون رفته
      3:از توی مباحثی که درست حل کردیم اگر روشون کار نکنیم ممکنه تست سخت تری از اون چه توی اون ازمون دیدیم در کنکور یا ازمون های جامع ببینیم...

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      این روش که میگید اول بریم تست کنکورو بزنیم بعد ببینیم کجا مشکل داریم همونا رو بخونیم پس جمع بندی کردیم چنتا اشکال داره؛
      1:سوالای کنکور 90-95 کنکورو هرکسی تا الان تو کتابای تستش حل کرده و خواه ناخواه حل میکنه سوالو پس نمیشه ارزیابی دقیقی کرد که ایا توی اون مبحث اوکی هستیم یا نه
      2:توی همون مبحثایی که فکر میکنیم درست زدیم تستاشو همیشه یه خرده مباحث حفظی تر یا سخت تر هست که توی اون ازمون مطرح نشده ولی ما یادمون رفته
      3:از توی مباحثی که درست حل کردیم اگر روشون کار نکنیم ممکنه تست سخت تری از اون چه توی اون ازمون دیدیم در کنکور یا ازمون های جامع ببینیم...
      روش شما چیه؟

امام علی(ع): زکات علم به نشر آن است

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa_yz نمایش پست ها
      نمونه 20 صفحه اول کتاب های فیل زیست،
      گیاهی جامع،ژنتیک جامع و زیست جامع پیش دانشگاهی در کانال تلگرام ZistMobtakeran
      تاریخ عضویت و نحوه تبلیغاتت خیلی ضایس... :/

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      @jj_golpa
      خب واس این که سوالا تکراری نباشه ی کتاب شبیه ساز هستا واس انتشارات همگامان.شنیدم خوبه.با ۵ آزمون فائق.این دوتا هستن جهت تکراری نبودن
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      این روش سه روز یک بار مزخرف ترین روشه‌‌‌کامل جلو درس خوندن میگیره و میری تو فاز جمع بندی کامل...‌من اول هفته تا چهار شنبه میخونم به هدف ازمون ‌.‌پنج شنبه و جمعه دو روز کنکور میدم و عصر هم حدود ۱۵۰ دقیقه حداقلش وقت میزارم برا نزده و غلط زده بعدش دوباره مطالعه...‌از الان واقعا زوده بگیم جامع بزنیم بعد اشکالات بخونیم....فعلا باید ی پیش جمع بندی بریم بقول معروف بعدش از ۱۹ خرداد تا ۱۶ تیر روشم همینه که ازمون بدم فقط نواقص بخونم..‌‌ولی هنوز زوده نرین تو فاز جمع بندی ۱۰۰% و مطالعه رو به حداقل برسونین..‌‌
      موفق باشی
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.sa نمایش پست ها
      این روش سه روز یک بار مزخرف ترین روشه‌‌‌کامل جلو درس خوندن میگیره و میری تو فاز جمع بندی کامل...‌من اول هفته تا چهار شنبه میخونم به هدف ازمون ‌.‌پنج شنبه و جمعه دو روز کنکور میدم و عصر هم حدود ۱۵۰ دقیقه حداقلش وقت میزارم برا نزده و غلط زده بعدش دوباره مطالعه...‌از الان واقعا زوده بگیم جامع بزنیم بعد اشکالات بخونیم....فعلا باید ی پیش جمع بندی بریم بقول معروف بعدش از ۱۹ خرداد تا ۱۶ تیر روشم همینه که ازمون بدم فقط نواقص بخونم..‌‌ولی هنوز زوده نرین تو فاز جمع بندی ۱۰۰% و مطالعه رو به حداقل برسونین..‌‌
      موفق باشی
      روش بدیه منظورم برا این یک ماه بود نه یک ماه اخر‌‌‌‌...
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای زبان روزی یه مجموعه جواب بدین و نکته هاش رو بررسی کنید.
      میتونید از کنکورهای قبل یا آزمون های جامع آزمایشی که تو سال های گذشته برگزار شده استفاده کنید.

10. Top | #25
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی پیشنهادی توصیه ای داره اگه بگه ممنون میشم . یکی هم یاسین و بقیه اساتیدو تگ کنه ببینیم برنامشون چیه . من با گوشیم نمیشه تگ کرد.

یک ماه فاز ماقبل جمع بندی . یک ماه فاز جمع بندی . ۳ تا جامع قلم و دو تا سنجش و ۳ تا گاج . و ۹۴ داخل و خارج و ۹۵ خارج .عمومی فعلا تا ۱۵ م باید بخونم چون عقبم . بعدشم هر روز جز اون روزایی که ازمون جامع قراره بدم زرد عمومی از سال ۹۳ تا ۹۵ . ۱۸ تا مجموعه سواله !.
      ریاضی : ماه اول :هر مبحث خط ویژه + ازمون از کتاب ازمون خیلی سبز .
      ماه دوم: ۷ تا ازمون جامع + حل تستای علامتدار

فیزیک :ماه اول : حل تستای نشاندار چهار جلدی خیلی سبز
      ماه دوم : ازمون خیلی سبز +حل دوباره تستای نشاندار

زیست : ماه اول کامل کردن iq تا ۱۵ تیر . خوندن یک دور متن کتاب با جزییات و نکاتی که خودم وارد کردم.
      ماه دوم : ازمون خیلی سبز + سه سطحی قلم + فقط متن کتاب درسی .

شیمی: ماه اول : یازده تا ازمون جامع موج ازمون + تستای سنجش و ایکیو پلاس و ترکیبی شیمی iq
      ماه دوم : ازمون خیلی سبز + مرور چند باره متن کتاب + ۵ تا ازمون جمع بندی موضوعی موج ازمون . زدن تستای علامت دارطی سال .

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
      ویرایش توسط mehrdadlord : 18 اردیبهشت 1396 در ساعت 15:44

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      کسی پیشنهادی توصیه ای داره اگه بگه ممنون میشم . یکی هم یاسین و بقیه اساتیدو تگ کنه ببینیم برنامشون چیه . من با گوشیم نمیشه تگ کرد.

یک ماه فاز ماقبل جمع بندی . یک ماه فاز جمع بندی . ۳ تا جامع قلم و دو تا سنجش و ۳ تا گاج . و ۹۴ داخل و خارج و ۹۵ خارج .عمومی فعلا تا ۱۵ م باید بخونم چون عقبم . بعدشم هر روز جز اون روزایی که ازمون جامع قراره بدم زرد عمومی از سال ۹۳ تا ۹۵ . ۱۸ تا مجموعه سواله !.
      ریاضی : ماه اول :هر مبحث خط ویژه + ازمون از کتاب ازمون خیلی سبز .
      ماه دوم: ۷ تا ازمون جامع + حل تستای علامتدار

فیزیک :ماه اول : حل تستای نشاندار چهار جلدی خیلی سبز
      ماه دوم : ازمون خیلی سبز +حل دوباره تستای نشاندار

زیست : ماه اول کامل کردن iq تا ۱۵ تیر . خوندن یک دور متن کتاب با جزییات و نکاتی که خودم وارد کردم.
      ماه دوم : ازمون خیلی سبز + سه سطحی قلم + فقط متن کتاب درسی .

شیمی: ماه اول : یازده تا ازمون جامع موج ازمون + تستای سنجش و ایکیو پلاس و ترکیبی شیمی iq
      ماه دوم : ازمون خیلی سبز + مرور چند باره متن کتاب + ۵ تا ازمون جمع بندی موضوعی موج ازمون . زدن تستای علامت دارطی سال .

نشاندار خیلی سبز بهتره یا گاج برای فیزیک؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.med96 نمایش پست ها
      نشاندار خیلی سبز بهتره یا گاج برای فیزیک؟

فرقی ندارن که .هر کدومو طی سال کار کردی همونو کار کن .

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_tzf نمایش پست ها
      @jj_golpa
      خب واس این که سوالا تکراری نباشه ی کتاب شبیه ساز هستا واس انتشارات همگامان.شنیدم خوبه.با ۵ آزمون فائق.این دوتا هستن جهت تکراری نبودن
      میتونین تالیفی هم سطح کنکور بزنید حتی یکمم سخت تر
      ولی حرف من اینه که انقد که میگن سوال کنکور زدنشون مهمه میخام بگم نه اونقدرا هم مهم نیس...چون ما زدیم تستاشونو

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      فرقی ندارن که .هر کدومو طی سال کار کردی همونو کار کن .

سنجش 15 اردیبهشتو چیکار کردید؟

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره منم رفتم نمایشگاه فیل رو گرفتم واقعا فوق العاده است برای جمع بندی خوبه مولفش هم خیلی جیگر بود شبیه رامبد جوان بود خخخخ آدم خوبی بود شما هم دیدینش ؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa_yz نمایش پست ها
      دیروز رفتم نمایشگاه کتاب غرفه مبتکران مراسم رونمایی از دو کتاب فیل زیست و گیاهی جامع بود. خود مولف هم حضور داشت. آقا عجب مخی بود این مولف. کتابش رو گرفتم از دیروز دارم میخونم. عااالیه
      همه مطالب سه ساله زیست رو اومده جدول بندی و نمودار درختی کرده. خدایی ترکونده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن