خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نیاز به راهنمایی در مورد غیر حضوری خوندن پیش دانشگاهی

سلام دوستان ، من میخوام سال چهارم رو غیر حضوری بخونم ، از چند جا که پرسیدم متوجه شدم که بچه ها از طریق دبیرستان های غیر دولتی اقدام میکنند برای غیر حضوری سال چهارم ... از شما دوستان کسی هستش که پیش رو غیر حضوری خونده باشه ؟ میخواستم بدونم آموزشگاه ها معمولا چقدر پول دریافت میکنند برای غیرحضوری خوندن ؟ خیلی ممنونم اگه راهنمایی ام کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yousef78 نمایش پست ها
      سلام دوستان ، من میخوام سال چهارم رو غیر حضوری بخونم ، از چند جا که پرسیدم متوجه شدم که بچه ها از طریق دبیرستان های غیر دولتی اقدام میکنند برای غیر حضوری سال چهارم ... از شما دوستان کسی هستش که پیش رو غیر حضوری خونده باشه ؟ میخواستم بدونم آموزشگاه ها معمولا چقدر پول دریافت میکنند برای غیرحضوری خوندن ؟ خیلی ممنونم اگه راهنمایی ام کنید
      ..دبیرستان دولتی هم میشه پولم نمیگیرن امسال دوتا تو کلاسمون غیر حضوری بودن...یکی کل سال یکی ترم ۲(از بهمن تا وسط اسفند)..
      بهترین راهش اینه ک پروندتو از مدرسه بگیری و بری بزرگسالان.

3. Top | #3
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yousef78 نمایش پست ها
      سلام خیلی دردسر داره و اونطور که اون دوستمون بالا گفت به اون راحتی نیست! الان دیگه به راحتی نمیشه این کار رو کرد!مگه اینکه پارتی یا آدم خاصی(مدال المپیاد و ...) باشین!من خودم امسال غیر حضوری خوندم و راضیم!تو مدرسه بزرگسالا ثبت نام کردم و فقط امتحان های ترم رو میدم و در واقع فقط هزینه امتحان ها رو میدم که حول 200 تومن اینا میشه.بازم اگه سوال جزئی تری دارین در خدمتم!
      ویرایش توسط Aminsa : 17 اردیبهشت 1396 در ساعت 21:23

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      سلام خیلی دردسر داره و اونطور که اون دوستمون بالا گفت به اون راحتی نیست! الان دیگه به راحتی نمیشه این کار رو کرد!مگه اینکه پارتی یا آدم خاصی(مدال المپیاد و ...) باشین!من خودم امسال غیر حضوری خوندم و راضیم!تو مدرسه بزرگسالا ثبت نام کردم و فقط امتحان های ترم رو میدم و در واقع فقط هزینه امتحان ها رو میدم که حول 200 تومن اینا میشه.بازم اگه سوال جزئی تری دارین در خدمتم!
      سلام
      من هم میخوام غیرحضوری بخونم ولی میگن که غیرحضوری خوندن کار هرکسی نیس........
      منظور این که موقعی که مدرسه میریم مسولیت پذیرتر میشی .........
      شما از عملکردتون راضی هستید؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      غیر حضوری خوندن اراده زیادی رو میطلبه
      بهت درست گفتن اگه بری مدرسه به خاطر جو مدرسه و رقابت با دوستات مسئولیت پذیرتر میشی اصلا وقتی میری مدرسه دوستات رو که میبینی روحیت عوض میشه
      اگر معلمای خوبی داری به نظرم بری مدرسه بهتره بازم خودت میدونی اگر میدونی کم نمیاری این کارو بکن
      خدایا تکیه بر لطف تو دارم نا امیدم مکن...

6. Top | #6
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      سلام
      من هم میخوام غیرحضوری بخونم ولی میگن که غیرحضوری خوندن کار هرکسی نیس........
      منظور این که موقعی که مدرسه میریم مسولیت پذیرتر میشی .........
      شما از عملکردتون راضی هستید؟؟؟؟؟؟؟
      بله و حرف مهمی هم میزنن!بستگی به اراده و پشتکار و جدیتتون داره!چون میدونستم مدرسه رفتن وقت تلف کردنه و جدیت کافی رو داشتم غیرحضوری خوندم!و الان راضیم.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.salehi نمایش پست ها
      غیر حضوری خوندن اراده زیادی رو میطلبه
      بهت درست گفتن اگه بری مدرسه به خاطر جو مدرسه و رقابت با دوستات مسئولیت پذیرتر میشی اصلا وقتی میری مدرسه دوستات رو که میبینی روحیت عوض میشه
      اگر معلمای خوبی داری به نظرم بری مدرسه بهتره بازم خودت میدونی اگر میدونی کم نمیاری این کارو بکن
      خیلی ممنون که جواب دادین....
      این جو رقابت که میگین برا من تو ازمونا و کلاسایی که بیرون میرم برام ایجاد میشه.
      من80%به خودم اعتماد دارم.............
      ولی نمیدونم تو تبریز اصلا چجوری میشه غیرحضوری گرفت............

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله و حرف مهمی هم میزنن!بستگی به اراده و پشتکار و جدیتتون داره!چون میدونستم مدرسه رفتن وقت تلف کردنه و جدیت کافی رو داشتم غیرحضوری خوندم!و الان راضیم.
      من 80%به خودم اعتماد دارم.
      یکی میگفت که اگه مامان و بابات هم یکم سختگیر باشن خوبه ولی بابا و مامان من اصلا اینطوری نیستن........

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امتحاناتش اسونه
      واحدی 15 میگیرن
      کلاساش در حد مدارس استثنایی :-d

10. Top | #10
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      من 80%به خودم اعتماد دارم.
      یکی میگفت که اگه مامان و بابات هم یکم سختگیر باشن خوبه ولی بابا و مامان من اصلا اینطوری نیستن........
      من مامان بابام به خودم واگذار کردن گفتن هر جور راحتی البته بنده یه سری شرایط خاصی رو هم داشتم!

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من مامان بابام به خودم واگذار کردن گفتن هر جور راحتی البته بنده یه سری شرایط خاصی رو هم داشتم!

میتونم بپرسم چه شرایطی؟

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kawaiimahdi نمایش پست ها
      امتحاناتش اسونه
      واحدی 15 میگیرن
      کلاساش در حد مدارس استثنایی :-d
      چی؟
      متوجه منظورتون نمیشم.......واحدی15؟؟؟

13. Top | #13
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      میتونم بپرسم چه شرایطی؟
      بله!من تهران بودم و مدال المپیاد گرفتم متاسفانه لحظات آخر طلام به نقره تبدیل شد و این چنین نتنوستم کامل از کنکور معاف شم!بعدش طی یه عمل انتحاری! برگشتم شهرستان و به خاطر مدال المپیاد با غیرحضوری خوندنم به زور ! آموزش و پرورش موافقت کرد!کلا داستان پیچیده ای داشتم اینی که گفتم لپ کلام بود و طی امسالم به جز دو درس عمومی هیچ کلاس کنکوری هم نرفتم.

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله!من تهران بودم و مدال المپیاد گرفتم متاسفانه لحظات آخر طلام به نقره تبدیل شد و این چنین نتنوستم کامل از کنکور معاف شم!بعدش طی یه عمل انتحاری! برگشتم شهرستان و به خاطر مدال المپیاد با غیرحضوری خوندنم به زور ! آموزش و پرورش موافقت کرد!کلا داستان پیچیده ای داشتم اینی که گفتم لپ کلام بود و طی امسالم به جز دو درس عمومی هیچ کلاس کنکوری هم نرفتم.
      افرین به شما.........
      من نمونه تبریز میخونم و مدیرمون هم کلا مخالفه باغیرحضوری و خیلی سخت پرونده رو میده

15. Top | #15
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      افرین به شما.........
      من نمونه تبریز میخونم و مدیرمون هم کلا مخالفه باغیرحضوری و خیلی سخت پرونده رو میده
      ببینید! به نظرم شما خیلی به غیرحضوری خوندن اصرار نداشته باشین!اگه غیر حضوری بخونین درسای پیش رو میخواین معلم بگیرین یا خودتون بخونین؟!بهترین مزیت مدرسه رفتم کنار دوست ها بودنه ! منظورم رقابتی نیست ها !منظورم اینکه تو این سن خاص بهتر آدم خیلی تنها و منزوی نشه ! تنها ضرری که غیرحضوری خوندن برای من داشت از نظر روانی چون وقتی من تنها باشم یکم زیادی فکر های فلسفی!! و غیر فلسفی میکنم تقریبا دیوونه میشم!! کلا کنار دوستان! بودن تو این مقطع بیشتر به نفعه ولی از نظر علمی غیر حضوری خوندن بهتره حالا شما باید بسنجی ببینی وقتی تنها باشی یه سال! و فقط درس بخونی از نظر روانی به مشکل میخورین یا نه!
      ویرایش توسط Aminsa : 17 اردیبهشت 1396 در ساعت 22:47

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)