خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      ببینید!اینکه مدیر یه مدرسه دولتی موافقت کنه مدرسه نرین! با اینکه شما برین تو مدرسه بزرگسالان از اول سال ثبت نام کنین فرق داره!
      تو شهر ما هم خیلیا دلشون میخواست اما نتونستن!
      ..بله اینو ک میدونم...ولی ب هر حال گیر ندادن و اجازه دادن..منطقه ۲ و ۳ اینجاهم همینجوره باز دلیل خاص و مدرک نمیخواد..
      جا تا جا فرق داره.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      مدیر ما بچه هایی رو که غیبت میکنن رو بیچاره میکنه..من تو نمونه درس میخونم مدیرمون هم که فقظ بلندپروازی میکنه...
      ...بیچاره کردنشون چیه دیگه؟منو صد بار بردن دفتر امضا ازم گرفتن از بابام و مامان امضا و تعهدو این حرفا ولی من بازم غیبت میکردم..۲هفتم ب بهانه اریون اول سال نرفتم.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.sara نمایش پست ها
      ...بیچاره کردنشون چیه دیگه؟منو صد بار بردن دفتر امضا ازم گرفتن از بابام و مامان امضا و تعهدو این حرفا ولی من بازم غیبت میکردم..۲هفتم ب بهانه اریون اول سال نرفتم.
      دکتر ب خاطر تعهدا و وضع مدرسه یکم اعصابش خورده

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uouo نمایش پست ها
      دکتر ب خاطر تعهدا و وضع مدرسه یکم اعصابش خورده
      ...

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.sara نمایش پست ها
      مدیر ما طرف رو حذف میکنه

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ماشاالله دوستان چقدر پیام دادند
      در مورد بزرگسالان هم تحقیق کرد ،اگه بخوام از راه آموزش از راه دور و بزرگسالان اقدام کنم یک سال معافیت سربازی بعد از کنکور برای کسایی که میخوان مجددا کنکور بدن از بین میره ، من چون برنامه ام اینه که برای خارج از کشور اقدام کنم باید مدرک زبان رو بگیرم و کلاس های فشرده زبان هم هر روز صبح ها برگزار میشه و اگه بخوام برم مدرسه دیگه زمانی برای زبان نمی مونه واسه همین میخوام غیر حضوری بخونم ...
      فقط از سال چهارم یه معدل بالای 18 و قبولی توی تهران رو نیاز دارم ، هر چقدر وقت اضافه داشته باشم بعد از کلاس های زبان ، روی کنکور کار میکنم

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من سال چهارمو غیرحضوری خوندم..
      یه مدرسه دولتی و درب و داغون ثبت نام کردم و به کادرش قول دادم پزشکی میارم و مدرسه اتون سرافراز میشه
      اصلا هم مدرسه نرفتم جز امتحانات ترم اول و دوم..
      مستمرهامم همون نمره برگه امو گفتم بذارن..
      خیلی شیک و مجلسی

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      غیر حضوری خوندن با مدرسه نرفتن فرق داره،اکثر دوستان مدرسه نرفتن و غیبت رد نکردن،شما یه مدرسه بزرگسالان پیدا کن بگو سر کلاس نمیام،غیر حضوری برداری معافیت تحصیلی بهت نمیدن،مشکل اینه بزرگسالان یا همون شبانه شرایط داره و حتما باید شرایطش رو داشته باشی،بهترین کار اینه یا یه مدرسه غیر انتفاعی بری که حدودا 3-4 تومن هزینش میشه یا یه گواهی پزشکی ببری که مثلا پات شکسته 9ماه مرخصی بگیری.
      اگه هدفت کنکوره و واقعا میخوای جدی بخونی از الان درک کن نه فشار خانواده نه رقابت با دوستات و جو کلاس هیچکدوم به اندازه اراده خودت باعث پیشرفت نمیشن،درس خوندن توی مدارس ایران به درد امتحان نهایی هم نمیخوره چه برسه به کنکور فقط وقت تلف کردنه

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      غیر حضوری خوندن با مدرسه نرفتن فرق داره،اکثر دوستان مدرسه نرفتن و غیبت رد نکردن،شما یه مدرسه بزرگسالان پیدا کن بگو سر کلاس نمیام،غیر حضوری برداری معافیت تحصیلی بهت نمیدن،مشکل اینه بزرگسالان یا همون شبانه شرایط داره و حتما باید شرایطش رو داشته باشی،بهترین کار اینه یا یه مدرسه غیر انتفاعی بری که حدودا 3-4 تومن هزینش میشه یا یه گواهی پزشکی ببری که مثلا پات شکسته 9ماه مرخصی بگیری.
      اگه هدفت کنکوره و واقعا میخوای جدی بخونی از الان درک کن نه فشار خانواده نه رقابت با دوستات و جو کلاس هیچکدوم به اندازه اراده خودت باعث پیشرفت نمیشن،درس خوندن توی مدارس ایران به درد امتحان نهایی هم نمیخوره چه برسه به کنکور فقط وقت تلف کردنه
      ممنون آره درسته غیر حضوری دردسرهای خودش رو داره ، توی امسال که سال سوم بودم هم مدرسه کمک آنچنانی بهم نکرد امسال هم اگه آشنایی داشتم حتما غیر حضوری میخوندم ، من چندتا مدرسه سوال کردم پول زیادی میخواستند ، یکی از دوستانم هم توی یه غیر انتفایی ثبت نام کرده بود و موافقت کرده بودن که نیاد ولی دو ماه از سال تحصیلی که گذشت بهش گفتن که باید بیاد مدرسه و گرنه اسم اش رو رد نمیکنن ، اگر هم بخواد یه مدرسه دیگه بره باید شهریه رو کامل تسویه کنه تا پرونده رو بهش بدن ...

10. Top | #40
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      حالا بهترین عملکرد واسه پیش چیه ؟!

11. Top | #41
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احمدیا نمایش پست ها
      حالا بهترین عملکرد واسه پیش چیه ؟!
      از نظر مدرسه رفتن یا نرفتن؟!
      کاملا بستگی به شخص خودتون داره .

12. Top | #42
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اره از اون نظر
      فکر کنم بهتره نریم ولی نمیدونم اسونه یا نه پرونده گرفتن

13. Top | #43
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احمدیا نمایش پست ها
      اره از اون نظر
      فکر کنم بهتره نریم ولی نمیدونم اسونه یا نه پرونده گرفتن
      اگه جدی نباشین و بااراده نباشین به مشکلات جدی برمیخورین!

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yousef78 نمایش پست ها
      ممنون آره درسته غیر حضوری دردسرهای خودش رو داره ، توی امسال که سال سوم بودم هم مدرسه کمک آنچنانی بهم نکرد امسال هم اگه آشنایی داشتم حتما غیر حضوری میخوندم ، من چندتا مدرسه سوال کردم پول زیادی میخواستند ، یکی از دوستانم هم توی یه غیر انتفایی ثبت نام کرده بود و موافقت کرده بودن که نیاد ولی دو ماه از سال تحصیلی که گذشت بهش گفتن که باید بیاد مدرسه و گرنه اسم اش رو رد نمیکنن ، اگر هم بخواد یه مدرسه دیگه بره باید شهریه رو کامل تسویه کنه تا پرونده رو بهش بدن ...
      عزیز یکی از شرایط اینه از تحصیل توی روزانه محروم شده باشی،یعنی یه خرداد و شهریور رو افتاده باشی تا بتونی شبانه ثبت نام کنی،
      تنها راه برای شما همون گواهی پزشکی هست،ولی در کل اگه میخوای خودت بخونی با کتاب یا کلاس بری این کارو نکنی بهتره چون اکثرا وقت پیش دانشگاهی کلاس کنکور میرن اگه کلاسو حذف کنی و خودت بخونی خیلی بهتره،حذف مدرسه هم سخته هم به اونصورت که فکر میکنی معجزه نمیکنه

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      عزیز یکی از شرایط اینه از تحصیل توی روزانه محروم شده باشی،یعنی یه خرداد و شهریور رو افتاده باشی تا بتونی شبانه ثبت نام کنی،
      تنها راه برای شما همون گواهی پزشکی هست،ولی در کل اگه میخوای خودت بخونی با کتاب یا کلاس بری این کارو نکنی بهتره چون اکثرا وقت پیش دانشگاهی کلاس کنکور میرن اگه کلاسو حذف کنی و خودت بخونی خیلی بهتره،حذف مدرسه هم سخته هم به اونصورت که فکر میکنی معجزه نمیکنه
      ممنون از راهنمایی هات مرسی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)