خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MILAD m.k نمایش پست ها
      من نمونه های تدریسشو دیدم....
      حرف آخر ادبیاتش ناقصه ینی فقط آرایه و لغت و املا و قرابتو داره و خبری از زبان فارسی و تاریخ ادبیات نیست....
      بعدشم ازبین اینایی که داره آرایه و قرابتش بیشتر جنبه سرگرمیه تا کنکوری اصلا قوی نیست..
      لغت و املاش بد نیست اونم برا کسی که حال نداره خودش از رو کتاب بخونه....
      در کل اگه برا ادبیات اصرار داری DVD بگیری به نظر من برو سراغ DVDهای استاد عبدالمحمدی هم تدریس همه موضوع هارو کامل داره هم کاملا کنکوری کار کرده همراه ش جزوه هم داره.....میتونی موضوعی هم تهیه شون کنی تو هر موضوعی که ضعف داری یه سر به تل استاد عبدالمحمدی بزن الان 30درصد تخفیف داره t.me/azmoon_adabiaat
      نمونه تدریسای هر دو رو ببین بعد خودت تصمیم نهایی رو بگیر.
      دقیقا
      اگه لغت ها رو فراموش میکنی و تو املا مشکل داری، پک املا و لغتش رو بگیر خیلی کمکت میکنه برای من که عالی بود
      برای سایر مباحث ادبیات فقط عبدالمحمدی که دبیری مثلش نیست ( *** البته تاریخ ادبیات حسین احمدی هم خوبه/ دو دقه درس میده 58 دقه الفا ذهنی رو تبلیغ میکنه)
      یا حق

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو خرید دی وی دی دو مساله مهمه اول وقت که باید گذاشته بشه دوم هزینه با این مقدمه کوتاه میرم محصولات رو برسی میکنم(برای نظام قدیم)
      تاریخ ادبیات
      این محصول 130هزار تومان قیمتشه تقریبا 9 ساعت زمانشه
      دوستان از این مبحث تو کنکور سه تا تست میاد که الزاما همش از نویسندها و کتابهاشون نیست ممکنه از متن خطی کتاب باشه که اون راهی جز دوره به روش اصولی نداره البته تو این دی وی دی تصویرسازی و رمزگزاریهای جالبی انجام شده ولی همش بدربخور نیست بعضی جاهاش واقعا جفنگ میگه من حساب کردم از روی کتاب کلک معلم یکبار کل تاریخ ادبیات رو بخونید حدودا یک ساعت طول میکشه شما حساب کن شما یکبار دیدین این دی وی دی معادل از دست دادن فرصت 9 بار مروره ولی اگه وقت زیاد دارید و هزینه اش مشکلی نیست ( یا با کپی مشکلی ندارید )بد نیست استفاده کنید
      آرایه ادبی
      محصولی فوق العاده توصیه میکنم بگیرید ولی الگوهای حل تستش تو کنکورهای جدید خیلی کاربرد نداره
      قیمت 140 زمان هم 8 ساعت
      زبان فارسی
      من نتیجه ای نگرفتم البته به نظرم ایراد از من چون زبان فارسیم خیلی ضعیفه
      قیمت 160 زمان هم 16 ساعت
      قرابت معنایی
      قیمت 180 زمان 10 ساعت
      با توجه به قیمت و زمان صرف شده و بازده نهایی ارزش خرید نداره
      واژگان و املا
      قیمت 150 زمان 14 ساعت
      یک محصول وقت گیر و گرون و صد درصد هم کارامد نیست ولی انیمیشن که لغات رو با لهجه های مختلف یادمیده مفیده اگر وقت اضافه و مشکل هزینه ندارید خوبه استفاده کنید ولی کافی نیست باز باید مطالعه بکنید
      ویرایش توسط naked snake : 03 مرداد 1398 در ساعت 15:38

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برادر الان راهنمایی شدی که دی وی دی بگیری یا نه؟!

داداش اینجا نمیتونی در مورد همچین چیزایی نظر بخوای به دو دلیل مهم :
      1. اینجا یه عده خودشون برای همه درساشون از دی وی دی استفاده میکنن و تلاش هم میکنن و نتیجه هم میگیرن ولی به همه میگن دی وی دی وقت تلف کردنه...و از این نکته غافل هستن که تو دانشگاه برای همه جا هست !
      2. یه عده دیگه که کلا از موسسات کنکوری هستن و اینجا عضون و فقط کارشون تبلیغ دی وی دی هاشونه!

در اخر نتیجه میگیریم که بستگی به خودت داره که بتونی با دی وی دی بخونی یا نه ولی دیگه اخه ادبیات دی وی دی نمیخواد که داداچ!

موفق باشی
      بذار بقیه خوش بگذرونن وقتی داری سخت تلاش میکنی
      بذار بقیه بخوابن وقتی داری کار میکنی
      تفاوت ها بالاخره مشخص میشه
      ویرایش توسط irani7878 : 03 مرداد 1398 در ساعت 15:53

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فضای بدیه همه میان میگم فلان چیز بده بلاخره چی خوبه؟یعنی هیچکس نبوده با استافده ازاین منابع موفق بشه؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی زبان فارسی منتظری رو استفاده کرده؟چجوریه؟؟

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      ببین

اکثر کارای حرف اخر مخصوصا زبان و ادبیاتش در راستای کنکور نیست...

وقتی اومده برای زبان برای 1300 لغتش انیمیشن درست کرده درصورتی که کل لغات دبیرستان 4800 تاس یعنی چی این؟؟ فقد میخواسته dvd پر کنه !!

خیلی زمان میخواد واسه همچچین درسایی مثل ادبات و زبان که بتونن dvd بیرون بدن که کامل و جامع باشهه..

ی سری چیزا رو شما نمیدونی !!

مثل dvd ها نمیتونن بیشتر از دوساعت توشون محتوا باشه..یا اجازه نمیدن بیشتر از چندتا dvd برای یک مبحث باشه!! این مجوز رو جایی که دارن ازش مجوز میگیرن نمیدن!!

یعنی ناموسن ادبیات با 25 ساعت جمع میشه خودت ی دودوتا چارتا کن!!واقعا جمع میش؟؟

تنها مزیت dvd اینه که تورو با نحوه خوندن اون درس و دیدتو برای خوندن اون درس عوض میکنه!! تو پول رو ایده های اونا میدی ن برای محتواشون!!

چون محتوا که ثابته!!! این دید رو میتونی خودت با ازمون خطا به دست بیاری!!

بنظر من اگه میخوای بری بخری نـــــــــــخر!!!

من این راه هارو خیلی سال پیش رفتم که دارم به عنوان تجربه میگم..

ان چه شرط بلاغ بود با تو گفتم خواه میخوای گوش کن خواه...
      من حدود 3 ماهه زیاد پست ندادم ولی اینو که دیدم کله ام آتیش گرفت آخه آدم چقدر ... میتونه باشه...
      اون 4800 لغتی که داری میگی 70 درصدش لغات بسیار ساده ای هست که هر کسی که راهنمایی و اول دبیرستان رو خونده باشه همه رو بلده تقریباً ، درثانی خود محمودی اول دی وی دی هاش یادمه میگفت بچه ها به دی وی دی اصلاً اکتفا نکنید و حتماً لغات زبان 1 و 2 و 3 رو از کتاب تیک من که روی دی وی دی هاست بخونید و حسابی تست بزنید و مرور کنید، ثالثاً من یاد ندارم هزینه ای واسه دی وی دی کرده باشم هر چی دی وی دی می خواستم از کانال ممد فیری دان کردم و دیدم حلال و حروم بودنشم واسم مهم نبود چون الان انقدر به همه پیشنهاد خرید دی وی دی واعظی و شعبانی رو دادم که فک کنم 20 30 نفر تا حالا محصولشون رو خریدن و راضی هم هستند و من خودمو در این مورد مدیون نمی بینم
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان من ادبیات خیلی ضعیفم
      حافظه هم کوتاهه لغات ادبیات یادم نمیمونه
      بنظرتون لغت و املا ی حرف اخر رو شبی فقط بیست دقیقه ببینم کمکی میکنه بهم؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      دوستان من ادبیات خیلی ضعیفم
      حافظه هم کوتاهه لغات ادبیات یادم نمیمونه
      بنظرتون لغت و املا ی حرف اخر رو شبی فقط بیست دقیقه ببینم کمکی میکنه بهم؟
      بله..
      کتاب املا و لغت مصور شاهین شاهین زاد هم هست

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      بله..
      کتاب املا و لغت مصور شاهین شاهین زاد هم هست
      مرسی ❤️

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن