خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 65
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

تو این مدت میشه چند اورد؟

سلام.من از اول سال تا الان هیچی نخوندم و پایه ام متوسطه.حدود 30 هزار کشوری و پایین اون رو میخوام.میشه بهش رسید؟براش چیکار کنم؟چیارو بخونم؟چطور برنامه ریزی کنم؟یکی با شرایط من با تمام توانش و 16 ساعت مطالعه میتونه به چه رتبه ای برسه؟دارم از استرس تموم میشم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamranhoman نمایش پست ها
      سلام.من از اول سال تا الان هیچی نخوندم و پایه ام متوسطه.حدود 30 هزار کشوری و پایین اون رو میخوام.میشه بهش رسید؟براش چیکار کنم؟چیارو بخونم؟چطور برنامه ریزی کنم؟یکی با شرایط من با تمام توانش و 16 ساعت مطالعه میتونه به چه رتبه ای برسه؟دارم از استرس تموم میشم
      سلام
      چ رشته ای هستی ؟ ؟ ؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برنامه رایگان ۷۵روزه رو بگیرید با اون بخونید و ی سری مباحثشوو حذف کنید...اینترنتتونم قطع کنید.تلگرامتونم پاک کنید.فقط درس بخونید.
      ویرایش توسط -Sara- : 16 اردیبهشت 1396 در ساعت 20:40

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.sara نمایش پست ها
      ...اینقد تاپیک نزنید لطفا...
      برنامه رایگان ۷۵روزه رو بگیرید با اون بخونید و ی سری مباحثشوو حذف کنید...اینترنتتونم قطع کنید.تلگرامتونم پاک کنید.فقط درس بخونید.
      دکتر به خاطر یه سری از مشکلات اعصابشون خورده

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uouo نمایش پست ها
      سلام
      چ رشته ای هستی ؟ ؟ ؟
      تجربی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه بهترین استفاده رو از این فرصت ببری ؛ در کنار اینکه گزیده میخونی ، خیلی هم تست کار کنی حتماً می تونی خیلی از عقب موندگی ها رو جبران کنی. از روی بودجه بندی تمرکز روی بخش های پر سوال و بیا پایین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا چند هفته پیش ملت به پزشکی فکر می کرد.....
      اری میشه به نظر من زیر10000 وبهترم میشه......
      مباحثی که تا حدودی بلدی وتست زیادی دارن رو انتخاب کن وبخون مراقب پیش نیازا و مباحثی که ممکنه با هم ترکیب بشن هم باش

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام هنوز که 60 روز مونده بفهمید چی و چطور بخونید که رتبه خیلی خوبی میارید ...بهتره شروع کنید و فقط بخونید نتیجه بعد از کنکور مشخص میشه

9. Top | #9
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      كنكوراي ١٠ سال پيش و بزني و فيزيك ١ و ٢ و پيش ٢ و شيمي ٢ و پيش وزيست گياهي و پيش ٢ رو بخون رتبه خوب مياري

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من موندم این زیر 30000 کشوری و رتبه های بالاتر از اینو میخوان الان یعنی میخواین بگید ما تا روز کنکورم میخوایم تنبلی کنیم ؟

چون کسی که از الان به بالای 3000 فکر بکنه مستقیم داره میگه من میخوام تنبلی کنم..نمیفهمم واقعا...
      Instead of success in a base I hate

I prefer to loose in a base I enjoy.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtbkh نمایش پست ها
      من موندم این زیر 30000 کشوری و رتبه های بالاتر از اینو میخوان الان یعنی میخواین بگید ما تا روز کنکورم میخوایم تنبلی کنیم ؟

چون کسی که از الان به بالای 3000 فکر بکنه مستقیم داره میگه من میخوام تنبلی کنم..نمیفهمم واقعا...
      ایشون واقع بین هستند
      فضایی فکر نمیکنند

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی من کاملا واقع بینانه گفتم...ایشون واقع بین نیستند اعتماد به نفس ندارن..چیزی که فکر کنم شمایم ندارید....

چون رتبه عالی اوردن از الان به شرط تلاش و پشتکار و اراده عالی چیز غیر طبیعی و فضایی نیست..

فقط اراده میخواد و خودباوری که خیلیا الان ندارن

نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      ایشون واقع بین هستند
      فضایی فکر نمیکنند
      Instead of success in a base I hate

I prefer to loose in a base I enjoy.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نام خدا
      دعوا ها شروع شد
      زیست و شیمی رو ب نظر من همه رو باید بخونید !!!اصلا نمیشه حذفش کرد !!! بجز گیاهی !
      فیزیک و ریاضی هم مبحثی بخونید
      ریاضی رو نمیدونم ولی واسه فیزیک پیش 2 رو خیلیییییی بخونید و نور

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      آره میشه زیر 30 هزار شد ولی باید بخونی ها
      روزی چقدر میخونی؟ نمیشه ی دفعه از صفر به 16 ساعت پرش کرد معقول باش شروع کن و کم کم افزایش بده
      همه عمومی ها رو میتونی کار کنی و به ی درصد معقول برسی برای دین و زندگی خط ویژه گاج رو کار کنی فکر کنم به نفعت باشه حجمش برای فرصت باقی مونده معقوله و همه چی رو کامل پوشش داده 600 تا هم تست داره زبان انگلیسی هم لغت ها رو کار کن و هر شب دو ریدینگ ی کلوز کار کن اوایل اذیت میشی ولی عادت میکنی عربی ترجمه کار کن بشین تست ترجمه بزن درسته اغلب ترجمه رو با قواعد جواب میدن ولی ترجمه رو به صرف لغات هم اگه کار کنی میتونی جواب بدی ضمن این که قواع بعضی جاها خیلی آسونه مثل انواع مفعول از سوم فقط معتلات رو خواستی حذف کن تا سرعت بگیری عربی گیر دیگه ای نداره ازش نترس بخون و تست آموزشی بزن برا ادبیات هم زبان فارسی رو حذف کن بقیه رو کار کن بره بخصوص هر روز 20 تا قرابت کار کن که 30 35 درصد تا 40 درصد تستها رو شامل میشه
      ولی تو اختصاصی ها حتما باید حذف کنی
      زمین شناسی رو همینجوری حذف کن بره
      ریاضی چیا رو بلدی یا کمابیش خوندی؟بگو تا بگم چیکارش کن
      شیمی کارت ی کم که نه،خیلی سخته ولی میشه ی کاریش کرد چون فرصت محدوده توصیه میکنم از خط ویژه گاج استفاده کنی خواستی حذف کنی هم بعدا تصمیم میگیریم ولی با خط ویژه میتونی به درصدی که لازمته برسی به شرطی که خوب کار کنی باهاش هر جایی دیدی گیر داری و نمیفهمی ی سر به درسنامه مبتکران بزن ولی خودت رو زیاد معطل مبتکران نکن
      فیزیک پیش رو بخون به استثنای دو فصل اول بعدش وقت آوردی فصل 3 و 4 سوم رو بخون بعدش هم وقت آوردی برو سراغ فصل 4 و 5 و 6 دوم ولی پیش دو رو حتما باس بتونی تموم کنی و همه سوالاتش رو جواب بدی هم آسونه هم قطعا سوال میدن ازش
      اما زیست شناسی:: والا نمیدونم، واقعا جای حذف نداره باید بخونی تست بیس کار کن از آبی کانون ببین کنکورهای اخیر رو چی تمرکز داشتن بیشتر وقتت رو صرف اونها بکن(مثلا فصل دو سال سوم رو بخون ی کم که مباحث یادت افتاد و اینا برو تستهای کنکور رو نگاه کن ببین از کجاها زیاد داده برگرد همون بخش ها رو دقیق و دقیق تر بخون و برو جلو)
      اگر مجبور شدی فصل 3 و 4 و 6 و 7 پیش رو حذف ولی پیش دو رو حتما بخون فصل 1 و 2 پیش هم نسبتا آسونه از پایه هم خواستی مسائل ژنتیک رو حذف کن اگه دیدی نمی رسی دو فصل گیاهی سوم رو هم بزار کنار از دوم هم فصل یک رو سریع رد کن زیاد معطل نشی ولی بقیه فصول رو خوب بخون

بصورت فشرده مختصر و مفید!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtbkh نمایش پست ها
      ولی من کاملا واقع بینانه گفتم...ایشون واقع بین نیستند اعتماد به نفس ندارن..چیزی که فکر کنم شمایم ندارید....

چون رتبه عالی اوردن از الان به شرط تلاش و پشتکار و اراده عالی چیز غیر طبیعی و فضایی نیست..

فقط اراده میخواد و خودباوری که خیلیا الان ندارن
      پس بسم الله شما از امروز شروع کنید
      ظاهرا پشتکار هم دارید
      ببینم رتبه تون چند میشه

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن