خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 65
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شصت روز ..فرصت کمی هس ولی فرصت کمی نیس ..تاحالا هیچی نخوندی مشکلی نیس چرا مشکلی هس ..این کلمات رو برا دو شخص میشه به کاربرد یک شخصی که درسا رو خوب خونده قطعا ارامش ذهنی بیشتری داره دومیش شخصی که الان یاد کنکور افتاده و میخواد یه خودی نشون بده به این شخص توصیه میکنم ادبیات رو پنجاه بزنه عربی چهل دینی شصت زبان سی درصد زمین ده درصد ریاضی 25درصد فیزیک 20درصد زیست 31درصد شیمی هم بین سی تا چهل به نتیجه خیلی خوبی میرسه چون با نزدیک شدن به کنکور کارایی مغز شما بیشتر میشه .

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​عزیز برو تخممین رتبه گزینه دو دقیق درصد هارو بزن..اگه اون عددی ک میگفتی داد رو اسکرین بگیر بزار
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahelam نمایش پست ها
      تخمین رتبه زدم اتفاقا
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtbkh نمایش پست ها
      ولی من کاملا واقع بینانه گفتم...ایشون واقع بین نیستند اعتماد به نفس ندارن..چیزی که فکر کنم شمایم ندارید....

چون رتبه عالی اوردن از الان به شرط تلاش و پشتکار و اراده عالی چیز غیر طبیعی و فضایی نیست..

فقط اراده میخواد و خودباوری که خیلیا الان ندارن
      رتبه عالی یعنی چند؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی اگه از الان خستگیو بهانه و تنبلیو بزارید کنارو فقط بخونید اونم با برنامه عالی و ساعت مطالعه بالا...که بنظرم میشه..ما خودمونو توی ساعت محدود کردیم

میشه پزشکیم اورد....

میدونم یک عده الان دربرابر این حرفم خیلی جبهه میگیرن..اونم افراد بیماره انجمنن...که ذهنشونو محدود کردن...بحث من اونا نیستن..طرف حرفم کسایین که عاشق هدفشونن و میتونن با اراده قوی از الان بخونن...بیاین خودمونو گول نزنیم...نمیتونمو نشدنو این حرفا همش تفکرات ذهن بیماره...از الان اگه بخوای پزشکی بیاری باید کر باشی کور باشی....

ببخشید رک حرف زدم ولی توی این انجمن زیاد شدن تعداد ادمایی که بقیرو عین خودشون بی اراده میبینن...یا فکر میکنن چون اونا از اول خوندن بقیه حق ندارن قبول بشن...

نه کنکور هیچی نیست..هیچی..بیاید بزرگش نکنیم..اونایی که طی مدت کم نتیجه گرفتن هیچی از بقیه کم ندارن جز اراده...اونا حقشونو میگیرن..براشون هیچکسو هیچ چیزم مهم نیست...

نقل قول نوشته اصلی توسط Toofan نمایش پست ها
      رتبه عالی یعنی چند؟
      Instead of success in a base I hate

I prefer to loose in a base I enjoy.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​موافقم شدید
      یعنی اگه از الان خستگیو بهانه و تنبلیو بزارید کنارو فقط بخونید اونم با برنامه عالی و ساعت مطالعه بالا...که بنظرم میشه..ما خودمونو توی ساعت محدود کردیم

میشه پزشکیم اورد....

میدونم یک عده الان دربرابر این حرفم خیلی جبهه میگیرن..اونم افراد بیماره انجمنن...که ذهنشونو محدود کردن...بحث من اونا نیستن..طرف حرفم کسایین که عاشق هدفشونن و میتونن با اراده قوی از الان بخونن...بیاین خودمونو گول نزنیم...نمیتونمو نشدنو این حرفا همش تفکرات ذهن بیماره...از الان اگه بخوای پزشکی بیاری باید کر باشی کور باشی....

ببخشید رک حرف زدم ولی توی این انجمن زیاد شدن تعداد ادمایی که بقیرو عین خودشون بی اراده میبینن...یا فکر میکنن چون اونا از اول خوندن بقیه حق ندارن قبول بشن...

نه کنکور هیچی نیست..هیچی..بیاید بزرگش نکنیم..اونایی که طی مدت کم نتیجه گرفتن هیچی از بقیه کم ندارن جز اراده...اونا حقشونو میگیرن..براشون هیچکسو هیچ چیزم مهم نیست...
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از الان آدم بخواد رتبه زیر 1000 بیاره میشه ها
      ولی باید بلد باشی چجوری از وقتت استفاده کنی
      متاسفانه من بلد نیستم
      باید آدم بدونه چی بخونه چه جوری بخونه
      مثلا الان یکی بیاد به من بگه زبانفارسی رو
      چجوری بخونم اصلا بخونم یا ارزش نداره

7. Top | #37
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir22 نمایش پست ها
      از الان آدم بخواد رتبه زیر 1000 بیاره میشه ها
      ولی باید بلد باشی چجوری از وقتت استفاده کنی
      متاسفانه من بلد نیستم
      باید آدم بدونه چی بخونه چه جوری بخونه
      مثلا الان یکی بیاد به من بگه زبانفارسی رو
      چجوری بخونم اصلا بخونم یا ارزش نداره
      داداش اگه عزمت راسخه!! میشه عمومیا رو تا حد خوبی رسوند! همین زبان فارسی شما اگه بیست روز جدی بهش وقت بدی از 5 حداقل 3 رو میتونی جواب بدی بعدم الان اینقدر مطلب در مورد منابع خوب و مشاوره هست که بعیده ندونین!فقط میمونه تلاش شما!

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      داداش اگه عزمت راسخه!! میشه عمومیا رو تا حد خوبی رسوند! همین زبان فارسی شما اگه بیست روز جدی بهش وقت بدی از 5 حداقل 3 رو میتونی جواب بدی بعدم الان اینقدر مطلب در مورد منابع خوب و مشاوره هست که بعیده ندونین!فقط میمونه تلاش شما!
      درسته ولی مشاور رایگان نیست و همه نمیتونن
      مشاور داشته باشن
      هر بار میام زبانفارسی بخونم زود خسته میشم
      خیلی حجم مطالبش زیاد هست و به نظرم وقتگیره

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​عزیز برو تخممین رتبه گزینه دو دقیق درصد هارو بزن..اگه اون عددی ک میگفتی داد رو اسکرین بگیر بزار
      من قلمچی زدم

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من قلمچی زدم
      براگزینه دوهم زدم رتبه کل میادزیر2000ولی رتبه زیرگروه یک بین9000تا10000پس یعنی کاربردی نداره

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​برای کسی ک میخواد یکسال بمونه خوبه..درضمن اگه زیست بالا بزنه میتونه امید ب دارو داشته باشه..
      براگزینه دوهم زدم رتبه کل میادزیر2000ولی رتبه زیرگروه یک بین9000تا10000پس یعنی کاربردی نداره
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دوستان چطور ممکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگه واقعا راس باشه پس بد به دلتون راه ندین همه قبولیم untitled.jpg

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من نیازی ندارم از امروز شروع کنم چون من دو هفتست کتابارو تموم کردم از مهرم دارم درس میخونم....پس نمیشه گفت چون خودم شروع نکردم دارم امید الکی میدم

ولی ناامیدم نمیکنم بقیرو....چیزیو گفتم که کاملا منطقیه و شدنی کنکور اونقدم که ماها بزرگش کردیم بزرگ نیست جناب..
      کنکور بزرگ نیست ؟؟
      چطور می تونید همچین حرفی رو بزنید
      پس تکلیف 580 هزار نفری که پشتشن چیه شاید نصف اینا دوست داشته باشن پزشکی قبول شن
      به اونام همینو میگید
      حتی رتبه های برترم این حرفو نمی زنن !
      کنکور بزرگ ترین و مهمترین آزمون کل زندگیمونه
      خواه یا ناخواه تو کل زندگیتون تاثیر میزاره
      چه گریه ها و آه و افسوس ها که پشتش نبوده
      بزرگ فرض کردن کنکور لزومن این معنی رو نمی ده که اونو مثل یه غول تصور کنیم یا یه هدف دست نیافتنی نه این طور نیست
      که البته فکر کنم شمام منظورت همین بود
      بگذریم
      پ.ن: دلم برا این جور تاپیکا تنگ شده بود دیگه میخواستم خودم یکی بزنم که دوستمون زحمتشو کشیدن
      حامد کجاییییی؟
      دقیقن کجایی؟

14. Top | #44
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_usj نمایش پست ها
      کنکور بزرگ نیست ؟؟
      چطور می تونید همچین حرفی رو بزنید
      پس تکلیف 580 هزار نفری که پشتشن چیه شاید نصف اینا دوست داشته باشن پزشکی قبول شن
      به اونام همینو میگید
      حتی رتبه های برترم این حرفو نمی زنن !
      کنکور بزرگ ترین و مهمترین آزمون کل زندگیمونه
      خواه یا ناخواه تو کل زندگیتون تاثیر میزاره
      چه گریه ها و آه و افسوس ها که پشتش نبوده
      بزرگ فرض کردن کنکور لزومن این معنی رو نمی ده که اونو مثل یه غول تصور کنیم یا یه هدف دست نیافتنی نه این طور نیست
      که البته فکر کنم شمام منظورت همین بود
      بگذریم
      پ.ن: دلم برا این جور تاپیکا تنگ شده بود دیگه میخواستم خودم یکی بزنم که دوستمون زحمتشو کشیدن
      حامد کجاییییی؟
      دقیقن کجایی؟
      دوست عزیز واقعا کنکور چیزه بزرگی نیست!اگه فارغ التحصیل باشید و کنکور رو گذرونده باشید متوجه میشین که شاید حتی نشه اونو جزو اتفاقای مهمخ زندگی قرار داد!منظورم این نیست که اصلا مهم نیست منظورم اینه که بعد کنکور اینقدر اتفاقای جدی تر رخ میده که میشه از کنکور صرف نظر کرد!مشکل همه ی اون 500 هزار نفری که میگین پشت کنکور موندن دو چیزه! یا تلاش کافی نمیکنن یا درست درس نمیخونن!!منظور از درست درس خوندن اینه که 80 درصد بچه ها اصلا نحوه ی مطالعه ریاضی و فیزیک رو بلد نیستن! و اون رو مثل دینی میخونن حتی شاید یه سری از رتبه برتر ها هم این شکلی موفق شدن!اگه کسی بلد باشه درست درس بخونه تو یه ساعت مطالعه معمولی هم میتونه یه رتبه دو یا سه رقمی راحت بیاره!در ضمن اگه همین 500 هزار نفر از اول دبیرستان با یه ساعت مطالعه خیلی خیلی متوسط مطالعه میکردن قطعا کنکور مانعه بزرگی به حساب نمیومد یه مشکلم همینه !همه سه سال عشق و حال میکنن بعد سال کنکور میزنن تو سر خودشون!البته همونطور که یالا گفتم تو یه چن ماه هم با درست درس خوندن میشه یه رتبه خیلی خوب با ساعت مطالعه متوسط آورد و قطعا کنکور اون چیزی نیست که شما تو ذهنتون ازش ساختین!!ان شاا... تو کنکور و بقیه مراحل زندگیتون موفق باشین.
      ویرایش توسط Aminsa : 17 اردیبهشت 1396 در ساعت 16:34

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      دوست عزیز واقعا کنکور چیزه بزرگی نیست!اگه فارغ التحصیل باشید و کنکور رو گذرونده باشید متوجه میشین که شاید حتی نشه اونو جزو اتفاقای مهمخ زندگی قرار داد!منظورم این نیست که اصلا مهم نیست منظورم اینه که بعد کنکور اینقدر اتفاقای جدی تر رخ میده که میشه از کنکور صرف نظر کرد!مشکل همه ی اون 500 هزار نفری که میگین پشت کنکور موندن دو چیزه! یا تلاش کافی نمیکنن یا درست درس نمیخونن!!منظور از درست درس خوندن اینه که 80 درصد بچه ها اصلا نحوه ی مطالعه ریاضی و فیزیک رو بلد نیستن! و اون رو مثل دینی میخونن حتی شاید یه سری از رتبه برتر ها هم این شکلی موفق شدن!اگه کسی بلد باشه درست درس بخونه تو یه ساعت مطالعه معمولی هم میتونه یه رتبه دو یا سه رقمی راحت بیاره!در ضمن اگه همین 500 هزار نفر از اول دبیرستان با یه ساعت مطالعه خیلی خیلی متوسط مطالعه میکردن قطعا کنکور مانعه بزرگی به حساب نمیومد یه مشکلم همینه !همه سه سال عشق و حال میکنن بعد سال کنکور میزنن تو سر خودشون!البته همونطور که یالا گفتم تو یه چن ماه هم با درست درس خوندن میشه یه رتبه خیلی خوب با ساعت مطالعه متوسط آورد.
      تعریف هر کس از بزرگ بودن متفاوته
      برا من کنکور قابل احترامه
      اینکه تو آینده اتفاق زیاد میفته رو قبول دارم
      ولی خب کنکوره که حداقل جهت این اطفاقاتو مشخص میکنه نمی شه واقن نادیدش گرفت
      من با nتا رتبه برتر حرف زدم باور کن روش درس خوندنشون اونقدرا هم چیز عجیب قریبی نیست
      بعضیا انگار از اول روش خوندنشونو پیدا میکنن این روش مخصوص خودشونه شاید به درد منو تو نخوره اینکه یه نفر میتونه بی وقفه 7 یا 8 ساعت بخونه(خودم دیدم ) و یکی باید هر 1.5 ، یه ربع استراحت کنه
      جالب اینجاست که هر دوشون هم توی درس موفق بودن
      قبول دارم مشکل بعضیا اینکه هنوز روش درس خوندنشونو پیدا نکردن
      به نظرم اون 580 هزار نفر 500هزار نفرش فقط باسه خنده اسم نوشتن نمونش پسر خاله خودم

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن