خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy درس و سربازی>نیاز به نظر دوستان<

سلام

دوستان امسال برای دومین بار قراره کنکور بدم.با توجه به وضعیت بدم نمیتونم رتبه خوبی بیارم،نمیدونم چه چیزی رو عامل این شکست دوم بدونم ولی عوامل و مشکلات زیادی باعث شد وضعیت درسی من اینطور بشه ! نمیخوام از مشکلات و موانع بگم ! بگذریم ...

" نمیخوام به این اسونی از درس خوندن دست بکشم و میخوام پررویی به خرج بدم "

نمیخوام از مشکلات که هم بار منفی داره و هم ..... صحبت کنم

96/5/19 تاریخ اعزامم به خدمت مقدس سربازی هست ! نمیدونم شرایط چطور میشه ولی میخوام از فرصت هام استفاده کنم و تو وقت های ازادم مطالعه کنم.سعی میکنم تغییرات زیادی بکنم ! از هر نظر ...

چندتا سوال و درخواست دارم،ممنون میشم راهنمایی کنید

1-اول نظرتون رو بگید حتی اگر منفی باشه بازم گوش میدم

2-کنکور سال 98 به نظرم هم نظام قدیم هست و هم نظام جدید؟احتمالا اینطوری باشه چون برای کسایی که میخوان اولین بار پشت کنکور بمونن بایدم اینطور باشه ولی خب متاسفانه نمیشه هیچ چیز رو پیش بینی کرد! چون من تا خرداد 98 خدمتم تموم میشه برام میتونه مهم باشه که من از درس های نظام جدید بخونم یا قدیم ! و از الان راهم رو مشخص کنم برای خوندن درس ها و برنامه ریزی

3- فکر کنم عمومی های نظام جدید و قدیمی زیاد تغییر داشتن و اختصاصی ها در اون حد تغییر نداشته ؟ ممنون میشم بیشتر در مورد تغییرات توضیح بدید دوستان

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_9476 نمایش پست ها
      سلام

دوستان امسال برای دومین بار قراره کنکور بدم.با توجه به وضعیت بدم نمیتونم رتبه خوبی بیارم،نمیدونم چه چیزی رو عامل این شکست دوم بدونم ولی عوامل و مشکلات زیادی باعث شد وضعیت درسی من اینطور بشه ! نمیخوام از مشکلات و موانع بگم ! بگذریم ...

96/5/19 تاریخ اعزامم به خدمت مقدس سربازی هست ! نمیدونم شرایط چطور میشه ولی میخوام از فرصت هام استفاده کنم و تو وقت های ازادم مطالعه کنم.سعی میکنم تغییرات زیادی بکنم ! از هر نظر ...

2-کنکور سال 98 به نظرم هم نظام قدیم هست و هم نظام جدید؟احتمالا اینطوری باشه چون برای کسایی که میخوان اولین بار پشت کنکور بمونن بایدم اینطور باشه ولی خب متاسفانه نمیشه هیچ چیز رو پیش بینی کرد! چون من تا خرداد 98 خدمتم تموم میشه برام میتونه مهم باشه که من از درس های نظام جدید بخونم یا قدیم ! و از الان راهم رو مشخص کنم برای خوندن درس ها و برنامه ریزی

3- فکر کنم عمومی های نظام جدید و قدیمی زیاد تغییر داشتن و اختصاصی ها در اون حد تغییر نداشته ؟ ممنون میشم بیشتر در مورد تغییرات توضیح بدید دوستان
      سلام
      98 یک ازمون میگیرن با منابع جدید،ممکن نیست 2 تا ازمون بگیرن
      اگه پارتی داری میتونی توی سپاهی اتش نشانی جایی بیفتی برو خدمت اگه نداری برو دانشگاه،بخون واسه 97 که قبول بشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

سلام داداش. ببخشید رک میگم! ولی اگه واقعا قول میدی کنکور 97 خیلی خوب تلاش کنی امسال رو برو یه رشته الکی پیام نور و در کنارش برا 97 بخون ولی اگه بخوای زمان رو مثل 96 از دست بدی که خوب فقط یک سال از این خدمت کوفتی عقب میفتی.من خودم در حال خدمتم نظر منو میخوای درس بخون.خدمت به معنای واقعی کلمه = آتیش زدن عمر و جوونی. به نظر من یک نفر رو 21 ماه زندان ببری یکی رو 21 ماه سربازی اون زندانیه بیشتر از این سربازه از زندگیش لذت میبره!واقعا افراد طالب علم مثل من و شما و ... داغون میشن تو خدمت. پس بخوووووووووووووووون

راستی به هوای 98 نباش.اینجا قوانین در کسری از ثانیه تغییر میکنند!!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام داداش. ببخشید رک میگم! ولی اگه واقعا قول میدی کنکور 97 خیلی خوب تلاش کنی امسال رو برو یه رشته الکی پیام نور و در کنارش برا 97 بخون ولی اگه بخوای زمان رو مثل 96 از دست بدی که خوب فقط یک سال از این خدمت کوفتی عقب میفتی.من خودم در حال خدمتم نظر منو میخوای درس بخون.خدمت به معنای واقعی کلمه = آتیش زدن عمر و جوونی. به نظر من یک نفر رو 21 ماه زندان ببری یکی رو 21 ماه سربازی اون زندانیه بیشتر از این سربازه از زندگیش لذت میبره!واقعا افراد طالب علم مثل من و شما و ... داغون میشن تو خدمت. پس بخوووووووووووووووون

راستی به هوای 98 نباش.اینجا قوانین در کسری از ثانیه تغییر میکنند!!
      ممنون از نظرت لطف کردی جواب دادی !

متاسفانه من اصلا شرایطش رو ندارم یکسال دیگه پشت کنکور بمونم ! از هر لحاظی این رو میگم ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

دوست گرامی شما برو امسال رشته ای توی پیام نور شرکت کن ، ولی سرکلاساش و امتحاناش نرو فقد شهریه بده !! بعدش بشین واسه همین کنکور 97 بخون وقتی هم قبول شدی از دانشگاه پیام نور انصراف بده برو دانشگاه جدید !! چه لزومس داره بری خدمت بعد برای کنکور 98 بخونی..

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از نظرت لطف کردی جواب دادی !

متاسفانه من اصلا شرایطش رو ندارم یکسال دیگه پشت کنکور بمونم ! از هر لحاظی این رو میگم ...
      این رو ندیدم که پست دادم!!!

در زمینه سال 98 همه ی منابع تغییر کرده جوری که به سلول میگن یاخته به اپی گلوت میگن برچاکنای فقد یکسال میخوای این اسامی رو حفظ کنی!!

اصلا عجیب بهم ریخته!!97 اخرین کنکوری براساس نظام قدیم هست یعنی همون دوم سوم و چهارم دبیرستان...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      این رو ندیدم که پست دادم!!!

در زمینه سال 98 همه ی منابع تغییر کرده جوری که به سلول میگن یاخته به اپی گلوت میگن برچاکنای فقد یکسال میخوای این اسامی رو حفظ کنی!!

اصلا عجیب بهم ریخته!!97 اخرین کنکوری براساس نظام قدیم هست یعنی همون دوم سوم و چهارم دبیرستان...
      بله تا حدودی میدونم و شنیدم این اسامی رو ! واقعا اینطوری نمیشه من تصمیم درستی بگیرم

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین داداش دوستانه بهت بگم سربازی رو بری پاک بدتر روان ادمو داغون میکنه چه برسه بخوای بعدش بیای بشینی واسه درس خوندن اگه میبینی واقعا نمیشه 97 حداقل برو ازاد یا پیام نور کنارشم کار کن !
      موفق باشی در هر صورت

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.ببین سعی کن واسه 97 بخونی فرصت رو از دست نده ترجیحا بخاطر حالات روحی و مشکلاتت از یه روانشناس کمک بگیر.اگرم میخوای 98 کنکور بدی حتما نظام جدید رو بخون انچچچچنانی درساش تغییر نکرده .بعضی وقتا خودمون مشکلات کوچیک رو زیادی گنده می کنیم و از کاه کوه می سازیم.البته خودت بهتر میدونی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      داداش باعرض معذرت ولی مگه مغز خر خوردی تو این شرایط بری خدمت؟
      وقتی هنوز مشخص نیست شرایط کنکور 98 به چه صورته اشتباه محضه پاشی بری خدمت
      تازه من اصلا شرایط سخت و شیرافکن! سربازی رو هم فاکتور میگیرم
      امسال برو پیام نور یا ازاد ثبت نام کن بجاش واسه 97 بخون
      وقتی شرایط روحیت جوریه که نمیتونی پشت کنکور بمونی توقع داری شرایط روحیت تو خدمت خوب بشه؟
      عاقلانه تصمیم بگیر
      موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست ندارم بهت جو الکی بدم که میتونی و موفق میشی راستو حسینی میگم:
      خودم کنکور 92.93 شرکت کردم نشد 94/1/19 اعزامم بود گفتم میرم اموزش بر میگردم کنکورو میدم تو 2ماه اندی هرچی خونده بودم پرید(تازه تو سپاه اموزشم بود اگه ارتش بود که کلا هیچی)رفتم کنکور 94 وضعم(رتبه ام)از اون یکی سالا بدتر شد.
      گفتم بمونه واسه 95 تو یگان میخونم.رفتم یگان انصافا راحت بود ولی جوش سنگین واسه درس خوندن خوب نبود با اینکه هر 22 روز 9 روز مرخصی بود ولی تو مرخصی هم نمیشد خوند 2سال هم بیخودی رفت.
      حالا من خوندم که گفتی شرایط ثبت نام تو پیام نور و ازاد رو نداری ولی اگه یه کاری نکنی و بری خدمت همه چی رو تموم شده حساب کن.مگر اینکه محل خدمتت شهر خودت باشه و 24 به 24 باشی که اونموقع شاید بتونی یه کاری کنی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن