خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مطالعه مبحثی

سلام استاد
      اول می خواستم تشکر ویژه داشته باشم به خاطر همه زحماتی که می کشید. واقعا این روزا کسی همچین امکاناتی رو به صورت رایگان در اختیار دانش آموزها قرار نمی ده. اجرتون با خدا باشه.
      استاد من پیش از این هم از شما راهنمایی گرفته بودم. عرض کردم که من بعد از 8 سال دوباره برای کنکور مطالعه می کنم و به لطف کمک های شما در حال حاضر میانگین روزی 8 ساعت مطالعه دارم.
      مشکلی که دارم اینه:
      شما فرموید باید درس ها رو مبحثی کار کنیم. می خواستم بدونم آیا برنامه آزمونهای قلم چی از مهر به بعد در درس های اختصاصی به صورت مبحثی هستند؟
      برای مطالعه مبحثی درس ادبیات، کتاب جامع مهروماه رو چطور ارزیابی می کنید؟ آیا برای رسیدن به درصدهای بالا ( بالای 80 ) مناسب هست؟
      مشکل بزرگ دیگه ای که دارم در تشخیص پیش نیاز های هر مبحثه. چون من تمام درس ها رو از منابع کمک درسی می خونم و معلم ندارم که این پیش نیازها رو برای من مشخص کنه.
      و در مورد درس عربی برای کسی که مبتدی هست چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟
      ممنون از شما

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori92 نمایش پست ها
      سلام استاد
      اول می خواستم تشکر ویژه داشته باشم به خاطر همه زحماتی که می کشید. واقعا این روزا کسی همچین امکاناتی رو به صورت رایگان در اختیار دانش آموزها قرار نمی ده. اجرتون با خدا باشه.
      استاد من پیش از این هم از شما راهنمایی گرفته بودم. عرض کردم که من بعد از 8 سال دوباره برای کنکور مطالعه می کنم و به لطف کمک های شما در حال حاضر میانگین روزی 8 ساعت مطالعه دارم.
      مشکلی که دارم اینه:
      شما فرموید باید درس ها رو مبحثی کار کنیم. می خواستم بدونم آیا برنامه آزمونهای قلم چی از مهر به بعد در درس های اختصاصی به صورت مبحثی هستند؟
      برای مطالعه مبحثی درس ادبیات، کتاب جامع مهروماه رو چطور ارزیابی می کنید؟ آیا برای رسیدن به درصدهای بالا ( بالای 80 ) مناسب هست؟
      مشکل بزرگ دیگه ای که دارم در تشخیص پیش نیاز های هر مبحثه. چون من تمام درس ها رو از منابع کمک درسی می خونم و معلم ندارم که این پیش نیازها رو برای من مشخص کنه.
      و در مورد درس عربی برای کسی که مبتدی هست چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟
      ممنون از شما

سلام . حدودا قلمچی مبحثی کار میکنه ولی نه همه جا و بعضی جاها ترتیب فصول رو بالاجبار ترجیه میده . ولی بازم خوبه . برای اینکه بدونید پیش نیازها چی هستن با دانش آموزان و بخصوص فارغ التحصیلان که دروس سال چهارم رو هم خوندن ارتباط داشته و سوال کنیو و یا از خودم بپرسید . عربی برای شروع کار آسان همگامان قلمچی پیشنهاد می کنم . مهر و ماه جامع ادبیات هم خوبه

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      استاد من ریاضی رو از روی کتاب جامع تخته سیاه می خونم. میشه در درس ریاضیات یک برنامه مطالعه مبحثی به من بگید که پیش نیاز ها توش رعایت شده باشه؟

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori92 نمایش پست ها
      با سلام
      استاد من ریاضی رو از روی کتاب جامع تخته سیاه می خونم. میشه در درس ریاضیات یک برنامه مطالعه مبحثی به من بگید که پیش نیاز ها توش رعایت شده باشه؟
      سلام . اول معادلات نامعادلات و تعیین علامت و قدر مطلق و جزصحیخ . بعد تابع . سپس روبط مثلثاتی ( نه معادلاتش ) . حد و پیوستگی و مجانب و مشتق و کابرد و سپس قسمت های دیگه . این زنجیره بخصوص تا آخر حد باهم کار بشه خوبه

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن