خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آقای رستگار رحمانی الگوی من هستن.اما یک سؤال....

سلام.شاید تکراریه اما من شیوه مطالعه آقای رحمانی رو میخوندم متوجه یه موضوعی شدم.ایشون تو مصاحبه تلویزیونی (خودشون صحبت میکردن و من با چشم و گوش خودم دیدم و شنیدم) گفتن متولد 68 هستن 85 برای اولین بار کنکور دادن و رتبه دو رقمی آوردن.اما چون سنشون به حد نصاب سربازی رسیده بود باید میرفتن خدمت و بنا به مسائلی ثبت نام نکردن.(متولد 68 سال 85 مگه نمیشه 17 ساله؟؟ حد نصاب سربازیه؟؟؟؟) بعد تو مصاحبه ها گفته شده 82 دیپلم گرفتم و تا 85 کنکور ندادم(متولد 68 سال 82 میشه 14 ساله.جهشی هم خونده باشن مطلب بالا که گفتن 85 سنشون به حد نصاب سربازی رسیده ضدنقیض میشه) یجا نوشته بود(از خودشون نقل نشده بود) سنجش بخاطر معدل پایین و 2 تا رتبه 1 شدن بهشون شک کرد.بعد گفتن معدلش 19.44 بود.یکی منو روشن کنه قضیه چیه؟ ایشون کنکور دادن و تموم شد رفت.ولی یکی لطفا اگه فهمید چی به چیه به منم بگه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.والا چیزای زیادی من تو نت خوندم در مورد ایشون که یه سری کارایی انجام شده! که گردن همونی که گفته!

رتبه اول کنکور تجربی و زبان

متاسفانه باز هم مجبور شدم که یه مقدار حرف هایی بزنم که طبعا برای یه عده جالب نیست . لاین دفعه میخوام جواب آقایی رو بدم که یه پست زده بود و با طعنه میگفت که آقای رستگار رحمانی دانشجوی نفت نبوده. آقای رستگار ررحمانی در سال 82 رشته مهندسی نفت بهره برداری در دانشکده نفت اهواز قبول میشه ولی در سال بعد به جای برادرش در کنکور شرکت میکنه و سازمان سنجش میفهمه و ایشون از تحصیل برای مدت دو سال محروم میشه . ایشون در سال 85 با رتبه 30 کشوری باز هم در دانشکده نفت اینبار مخازن قبول میشه اما یک مشکل براش پیش میا اون هم مشکل سربازی چون ایشون باید با توجه به سنشون باید میرفتن سربازی و این باعث میشه که ایشون باز هم نتونه ادامه تحیل بده وقتی سربازیشون تمام میشه دوباره کنکور میدن اما اینبار در رشته تجربی و زبان که در هر دو باز هم 1 میشن باز هم سازمان سنجش شک میکنه و ازش مجدد کنکور میگره ولی باز هم با درصد های بسیار بالا سوالات رو جواب میده . امیدوارم اندکی ذهن بچه ها رو باز کرده باشم یا حق. درساتونم بخونید

برداشت از اینجا: نوشته های یک مرد نفتی - رتبه اول کنکور تجربی و زبان

اما یه سوال! اگه ایشون به جای برادرش کنکور داده باشه و سنجش مچش رو گرفته باشه پس طبیعتا وقتی نفر اول تجربی و زبان میشه سنجش که یادش نرفته که ایشون دو سال قبلش چکار کرده که.ولی هیچ سر و صدایی نداد این قضیه.

از اون ور هم به قول شما سنش که منم دیدم مصاحبه اش تو ماه عسل گفت که متولد 68 هست و هر جوری حساب کنی نمیخوره. قضیه معدلشم هم یه سایتی دیدم گفته بود 13.37 ولی کانون مصاحبه کرده بود باهاش گفته بود 19 و خورده ای!!

از طرفی خیلی دوست دارم حضوری ایشون رو ملاقات کنم چون واقعا انگیزه خوبی میدن به آدم تا حدودی بعضی شرایطش مثل من هست!

در هر صورت جدای از هر چیزی که بوده کاری کرده کارستون و خدایی ایول دارهههههه. هر کی اطلاعاتی از ایشون داره بگه انگیزمون بیشتر بشه.شنیدم ایشون جراحی مغز و اعصاب هم قبول شده

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام.والا چیزای زیادی من تو نت خوندم در مورد ایشون که یه سری کارایی انجام شده! که گردن همونی که گفته!

رتبه اول کنکور تجربی و زبان

متاسفانه باز هم مجبور شدم که یه مقدار حرف هایی بزنم که طبعا برای یه عده جالب نیست . لاین دفعه میخوام جواب آقایی رو بدم که یه پست زده بود و با طعنه میگفت که آقای رستگار رحمانی دانشجوی نفت نبوده. آقای رستگار ررحمانی در سال 82 رشته مهندسی نفت بهره برداری در دانشکده نفت اهواز قبول میشه ولی در سال بعد به جای برادرش در کنکور شرکت میکنه و سازمان سنجش میفهمه و ایشون از تحصیل برای مدت دو سال محروم میشه . ایشون در سال 85 با رتبه 30 کشوری باز هم در دانشکده نفت اینبار مخازن قبول میشه اما یک مشکل براش پیش میا اون هم مشکل سربازی چون ایشون باید با توجه به سنشون باید میرفتن سربازی و این باعث میشه که ایشون باز هم نتونه ادامه تحیل بده وقتی سربازیشون تمام میشه دوباره کنکور میدن اما اینبار در رشته تجربی و زبان که در هر دو باز هم 1 میشن باز هم سازمان سنجش شک میکنه و ازش مجدد کنکور میگره ولی باز هم با درصد های بسیار بالا سوالات رو جواب میده . امیدوارم اندکی ذهن بچه ها رو باز کرده باشم یا حق. درساتونم بخونید

برداشت از اینجا: نوشته های یک مرد نفتی - رتبه اول کنکور تجربی و زبان

اما یه سوال! اگه ایشون به جای برادرش کنکور داده باشه و سنجش مچش رو گرفته باشه پس طبیعتا وقتی نفر اول تجربی و زبان میشه سنجش که یادش نرفته که ایشون دو سال قبلش چکار کرده که.ولی هیچ سر و صدایی نداد این قضیه.

از اون ور هم به قول شما سنش که منم دیدم مصاحبه اش تو ماه عسل گفت که متولد 68 هست و هر جوری حساب کنی نمیخوره. قضیه معدلشم هم یه سایتی دیدم گفته بود 13.37 ولی کانون مصاحبه کرده بود باهاش گفته بود 19 و خورده ای!!

از طرفی خیلی دوست دارم حضوری ایشون رو ملاقات کنم چون واقعا انگیزه خوبی میدن به آدم تا حدودی بعضی شرایطش مثل من هست!

در هر صورت جدای از هر چیزی که بوده کاری کرده کارستون و خدایی ایول دارهههههه. هر کی اطلاعاتی از ایشون داره بگه انگیزمون بیشتر بشه.شنیدم ایشون جراحی مغز و اعصاب هم قبول شده
      بله جراحی مغز واعصاب تهران قبول شدن
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در توانایی ایشون شکی نیست.با توجه به اینکه تخصص سختی چون مغز و اعصاب قبول شدن کاملا مشخصه ایشون فرد پرتلاش و با استعدادی هستن. اینکه به جای کس دیگه کنکور دادن و این قضایا رو اطلاعی ندارم.چیزی که از خودشون تو برنامه ماه عسل دیدم و شنیدم برام جالبه.تازه اگر به جای یکی دیگه هم کنکور میداد با توجه به متولد 68 بودنش اصلا جور در نمیاد.به قول شما سر و صدایی هم نشد.این وسط همه چی درسته جز سال تولد.مرسی از پاسختون.ایشون نمونه یه انسان با اراده هستن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یادمه یکی از بچه ها ازش پرسیده بود چطوری رتبه یک شدی گفت بی ترمز درس خوندم محدود زمان مکان کتابب نبودم چیزی ک خیلی ازمارو 2سالم شده پشت کنکور نگه میداره
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      یادمه یکی از بچه ها ازش پرسیده بود چطوری رتبه یک شدی گفت بی ترمز درس خوندم محدود زمان مکان کتابب نبودم چیزی ک خیلی ازمارو 2سالم شده پشت کنکور نگه میداره
      نطق نابی بود

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      منم از همون اول با قضیه اوکی نبودم قصد تهمت ندارم ولی یه جای چاخانه

راستی در جواب دوستان بین شاخه های ازمون دستیاری ( تخصص ) قبول شدن تو مغز و اعصاب نسبتا راحت تر چیزایی مثه پوست و رادیولوژیو ... هست

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      راستی یه سرم به این تاپیک بزنید
      http://forum.konkur.in/thread46009-4.html

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در عظمت کاری که این عزیز انجام دادن هیچ شک و شبهه ای نیست و از ارزشهاش هیچی کم نمیشه

اما درنظر داشته باشین که تخصص مغز و اعصاب جز تخصص های کم طرفدار هست

تخصص هایی مثه رادیولوژی و پوست و چشم جز تخصصهای پرطرفدار هستن

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خب به نظرم یک شدنشون محصول مدت مطالعه خیلی طولانی و دقیق بوده خیلی طولانی...که سطح علمیشو تا این حد رسونده
      جز این باشه
      عقل من پذیرا نیست

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا پس سازمان سنجش یه چیزی میدونسته که ازش کنکور دوباره گرفته ، همیشه یه چیزایی پشت پرده هست که نمیگن .

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام.والا چیزای زیادی من تو نت خوندم در مورد ایشون که یه سری کارایی انجام شده! که گردن همونی که گفته! رتبه اول کنکور تجربی و زبان متاسفانه باز هم مجبور شدم که یه مقدار حرف هایی بزنم که طبعا برای یه عده جالب نیست . لاین دفعه میخوام جواب آقایی رو بدم که یه پست زده بود و با طعنه میگفت که آقای رستگار رحمانی دانشجوی نفت نبوده. آقای رستگار ررحمانی در سال 82 رشته مهندسی نفت بهره برداری در دانشکده نفت اهواز قبول میشه ولی در سال بعد به جای برادرش در کنکور شرکت میکنه و سازمان سنجش میفهمه و ایشون از تحصیل برای مدت دو سال محروم میشه . ایشون در سال 85 با رتبه 30 کشوری باز هم در دانشکده نفت اینبار مخازن قبول میشه اما یک مشکل براش پیش میا اون هم مشکل سربازی چون ایشون باید با توجه به سنشون باید میرفتن سربازی و این باعث میشه که ایشون باز هم نتونه ادامه تحیل بده وقتی سربازیشون تمام میشه دوباره کنکور میدن اما اینبار در رشته تجربی و زبان که در هر دو باز هم 1 میشن باز هم سازمان سنجش شک میکنه و ازش مجدد کنکور میگره ولی باز هم با درصد های بسیار بالا سوالات رو جواب میده . امیدوارم اندکی ذهن بچه ها رو باز کرده باشم یا حق. درساتونم بخونید برداشت از اینجا: نوشته های یک مرد نفتی - رتبه اول کنکور تجربی و زبان اما یه سوال! اگه ایشون به جای برادرش کنکور داده باشه و سنجش مچش رو گرفته باشه پس طبیعتا وقتی نفر اول تجربی و زبان میشه سنجش که یادش نرفته که ایشون دو سال قبلش چکار کرده که.ولی هیچ سر و صدایی نداد این قضیه. از اون ور هم به قول شما سنش که منم دیدم مصاحبه اش تو ماه عسل گفت که متولد 68 هست و هر جوری حساب کنی نمیخوره. قضیه معدلشم هم یه سایتی دیدم گفته بود 13.37 ولی کانون مصاحبه کرده بود باهاش گفته بود 19 و خورده ای!! از طرفی خیلی دوست دارم حضوری ایشون رو ملاقات کنم چون واقعا انگیزه خوبی میدن به آدم تا حدودی بعضی شرایطش مثل من هست! در هر صورت جدای از هر چیزی که بوده کاری کرده کارستون و خدایی ایول دارهههههه. هر کی اطلاعاتی از ایشون داره بگه انگیزمون بیشتر بشه.شنیدم ایشون جراحی مغز و اعصاب هم قبول شده
      دقیقا این اتفاقی هست که براشون افتاده (من این حرفهارو از یه دکتر همشهری خودم که اتفاقی ایشون رو تو بیمارستان دیده نقل قول میکرد شنیدم ) ولی دلیل اینکه سازمان سنجش دوبار کنکور گرفته این تخلفشون نبوده و یه چیز دیگه ای بوده (همون شک به تقلب و اینکه کسی نبوده که بعد از 6 سال بتونه موفق بشه) ولی تا جایی که از ایشون شنیدم(باز هم از همان دکتر که الان متخصص جراحی پلاستیک هستند) رستگار رحمانی واقعا یک نابغه به تمام معناست و اون هوش و ایکیو که میگن رو واقعا رستگار داره یعنی از عموم مردم واقعا بالاتر قرار میگیره از نظر هوش پس زیاد خودتونو باهاش مقایسه نکنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن