خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات

آزمون های آزمایشی سنجش 93-92

سلام
      میگن ثبت نام آزمون های سنجش شروع شده
      چیکار کنیم به نظر شما؟
      کدوم آزمون بریم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من میگم قلم چی
      سنجش رو فقط3تای آخریش رو برو
      چون قبل از اون جامعه ی آماری خیلی خوبی نداره
      به کارنامش هم اصلا اطمینانی نیست
      برنامش هم زیاد جالی نیست

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      رنامه و جامعه آماری قلمچی خوبه ولی این دو هفته یبار بودنش ممکنه بزنه زیر دل مخصوصا برا دانش آموزا

سنجشم 3 تا آخرش دیگه که همه میرن خوبه
      ولی سوالا سنجش زیاد جالب نیستش...باز 3تا آخریش خوبتره ولی نسبت به بقیه جاها هم آسونتره و گاهیم پرت تر

مهم اینه که رو برنامه باشی و آزمون دادن یاد بگیری
      خدانگهدار

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط design46 نمایش پست ها
      سلام
      میگن ثبت نام آزمون های سنجش شروع شده
      چیکار کنیم به نظر شما؟
      کدوم آزمون بریم؟
      ما چندتا آزمون با جامعه آماری نسبتا خوب داریم که در راس اونها آزمون قلمچی هست که به دلیل تبلیغات زیاد جامعه آماری خیلی خوبی داره وهمینطور برنامه راهبردی قلمچی بهترین برنامه بادوره های زیاد هست(از تابستون تا هفته قبل کنکور نزدیک به 8بار کل کتابا موردآزمون قرار میگیره.)2هفته 1بار از 3هفته 1بار خیلی بهتر هست.ماهی 2تا آزمون میدی واز 3هفته 1بار بهتر هست چون احتمال جداشدن ازبرنامه خیلی کم میشه.

گزینه 2 برنامه راهبردیش واقعا سنگین هست وبا اینکه 3هفته 1بار هست ولی رسیدن به برنامش ساعت مطالعه بسیارزیادی رو می طلبه وتازه به غیراز اینکه باید به برسی باید سوالای سنگینتر مخصوصا در درس های محاسباتی حل کنید چون سطح آزموناش 1سروگردن ازقلمچی بالاتر هست.(فقط به کسایی پیشنهاد میشه که ساعت مطالعه خیلی بالا درحد 55ساعت درهفته به بالا داشته باشن توصیه میشه ولی بچه های دیگه هم میتونن از دوستاشون سوالای این آزمونا رو بگیرن ودر منزل حل کنند.من که خودم این کارو میکنم

ولی اگر مدرستون بابرنامه آزمون خاصی هماهنگ هست از همون استفاده چون چندبرنامگی=فاجعه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سنجش رو نرو من سال پیش می رفتم هم جامعه آماری خوبی نداره بعضی سوال هاش اشتباه بود و سوالات زیست 92 هیچ شباهتی به سنجش نداشت قلم چی یا گاج
      به نظر خود من آزمون های گاج بهتر از قلم چی است ولی هر 3 هفته یکبار آزمون برگزار می کنه ولی قلم چی 2 هفته یکبار
      امسال سنجش کلا برای 93 برنامه خوبی نداره اولین آزمون جامع اوایل فروردین است که هیچ کس نمی تونه تموم کنه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کدوم موسسه ها بجز سنجش میشه که آزمون ها رو خودمون انتخاب کنیم و مجبور نباشیم تو همش شرکت کنیم؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نمیدونه در
      کدوم موسسه ها بجز سنجش میشه که آزمون ها رو خودمون انتخاب کنیم و مجبور نباشیم تو همش شرکت کنیم؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بازم میگم کانون برنامش خوبه ، گزینه 2 سوالاتش خوبه ولی امسال به خاطر برنامه ریزی من میرم کانون !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah_73 نمایش پست ها
      کسی نمیدونه در
      فک کنم گزینه 2

قوانين فعاليت در بازارچه کنکور

و رهایی آنجاست / که خود را اسیر سختی ها کنی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،تو آزمون های آزمایشی هم مثل کنکور سوالات عمومی و اختصاصی را سر جلسه آزمون،جدا پخش میکنند؟؟سنجش چطور؟؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره،جدا میدن!!!!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h25os12 نمایش پست ها
      اره،جدا میدن!!!!

ممنون،پس دقیقا سر وقتهای تعیین شده میدند؟؟عین کنکور،بلــــــــــــی؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عیییییییییین کنکور،خیالت راحت خواهرررررررررررر....

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسانی که قبلا سنجش شرکت کردن .. میشه بگید پاسخ تشریحی میدن ؟ کیفیتش خوبه ؟ سطح سوالات آزمونش چطوره؟ ... در کل نظرتون در مورد برنامش چیه که تو هر آزمون از هر سه سال تحصیلی چند درس میره جلو و تو آزمون بعدش هم مطالب ازمون قبل و هم مطالب جدید رو میاره؟
      Genius has side effects

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال چجوری میتونم تو این آزمونای سنجش شرکت کنم ؟جای خاصی باید برم یا باید
      از مدرسه اقدام کنم؟میشه آزمونای آخر رو شرکت کرد و اولی ها رو نداد؟پولشو میگیرن؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن