خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشكل تست زنى رياضى و فيزيك

سلام دوستان ايام به كام.من تو درس رياضى فيزيك تو طول سال مفاهيم رو خوندم ولى تست كم زدم.به نظر شما تو اين مدت باقى مونده سوالاى كنكور رو كار كنم(ابى قلم)يا iq(رياضى)و گاج نقره اى(فيزيك) تست هاشونو كار كنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نگو مشکل تست زنی بگو تست نزدن/...تستای فیزیک ریاضی قالب مشخصی دارن..شما تساای کنکور 15سال اخیر داخل خارج ریاضی تجربی بررسی کنی...یکتاب عین ابی 30سالم بزنی نتیجه میگیری..دیگه ازمبحثی عین حرکت 15ساله دارن سالی 3تا سوال داخل تجربی میدن 3تا اخارج 4تا خارج ریاضی وداخل ریاضی جمع بزن ببین چقدر میشه...؟
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      نگو مشکل تست زنی بگو تست نزدن/...تستای فیزیک ریاضی قالب مشخصی دارن..شما تساای کنکور 15سال اخیر داخل خارج ریاضی تجربی بررسی کنی...یکتاب عین ابی 30سالم بزنی نتیجه میگیری..دیگه ازمبحثی عین حرکت 15ساله دارن سالی 3تا سوال داخل تجربی میدن 3تا اخارج 4تا خارج ریاضی وداخل ریاضی جمع بزن ببین چقدر میشه...؟
      بله درست ميفرمايين حواسم نبود تاپيك رو اشتباه نوشتم.خيلى ممنون از كمكتون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تست ها رو الویت بندی کنین.
      بزارین توی بسته های متفاوت
      روزی50تا تست فیزیک/ریاضی بزنید یا حتی بیشتر.مثلن100تا.
      اینجوری میتونید بدون اینکه فشار واسترسی بهتون بیاد درسارو تست بزنید.
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام...راستش آی کیو کلا واسه فیزیک و ریاضی کافیه به نظر من...البته واسه فیزیک پیش خیلی سبز رو میتونین بزنین...در مورد گاج نفره ای چون یه کتاب قدیمیه...زیاد دیگ تستاش ب درد نمیخوره...فوقش یک قدم تا صد خوبه...الانم با توجه به کمبود وقت همون منابع کنکور قلم بهترین منبعس

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan.314 نمایش پست ها
      سلام...راستش آی کیو کلا واسه فیزیک و ریاضی کافیه به نظر من...البته واسه فیزیک پیش خیلی سبز رو میتونین بزنین...در مورد گاج نفره ای چون یه کتاب قدیمیه...زیاد دیگ تستاش ب درد نمیخوره...فوقش یک قدم تا صد خوبه...الانم با توجه به کمبود وقت همون منابع کنکور قلم بهترین منبعس
      اگه ناراحت نمیشی دوستای من پارسال با همین گاج 70 زدن البته اگه ناراحت میشین که یکی دیگشونم فقط فیزیک خوند برای کنکور با همین 90 و خوردی ای زد ، ازون طرف شیمی زیر 10 ریاضی 25 رتبش شد 240 منطقه سه امیدوارم ناراحت نشده باشی عزیز
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      پیش دو روز از فصل 3 پیش تا اخرش از روی گاج بخون چون وقت زیادی نمیبره فقط سه و چهار یه روز ، پنج و شش یه روز ، 7 و هشت هم یروزه جمع میشه ؛ یه روز 12 ساعتی البته
      شیمی سه رو اول فصل ( اگه ریاضی هستی اول ترمودینامیک ) القا و مغناطیس بخون، بعد دوباره برو سراغ فیزیک پیش فصل یک ( سینماتیک ) رو بخون .
      بعدش بستگی داره چقدر تایم داشته باشی! از فیزیک دو و سه فصل دو رو نخون کلا ( ادامه میگم چرا ) / فصل 4 تا اخر رو + فصل 1 رو کامل بخون ( پیشنهادم تست های ستاره دار گاج + سوالات کنکور به تفکیک فصل رو از خودت ازمون بگیر ) . اینا یه چیزی حدود 50 درصد رو گرفتی تا اینجای کار ( اگه مسلط شده باشی حتما تست هاشو میزنی )
      اگه وقت اضاف اومد برگرد فیزیک سه خازن و مقاوت و کلا فصل الکتریسیته جاری و ساکن رو بخون ( وقت کم نمیاد چون یکی رو یاد بگیری فصل دیگه رو خود به خود یاد گرفتی! )
      کاش رشتت رو هم میگفتی ! اگه ریاضی هستی IQ دیفرانسیل رو از فصل مشتق و انتگرال همه ی تست هاشو ( حدود هزار تا )بزن درصد خیلی خوبی میده بهت ؛ فصل صفر و یک و دو رو از روی خط ویژه بخون هر جا دیدی یکم مبحث رو فشرده گفته دوباره برگرد IQ فقط همون مبحث رو تست بزن .
      موفق باشی .
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      اگه ناراحت نمیشی دوستای من پارسال با همین گاج 70 زدن البته اگه ناراحت میشین که یکی دیگشونم فقط فیزیک خوند برای کنکور با همین 90 و خوردی ای زد ، ازون طرف شیمی زیر 10 ریاضی 25 رتبش شد 240 منطقه سه امیدوارم ناراحت نشده باشی عزیز
      ناراحت نمیشم عزیز دوتا نظر دارم واسه این موضوع....یکی اینکه ک شما پیش دوستاتون نبودین ... و دوم اینکه من نمیتونم فقط با گاج نقره ای یه درصد آبرومند بزنم به هر حال خدا به عده ای بیشتر عنایت داشته به عده ای کمتر...من در حد اون کم عنایتاش بودم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan.314 نمایش پست ها
      ناراحت نمیشم عزیز دوتا نظر دارم واسه این موضوع....یکی اینکه ک شما پیش دوستاتون نبودین ... و دوم اینکه من نمیتونم فقط با گاج نقره ای یه درصد آبرومند بزنم به هر حال خدا به عده ای بیشتر عنایت داشته به عده ای کمتر...من در حد اون کم عنایتاش بودم
      نه اخه شما میفرمایی نمیشه! من میگم میشه ؛ اشکال کار رو پیدا کن ، تمرکز روی سوال ، یه جا مشکل داری چقدر فکر میکنی به سواله؟! سریع پاسخ رو میبینی ؟! فرداش بر میگردی ببینی یاد گرفتی یا نه؟! پس فرداش چی ؟
      اینا هم ربط داره ، والا رفیقم میومد تو مدرسه میخوند بیخ گوش خودم هیچ کتاب دیگه هم دستش ندیدم ؛ ینی بعد عید سه ماه دیدمش که فقط فیزیک گاج نقره ای دستش بود نه ریاضی نه شیمی نه هیچی ، البته یک ریسکه فقط فیزیک خوندن ولی خب اون نتیجشو گرفت
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نه اخه شما میفرمایی نمیشه! من میگم میشه ؛ اشکال کار رو پیدا کن ، تمرکز روی سوال ، یه جا مشکل داری چقدر فکر میکنی به سواله؟! سریع پاسخ رو میبینی ؟! فرداش بر میگردی ببینی یاد گرفتی یا نه؟! پس فرداش چی ؟
      اینا هم ربط داره ، والا رفیقم میومد تو مدرسه میخوند بیخ گوش خودم هیچ کتاب دیگه هم دستش ندیدم ؛ ینی بعد عید سه ماه دیدمش که فقط فیزیک گاج نقره ای دستش بود نه ریاضی نه شیمی نه هیچی ، البته یک ریسکه فقط فیزیک خوندن ولی خب اون نتیجشو گرفت
      منم میگم هر کسی یه روشی داره:/...من با روش خودم نتیجه گرفتم و با گاج نقره ای نه.....اینجا هم نظر خودم رو گفتم :/....دوستتونم به نظر من یکی از نخبه ها بوده ....

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      پیش دو روز از فصل 3 پیش تا اخرش از روی گاج بخون چون وقت زیادی نمیبره فقط سه و چهار یه روز ، پنج و شش یه روز ، 7 و هشت هم یروزه جمع میشه ؛ یه روز 12 ساعتی البته
      شیمی سه رو اول فصل ( اگه ریاضی هستی اول ترمودینامیک ) القا و مغناطیس بخون، بعد دوباره برو سراغ فیزیک پیش فصل یک ( سینماتیک ) رو بخون .
      بعدش بستگی داره چقدر تایم داشته باشی! از فیزیک دو و سه فصل دو رو نخون کلا ( ادامه میگم چرا ) / فصل 4 تا اخر رو + فصل 1 رو کامل بخون ( پیشنهادم تست های ستاره دار گاج + سوالات کنکور به تفکیک فصل رو از خودت ازمون بگیر ) . اینا یه چیزی حدود 50 درصد رو گرفتی تا اینجای کار ( اگه مسلط شده باشی حتما تست هاشو میزنی )
      اگه وقت اضاف اومد برگرد فیزیک سه خازن و مقاوت و کلا فصل الکتریسیته جاری و ساکن رو بخون ( وقت کم نمیاد چون یکی رو یاد بگیری فصل دیگه رو خود به خود یاد گرفتی! )
      کاش رشتت رو هم میگفتی ! اگه ریاضی هستی IQ دیفرانسیل رو از فصل مشتق و انتگرال همه ی تست هاشو ( حدود هزار تا )بزن درصد خیلی خوبی میده بهت ؛ فصل صفر و یک و دو رو از روی خط ویژه بخون هر جا دیدی یکم مبحث رو فشرده گفته دوباره برگرد IQ فقط همون مبحث رو تست بزن .
      موفق باشی .
      سلام ممنون از نظر شما بنده تجربى هستم.پس براى رياضى ابى قلم چى استفاده ميكنم و فيزيك هم طبق فرمايش شما اجرا ميكنم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)