خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 98
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      این دخترا چجوری میتونن بشینن رمان عاشقونه یا این ایرانیای مزخرفو بخونن:/من که حالم بهم میخوره.
      من چند تا رمان و کتابی که خیلی دوستشون دارم.
      خشم و هیاهو ویلیام فاکنر.شازده کوچولو.صدسال تنهایی.مسخ کافکا.بیگانه البرکامو.پسرکی با پیژامه راه راه بلند.
      منم کارهای ویلیام فاکنر و البر کامو رو دوست دارم. بیگانه البر کامو رو دارم میخونم.
      پیشنهاد میکنم کار های انتونی رابینز و دیل کارنگی رو بخونید.ایین زندگی کارنگی معرکس.تو سبک روانشناسی هستش.
      هیچی اندازه ی
      لج کردن آدم با خودش
      نابود کننده نیست

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      همه پسرا مثه شما نیستن...من ک پشیمون میشم گاهی...نمیدونم شایدم مشکل از خودمه
      راستش نمیدونم منظر شما چه طور پسرایی
      اما خب شما هم اگر زیاد حساسیت نشون میدین بهتره بیرون نرین
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها
      داداش من هیچ چیزی جای بیرون رفتن رو نمیگیره
      اگر الان داری میگی ترجیح میدم خونه بمون رمان بخونم
      به نظرم بیرون نرفتی !!!
      آدما متفاوتن. من نمیگم که از بیرون رفتن خوشم نمیاد. ولی آدم اجتماعی نیستم و با هرکسی نمیتونم راحت حرف بزنم. کلا درونگرا هستم برا همین کارای انفرادی رو بیشتر دوس دارم
      بذار اسم چن تا کتاب دیگه رو ک دوس داری.. میخونم ببینم چجورین
      pride and prejudice
      Jane austen
      The Hunger Games
      و سری هری پاتر رو هم خوندم البته.
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

4. Top | #34
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      همه پسرا مثه شما نیستن...من ک پشیمون میشم گاهی...نمیدونم شایدم مشکل از خودمه
      ...
      جامعه الان ایران جوری شده ک اکثر پسرا دختر ب عنوان ابزار جنسی میبینن و اگ بخای ب این فکر کنی ک این رفتار نباید با تو بشه تو این جامعه ذهنت ب فنا میره و منزوی میشی
      بهتره باهاش کنار بیای و مهم نباشه ک بقیه چی میگن
      چون معذرت میخام ی سگ وختی داره صدا میده این تو ذاتشه و تو نمیتونی کاریش کنی و باس بی تاوت باشی
      ادامه میدم چون این راهیه که خودم انتخاب کردم...

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همسر
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین حس دینا اینه کنار کسی باشی ک دوسشداری...صبوری میکنم
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      آدما متفاوتن. من نمیگم که از بیرون رفتن خوشم نمیاد. ولی آدم اجتماعی نیستم و با هرکسی نمیتونم راحت حرف بزنم. کلا درونگرا هستم برا همین کارای انفرادی رو بیشتر دوس دارم

pride and prejudice
      Jane austen
      The Hunger Games
      و سری هری پاتر رو هم خوندم البته.
      هری پاترو منم خوندم..
      مرسی
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      داداش من هیچ چیزی جای بیرون رفتن رو نمیگیره
      اگر الان داری میگی ترجیح میدم خونه بمون رمان بخونم
      به نظرم بیرون نرفتی !!!
      بذار اسم چن تا کتاب دیگه رو ک دوس داری.. میخونم ببینم چجورین
      هری پاترو منم خوندم..
      مرسی
      کتاب اولی که گفتم خیلی خوب بود. البته یکی دوتا کتاب این مدلی دیگه هم بود ولی اسمشون زیاد یادم نمونده
      یکی دیگش که اسم سختی داره. البته الان صلاح نیست زیاد غرق رمان بشی چون خیلی جذب میکنه آدمو. من هری پاتر هارو هرکدوم رو تو یه روز خوندم. خودشم با بدبختی تمام تو یه گوشی ۴ اینچی! باید به رولینگ بگم بخاطر جانفشانی هام یه امضا بده بهم اینجوری نمیشه
      tess of d'urbervilles
      تو را شکست می دهد.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadmed96 نمایش پست ها
      ...
      جامعه الان ایران جوری شده ک اکثر پسرا دختر ب عنوان ابزار جنسی میبینن و اگ بخای ب این فکر کنی ک این رفتار نباید با تو بشه تو این جامعه ذهنت ب فنا میره و منزوی میشی
      بهتره باهاش کنار بیای و مهم نباشه ک بقیه چی میگن
      چون معذرت میخام ی سگ وختی داره صدا میده این تو ذاتشه و تو نمیتونی کاریش کنی و باس بی تاوت باشی
      اوهوم...خب من انتظار دارم وقتی مثلن دلم گرفت بخوام برم یه قدمی بزنم توو خیابون مردم شعور داشته باشن ک دختر حتی اگه تنهاست بازم پرایوسی داره واسه خودش و بهش احترام بذارن..ک 99% درصد مواقع وقتی میرم بیرون ک اعصابم اروم شه بیشتر گند زده میشه ب اعصابم حتی یه کوچه خلوتو میترسم تنها پا بذارم توش..بعدم خیلی از کارایی ک پسرا میکنن دخترا اجازه انجامشو ندارن..کاریشم نمیشه کرد ...واسه همین توو خونه موندن و کتاب خوندن ب من بیشتر کمک میکنه واسه رفرش اعصاب

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستش نمیدونم شما هم اینجورید یا نه ولی من اون اولا فکرمیکردم این ماجرا های عشق و این حرفا چرت وپرته ولی بعد یه مدتی هر وقت یه فیلم عاشقانه یا رمان این جوری می خونم تا دو هفته دبرس میشم

شاید باورتون نشه سر فیلم در چشم باد وقتی بعد از مدت ها بیژن ولیلی به هم رسیدن من داشتم منفجر میشدم بعد از بیست سال هم دیگرو دیده بودند حتی نمیتونستند به هم دست بدن(یه خاطر شعونات اسلامی) من سر اون لحظه یه مدت دبرس بودم

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      کتاب اولی که گفتم خیلی خوب بود. البته یکی دوتا کتاب این مدلی دیگه هم بود ولی اسمشون زیاد یادم نمونده
      یکی دیگش که اسم سختی داره. البته الان صلاح نیست زیاد غرق رمان بشی چون خیلی جذب میکنه آدمو. من هری پاتر هارو هرکدوم رو تو یه روز خوندم. خودشم با بدبختی تمام تو یه گوشی ۴ اینچی! باید به رولینگ بگم بخاطر جانفشانی هام یه امضا بده بهم اینجوری نمیشه
      tess of d'urbervilles
      هری پاتر یه دورانی برا من دنیا بود. هر قسمت از فیلمشو نزدیک 20 باری فک کنم دیدم.هری پاتر هم فیلمش هم کتابش ارزش چند بار دیدن و خوندن رو داره.
      هیچی اندازه ی
      لج کردن آدم با خودش
      نابود کننده نیست

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      راستش نمیدونم شما هم اینجورید یا نه ولی من اون اولا فکرمیکردم این ماجرا های عشق و این حرفا چرت وپرته ولی بعد یه مدتی هر وقت یه فیلم عاشقانه یا رمان این جوری می خونم تا دو هفته دبرس میشم

شاید باورتون نشه سر فیلم در چشم باد وقتی بعد از مدت ها بیژن ولیلی به هم رسیدن من داشتم منفجر میشدم بعد از بیست سال هم دیگرو دیده بودند حتی نمیتونستند به هم دست بدن(یه خاطر شعونات اسلامی) من سر اون لحظه یه مدت دبرس بودم
      باور کن همه ی چیزای عاشقونه اینجوریه. خیلی بزرگ کردن عشقو این روزا. انگار همه ی مشکلات میره کنار تا دو پرنده ی عاشق! برسن بهم و تا ابد با خوبی و خوشی زندگی کنن.
      تو را شکست می دهد.

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خدایی خوشبحالتون ما که لواسون رو نداریم
      اما خب به جاش میریم طرقبه و شاندیز
      ولی هیچی لواسون نمیشه
      خب شما هم بیاید پیش مالواسون زیاد نمیریم بیشتر ماهی یک بار.ولی یه ویلا تو میگون داریم اونجا که عالیه خدایی حال میده..با این همه امکانات خوب توقع دارن ادم بشینه درس بخونه اخه نمیشه که:/

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      tess of d'urbervilles
      خسته نباشی دلاور✌👍 اگه خیلی خوبن بذارم بعد کنکور چون من توو خوندن کتاب واقعن بی جنبم از خود بیخود میشم..امضا کمه بذار دستتو ببوسه

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یاسین این کتابا توو کتابفروشیا هست? ینی چاپ شده شو خوندی یا پی دی اف? (بجز هری) اگه ترجمشون چاپ شده نیست اورجینالشونو از امازون بگیرم
      @yasintabriz

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن