خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: درگیری ذهنی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درگیری ذهنی

سلام دوستان!

یه سوال که یه هفتس در گیرشم.

ببینید یه مساله ای هست که برام یه مقدار عجیبه.

همه ی ما میدونیم که توی ریاضی تجربی کتابای خیلی سبز و مهر ماه و برای آموزش کوله پشتی و برای سطح بالا iq و موج آزمون خوبن
      برای فیزیک گاج هست مبتکران هست نشر الگو هست خیلی سبز هست و...
      برای شیمی مبتکران الگو موج و خیلی سبز گاج

برای زیست که دیگه نگو الگو iq جامع گاج خیلی سبز عمارلو تخته سیاه نشر دریافت و ....

و همین طور واسه عمومیا

اما باز چطوره که ما بازم تو انتخاب منابع شک داریم و کافیه یه نفر بگه من فلان چیزو دارم باز یه حسی میگه شاید کتاب اون کامل تر باشه

ممنون میشم راهنمایی کنین من از این سردر گمی در بیام

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      - یه جا خوندم که "کمال گرایی بمبیه که موفقیتو منفجر می کنه"...
      -دوست گلم زیاد مهم نیست شما از چه منبعی مطالعه می کنین، همه شون یه حرفو میگن فقط لحنشون فرق می کنه، یه منبعی که لحنش براتون خوشاینده رو انتخاب کنین و سعی کنین همونو خوب بخونین، تعدد منابع براتون استرس و اتلاف وقت شدید به بار میاره...

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      - یه جا خوندم که "کمال گرایی بمبیه که موفقیتو منفجر می کنه"...
      -دوست گلم زیاد مهم نیست شما از چه منبعی مطالعه می کنین، همه شون یه حرفو میگن فقط لحنشون فرق می کنه، یه منبعی که لحنش براتون خوشاینده رو انتخاب کنین و سعی کنین همونو خوب بخونین، تعدد منابع براتون استرس و اتلاف وقت شدید به بار میاره...
      مرسی که هستی
      داشمون درست میگه
      مثلا من برا فیزیک گاجو می خونم درصورتی که به نظرم تستهای نشر الگو کم تر و سخترن و درسنامه ی خیلی سبز هم بهتر از بقیست ولی با این اوصاف بازم گاجو تست میزنم چون به نظرم برا کنکور همین تستا کفایت میکنن حالا اگه خواستی بالای 90 بزنی فیزیکو برای محکم کاری میتونی یه کتاب دیگه هم در کنارش داشته باشی ( البته اگه چند بار بتونی گاجو بزنی بالای 90 هم میشه زد )

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.arad نمایش پست ها
      سلام دوستان!

یه سوال که یه هفتس در گیرشم.

ببینید یه مساله ای هست که برام یه مقدار عجیبه.

همه ی ما میدونیم که توی ریاضی تجربی کتابای خیلی سبز و مهر ماه و برای آموزش کوله پشتی و برای سطح بالا iq و موج آزمون خوبن
      برای فیزیک گاج هست مبتکران هست نشر الگو هست خیلی سبز هست و...
      برای شیمی مبتکران الگو موج و خیلی سبز گاج

برای زیست که دیگه نگو الگو iq جامع گاج خیلی سبز عمارلو تخته سیاه نشر دریافت و ....

و همین طور واسه عمومیا

اما باز چطوره که ما بازم تو انتخاب منابع شک داریم و کافیه یه نفر بگه من فلان چیزو دارم باز یه حسی میگه شاید کتاب اون کامل تر باشه

ممنون میشم راهنمایی کنین من از این سردر گمی در بیام
      داشتن .... با ...... اطمینان و شناختی که خودمون از کتاب داریم ..... به خصوص کتابی که خوندیمش ........ فرق فوکوله !
      .....................
      حال یا باید خودت به این اطمینان برسی، یا باید از یه جا یه شخص مطمئن، این اطمینانو برات مستولی گردد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تشکر از نظراتتون.
      ولی باز این دو سه گانگیه آدمو بیچاره میکنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن