خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یه راه حل برای مبحث نور و آینه

دوستان این تاپیک رو ایجاد کردم تا شاید شما بتونید کمکم کنید خصوصا پشت کنکوریا

من پارسال یه اشتباهی کردم و مبحث نور و آینه رو نخوندم و تقریبا اردیبهشت ماه بود که خیلی سطحی خوندمش و سوالاشم تو کنکور نزدم حالا همین اشتباهو امسالم تکرار کردم با این فرق که روی بقیه مباحث مسلطم تقریبا و مشکلی ندارم حالا برای من که یه پیش زمینه ای از این مبحث دارم چی کار کنم تا توی سه چهار روز یه جوری بخونمش؟خودم نشرالگو دارم به نظر شما به درد میخوره یا نه؟خودم با درسنامش حال نکردم.

2. Top | #2

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من گاج دارم ودرسنامه اش خوبه ولی یه کم حجمش زیاده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamedg39 نمایش پست ها
      دوستان این تاپیک رو ایجاد کردم تا شاید شما بتونید کمکم کنید خصوصا پشت کنکوریا

من پارسال یه اشتباهی کردم و مبحث نور و آینه رو نخوندم و تقریبا اردیبهشت ماه بود که خیلی سطحی خوندمش و سوالاشم تو کنکور نزدم حالا همین اشتباهو امسالم تکرار کردم با این فرق که روی بقیه مباحث مسلطم تقریبا و مشکلی ندارم حالا برای من که یه پیش زمینه ای از این مبحث دارم چی کار کنم تا توی سه چهار روز یه جوری بخونمش؟خودم نشرالگو دارم به نظر شما به درد میخوره یا نه؟خودم با درسنامش حال نکردم.
      سلام
      من از رو خیلی سبز خوندم...خیلی عالیه
      مبتکرانم سنگین گفتشون
      ولی خیلی سبزه عالیست

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز بخون عالیه . فقط درسنامه هاشو کپی بگیر و بخون . بعدش تست های کنکورو با روش خیلی سبز حلش کن

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      به نظر من برو فیلم آلا کارزاییان رو ببین خوبه بعد تست بزن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زاویه انحراف تو منشور ی فرمول تستی داره هرچی فک میکنم یادم نمیاد هرکی بلده لطف کنه بگه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن