خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

لطفا شیمی دانا بیان این تست شیمی رو برام حل کنن

1493621150860436884051.jpg
      اولین سوال صفحه رو منظورمه
      سلام مجدد لطفا این سوالم یکی برام توضیح بده خودم جوابشو دارم ولی نمی فهمم چرا باید اینطوری حل بشه
      1494691317848-1578966658.jpg
      ویرایش توسط tvflower : 23 اردیبهشت 1396 در ساعت 21:33

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این پاسخنامه خود کتابه هست اگه بازم نفهمیدی بگو تا بیشتر برات توضیح بدم .
      new-doc-2017-05-01_1.jpg

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یه دونه اشتپاه تایپی داره....اگه توجه کنین گرمای تشکیل آب زیاده...اون صفر رو اضافه گذاشتن...گرمای تشکیل آب 572 میشه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmm1376 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: New Doc 2017-05-01_1.jpg
مشاهده: 99
حجم: 115.8 کیلو بایت
      چه جالب پاسخنامش هم اشتباه کرده:/...در این حد ،جمع ندیده بودم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmm1376 نمایش پست ها

نام: New Doc 2017-05-01_1.jpg
مشاهده: 99
حجم: 115.8 کیلو بایت
      خودم پاسخ نامه رو دارم ولی جواب اون نمیشه میخواستم ببینم من اشتباه می کنم یا جواب اشتباس
      ویرایش توسط tvflower : 11 اردیبهشت 1396 در ساعت 12:49

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan.314 نمایش پست ها
      یه دونه اشتپاه تایپی داره....اگه توجه کنین گرمای تشکیل آب زیاده...اون صفر رو اضافه گذاشتن...گرمای تشکیل آب 572 میشه
      مرسی از راهنمایی تون آره اون صفره اشتباس ممنون که از سردرگمی در اوردینم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tvflower نمایش پست ها
      مرسی از راهنمایی تون آره اون صفره اشتباس ممنون که از سردرگمی در اوردینم
      خواهش میکنم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نام: 1493621150860436884051.jpg
مشاهده: 107
حجم: 134.0 کیلو بایت
      اولین سوال صفحه رو منظورمه
      سلام مجدد لطفا این سوالم یکی برام توضیح بده خودم جوابشو دارم ولی نمی فهمم چرا باید اینطوری حل بشه

نام: 1494691317848-1578966658.jpg
مشاهده: 61
حجم: 98.3 کیلو بایت
      سوالی و کنارش ستاره زدمو منظورمه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ کدوم از اساتید نیست؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

11. Top | #11
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      سوالی و کنارش ستاره زدمو منظورمه
      اون سوالم باید حساب کنین غلظت یون تو کدوم محلول بیشتره!دو گزینه اول چون اسید قویه با همون غلظت یون آزاد میشه فقط چون هر کدوم پس از یونش دوتا گونه یون تولید میکنن باید در دو ضرب کنین.تو گزینه سه که جواب احتمالا همینه باید بازم غلظت یون رو حساب کنین با تفاوت اینکه ایندفعه همش یونیده نمیشه!باید غلظتی که داده رو تو درجه یونش ضرب کنین و چون این هم پس از یونش تو گونه یون تولید میکنه باید در دو ضرب کنین که میشه تهش 3-^10*9.6 که از دوتای بالایی بیشتره گزینه آخرم که اینقدر غلظت و درجه یونش کمه که ضرب و تقسیم کنین خیلی کوچکتر از سه گزینه دیگه در میاد!پس جواب میشه سه!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      اون سوالم باید حساب کنین غلظت یون تو کدوم محلول بیشتره!دو گزینه اول چون اسید قویه با همون غلظت یون آزاد میشه فقط چون هر کدوم پس از یونش دوتا گونه یون تولید میکنن باید در دو ضرب کنین.تو گزینه سه که جواب احتمالا همینه باید بازم غلظت یون رو حساب کنین با تفاوت اینکه ایندفعه همش یونیده نمیشه!باید غلظتی که داده رو تو درجه یونش ضرب کنین و چون این هم پس از یونش تو گونه یون تولید میکنه باید در دو ضرب کنین که میشه تهش 3-^10*9.6 که از دوتای بالایی بیشتره گزینه آخرم که اینقدر غلظت و درجه یونش کمه که ضرب و تقسیم کنین خیلی کوچکتر از سه گزینه دیگه در میاد!پس جواب میشه سه!
      مرسی ولی اصلا نمی فهمم چرا از این روش باید رفت

13. Top | #13
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      مرسی ولی اصلا نمی فهمم چرا از این روش باید رفت
      ببین!گفته کی آمپرسنج عدد بزرگتری رو نشون میده!این یعنی این که کدوم رسانای بهتری برای جریان برقه !!خب شما این رو از شیمی سه میدونین که یون ها در این محلول ها وظیفه رسانش الکتریکی رو برعهده دارن حتی اگه شیمی سه هم نخونده باشین این موضوع قابل درکه!که یون ها وظیفه رسانندگی الکتریکی دارن!خب وقتی که یون ها وظیفه رسانندکی الکتریکی رو برعهده گرفتن! هر محلولی که توش غلظت یون بیشتر باشه در واقع تو حجم معین یون های بیشتری رو نسبت به محلول های دیگه داشته باشه علی الاصول رسانای بهتریه!هدف سوالم همینه وقتی میگه کی آمپرسنج عدد بزرگتری رو نشون میده یعنی کدوم محلول رسانای بهتریه و خب رسانا بودن هم به غلظت یون ها بستگی داره!پس در واقع سوال داره میپرسه کدوم محلول توش غلظت یون بیشتره بازم اگه مفهوم نبود بپرسین!!!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      ببین!گفته کی آمپرسنج عدد بزرگتری رو نشون میده!این یعنی این که کدوم رسانای بهتری برای جریان برقه !!خب شما این رو از شیمی سه میدونین که یون ها در این محلول ها وظیفه رسانش الکتریکی رو برعهده دارن حتی اگه شیمی سه هم نخونده باشین این موضوع قابل درکه!که یون ها وظیفه رسانندگی الکتریکی دارن!خب وقتی که یون ها وظیفه رسانندکی الکتریکی رو برعهده گرفتن! هر محلولی که توش غلظت یون بیشتر باشه در واقع تو حجم معین یون های بیشتری رو نسبت به محلول های دیگه داشته باشه علی الاصول رسانای بهتریه!هدف سوالم همینه وقتی میگه کی آمپرسنج عدد بزرگتری رو نشون میده یعنی کدوم محلول رسانای بهتریه و خب رسانا بودن هم به غلظت یون ها بستگی داره!پس در واقع سوال داره میپرسه کدوم محلول توش غلظت یون بیشتره بازم اگه مفهوم نبود بپرسین!!!
      مرسی ممنون از راهنماییتون تقریبا فهمیدم من فک کردم هر کدوم و قدرت اسیری بیشتره رساناییشم باید بیشتر باشه.
      از بچگی کلا اینجوری بودم چیزایی که ساده بودن رو دیر میفهمم نمیدونم چرا اینجوریم.فک کنم خنگم چیزای سخت و راحت تر میفهمم ولی ممنون بابت کمکتون.

15. Top | #15
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      مرسی ممنون از راهنماییتون تقریبا فهمیدم من فک کردم هر کدوم و قدرت اسیری بیشتره رساناییشم باید بیشتر باشه.
      از بچگی کلا اینجوری بودم چیزایی که ساده بودن رو دیر میفهمم نمیدونم چرا اینجوریم.فک کنم خنگم چیزای سخت و راحت تر میفهمم ولی ممنون بابت کمکتون.
      خواهش میکنم!
      بله تو نگاه اول ممکنه آدم فکر قدرت اسید وباز بودن رو بکنه که منطقیه !نباید خودتون رو سرزنش کنین!
      اما یه نکته ریزی که هست اینکه شما یه چیزی رو درنظر نگرفتین!امکان داره یه اسید خیلی خیلی! قوی باشه اما ما خیل خیلی ! کم ازش تو محلول استفاده کنیم و یون کمتری آزاد کنه!!اما یه اسید خیلی خیلی!ضعیف باشه اما ما خیلی خیلی !زیاد ازش تو محلول استفاده کنیم طوری که یون بیشتری از اسیده قویه آزاد یا تولید کنه!!حرف شما وقتی درست که مقدار برابر از هر اسید رو حل کنیم که تو این سوال این طور نیست!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن