خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: چند سوال!؟

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چند سوال!؟

با سلام خدمت همه ی شما دوستان...
      بنده برای درس زیست شناسی :
      سال دوم رو کامل خوندم و برای هر فصل تست متنی و مفهومی و سرارسری رو زدم.
      برای زیست پیش دانشگاهی هم همه ی فصل ها به جز فصل 5 که در مورد ژنتیک جمعیت هست رو خواندم و تست متنی و مفهمومی و سراسری هم زدم.
      برای سال سوم هم فصول 1 تا 4(یعنی ایمینی بدن تا هورمون ها) رو خوندم و تست متنی و مفهمومی و سراسری زدم.
      یک فصل دیگه می خوام بخوانم....
      از بین فصل های باقی مونده کدوم رو بخونم که 1-تست زیاد ازش می یاد 2-احتمال طرح تست ترکیبی ازش کم باشه 3-اسون باشه
      حالا با این تعداد فصل های که من برای زیست خوندم و 1 فصل دیگه ای که شما بهم می گین کدومه رو هم بخونم...
      ایا می توانم زیست شناسی 80% بزنم؟
      در ضمن سال چهارم هستم.
      و یک سوال دیگه ایا با درس های زیر می شود دندان پزشکی روزانه توی شهری مثل اصفهان قبول شد؟(یا حداقل پردیس یا ازادش؟)
      عربی:32%
      ادبیات:60%(یا 50%)
      زبان:100%
      دینی:100%
      ریاضی:19%
      فیزیک:19%
      زیست:65%(یا 60%)
      شیمی:65%(یا 60%)
      یا اصلا با این درصد ها بهترین رشته ای که می شه قبول شد چیه؟(چه شهری؟)
      یک سوال دیگه هم دارم:
      بنده شیمی سال سوم رو تموم کردم و پیش دانشگاهی 2 فصل اولش رو خوندم و سال دوم هم تا فصل 3 خوندم و تا اخرین این ماه کل سال دوم رو تموم می کنم... ایا به اندازه 80% کنکور شیمی رو خوندم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خودت ماشالا رتبه 1 کنکور امسالی .... تو باید یه نیم نگاهی هم به ماها داشته باشیو دست مارو بگیری ..... !
      ........
      بعد اون زیستتو از چی زدی ؟!؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      با سلام خدمت همه ی شما دوستان...
      بنده برای درس زیست شناسی :
      سال دوم رو کامل خوندم و برای هر فصل تست متنی و مفهومی و سرارسری رو زدم.
      برای زیست پیش دانشگاهی هم همه ی فصل ها به جز فصل 5 که در مورد ژنتیک جمعیت هست رو خواندم و تست متنی و مفهمومی و سراسری هم زدم.
      برای سال سوم هم فصول 1 تا 4(یعنی ایمینی بدن تا هورمون ها) رو خوندم و تست متنی و مفهمومی و سراسری زدم.
      یک فصل دیگه می خوام بخوانم....
      از بین فصل های باقی مونده کدوم رو بخونم که 1-تست زیاد ازش می یاد 2-احتمال طرح تست ترکیبی ازش کم باشه 3-اسون باشه
      حالا با این تعداد فصل های که من برای زیست خوندم و 1 فصل دیگه ای که شما بهم می گین کدومه رو هم بخونم...
      ایا می توانم زیست شناسی 80% بزنم؟
      در ضمن سال چهارم هستم.
      و یک سوال دیگه ایا با درس های زیر می شود دندان پزشکی روزانه توی شهری مثل اصفهان قبول شد؟(یا حداقل پردیس یا ازادش؟)
      عربی:32%
      ادبیات:60%(یا 50%)
      زبان:100%
      دینی:100%
      ریاضی:19%
      فیزیک:19%
      زیست:65%(یا 60%)
      شیمی:65%(یا 60%)
      یا اصلا با این درصد ها بهترین رشته ای که می شه قبول شد چیه؟(چه شهری؟)
      یک سوال دیگه هم دارم:
      بنده شیمی سال سوم رو تموم کردم و پیش دانشگاهی 2 فصل اولش رو خوندم و سال دوم هم تا فصل 3 خوندم و تا اخرین این ماه کل سال دوم رو تموم می کنم... ایا به اندازه 80% کنکور شیمی رو خوندم؟
      فصل 11 سال سوم اسون تره ولی 9 و10 سومم یه جوری بخون سوال خوب داره..حیفه چون وقتش هست
      شیمی به اندازه 81 درصد کنکور خوندی ولی اگه گزینه ها یا سوالا ترکیبی بیاد چی؟؟ در ضمن فصل الکتروشیمی چرت محضه گول اسمشو نخور
      واسه درصدات هم از سایت کانون استفاده کن ببین رتبت چن میشه
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      خودت ماشالا رتبه 1 کنکور امسالی .... تو باید یه نیم نگاهی هم به ماها داشته باشیو دست مارو بگیری ..... !
      ........
      بعد اون زیستتو از چی زدی ؟!؟
      شاید در نگاه اول یکمی غیر منطقی باشه
      اما دوست عزیز بنده برای زبان انگلیسی استعداد ذاتی دارم از راهنمایی زبانم خوب بود و به واسطه استعدا ذاتی که دارم می خوام زبان رو 100 بزنم.
      ولی برای دین و زندگی به واسطه ی تلاشم دیروز 42 درس دینی رو با تست سراسری تموم کردم و تو این وقتم باقی مونده می خوام برگزدم از اول یک بار دیگه مرورش کنم و ایندفعه تست سنجش رو بزنم و درضمن درس اسونی هست و بیشترین تعداد 100 توی کنکور مال درس دینی هست.
      و یه نکته دیگه بنده از وقت ادبیات و عربی زدم و به زبان و دینی دادم.
      برای عربی فقط ترجمه خوندم و فقط می خوام 8 تاسوال ترجمه رو بزنم و برای ادبیات زبان فارسی رو نخوندم و تست ارایه هم زیاد کار نکردم و بیشتر وقتم رو به زبان ودینی دادم با این اوصاف همچین درصد هایی زیاد غیر منطقی نیست.
      برای دروس اختصاصی هم بنده از وقته قیزیک و ریاضی زدم و به زیست وشیمی دادم و برای ریاضی فقط احتمال و امار و ماتریس رو خوندم و برای فیزیک فقط پیش 2 رو خوندم که هر کدومو یه 19 یا 20 رصد بزنم و بقیه وقتم رو همش دادم به زیست و شیمی حالا این اوصاف این درصدا برای دروس اختصاصی منطق نیست!
      از روی کتاب زیست شناسی جامع مهروماه تست زدم و لی برای درسننامه از زیر ذزه بین خانه زیست شناسی استفاده کردم.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      شاید در نگاه اول یکمی غیر منطقی باشه
      اما دوست عزیز بنده برای زبان انگلیسی استعداد ذاتی دارم از راهنمایی زبانم خوب بود و به واسطه استعدا ذاتی که دارم می خوام زبان رو 100 بزنم.
      ولی برای دین و زندگی به واسطه ی تلاشم دیروز 42 درس دینی رو با تست سراسری تموم کردم و تو این وقتم باقی مونده می خوام برگزدم از اول یک بار دیگه مرورش کنم و ایندفعه تست سنجش رو بزنم و درضمن درس اسونی هست و بیشترین تعداد 100 توی کنکور مال درس دینی هست.
      و یه نکته دیگه بنده از وقت ادبیات و عربی زدم و به زبان و دینی دادم.
      برای عربی فقط ترجمه خوندم و فقط می خوام 8 تاسوال ترجمه رو بزنم و برای ادبیات زبان فارسی رو نخوندم و تست ارایه هم زیاد کار نکردم و بیشتر وقتم رو به زبان ودینی دادم با این اوصاف همچین درصد هایی زیاد غیر منطقی نیست.
      برای دروس اختصاصی هم بنده از وقته قیزیک و ریاضی زدم و به زیست وشیمی دادم و برای ریاضی فقط احتمال و امار و ماتریس رو خوندم و برای فیزیک فقط پیش 2 رو خوندم که هر کدومو یه 19 یا 20 رصد بزنم و بقیه وقتم رو همش دادم به زیست و شیمی حالا این اوصاف این درصدا برای دروس اختصاصی منطق نیست!
      از روی کتاب زیست شناسی جامع مهروماه تست زدم و لی برای درسننامه از زیر ذزه بین خانه زیست شناسی استفاده کردم.
      دادا .. ان شاء الله که موفق و موید باشی .... ! واست بهترینارو آرزو دارم ... !

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      براي زيست دستت روي سر ما ....
      من اين همه ادعا داشتم ، كنكور ٩٥ رو ٧٠ و خورده اي زدم ....
      شما بِيسِت ٨٠ هست !!
      رتبه شدي ، هواي ما رو هم داشته باش خواهشاً

اگه روي زيست ميخواي مانور بدي ، كتاب آي كيو رو حتما بزن ؛ بنظرم خيلي كمك كننده برات ميشه چون با اين درصد ، حتما پايه ي خيلي خوبي هم داري .....

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      دادا .. ان شاء الله که موفق و موید باشی .... ! واست بهترینارو آرزو دارم ... !
      ان شاء الله شما هم موفق باشی...
      معتقدم که ادم واقع بین باشه!
      بنده هم واقع بین بودم اگر نبودم باید به همون اندازه ای که می خوندم می گفتم باید به همون اندازه هم بزنم.
      مثلا شیمی 80
      زیست چون 78 یا 80 درصد خوندم باید مقلا همون قدر بزنم اما همه جوانب رو در نظر گرفتم و به خودم گفتم ممکن سوال سخت بیاد یا ترکیبی باشه و 80 درصد نشه زد برای همین درصدم رو پایین گفتم!
      از همتون می خوام راهنماییم کنید که از بین این فصل های باقی مونده زیست کدوم رو بخونم؟(با شرایطی در پست اول ذکر کردم)

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ان شاء الله شما هم موفق باشی...
      معتقدم که ادم واقع بین باشه!
      بنده هم واقع بین بودم اگر نبودم باید به همون اندازه ای که می خوندم می گفتم باید به همون اندازه هم بزنم.
      مثلا شیمی 80
      زیست چون 78 یا 80 درصد خوندم باید مقلا همون قدر بزنم اما همه جوانب رو در نظر گرفتم و به خودم گفتم ممکن سوال سخت بیاد یا ترکیبی باشه و 80 درصد نشه زد برای همین درصدم رو پایین گفتم!
      از همتون می خوام راهنماییم کنید که از بین این فصل های باقی مونده زیست کدوم رو بخونم؟(با شرایطی در پست اول ذکر کردم)
      چند بار عمقی مرور کردی تو یه بازه معین مثلا یکسال یا شیش ماه?

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kawaiimahdi نمایش پست ها
      چند بار عمقی مرور کردی تو یه بازه معین مثلا یکسال یا شیش ماه?
      از اول فروردین تا حالا هر فصلی رو 3 بار مرور کردم....
      اگر چه مطالب برام پراکنده نیست جوری که فراموشم بشه!
      یعنی اگر همین الان هم دیگه مرور نکنم ولی 5 روز اخر که مونده به کنکور مرور کنم مطالب دوبار به طور کامل یاداوری می شن برام

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از اول فروردین تا حالا هر فصلی رو 3 بار مرور کردم....
      اگر چه مطالب برام پراکنده نیست جوری که فراموشم بشه!
      یعنی اگر همین الان هم دیگه مرور نکنم ولی 5 روز اخر که مونده به کنکور مرور کنم مطالب دوبار به طور کامل یاداوری می شن برام
      خوبه تست سخت زیاد کار کن سرعت تست زنیتم ببر بالا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن