خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مشاوره برا مدت باقی مونده

سلام
      به نظرتون بهترین مشاور تو این مدت باقی مونده کیه؟ برنامه غیرحضوری دیبازر چطوره؟
      دوستان مشهدی مناسب ترین مشاور فعلی مشهد کیه؟
      مرسی از نظرات اینده تون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      تا بخوای مشاور پیدا کنی و اون وضیتتو انالیز کنه و برنامه بده و.... خودش چن روز زمان میبره و این ینی چن روز طلایی پر...
      تا شروع سه روز یه بار اشکالاتو رفع کن بعدم با سه روز یه بار درسا رو مرور کن...کاری ک باید بکنی همینه مشاور هم چیزی غیر این بت نمیگه
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      تا بخوای مشاور پیدا کنی و اون وضیتتو انالیز کنه و برنامه بده و.... خودش چن روز زمان میبره و این ینی چن روز طلایی پر...
      تا شروع سه روز یه بار اشکالاتو رفع کن بعدم با سه روز یه بار درسا رو مرور کن...کاری ک باید بکنی همینه مشاور هم چیزی غیر این بت نمیگه
      تنها
      مشکلم نداشتن برنامه درست حسابیه
      من الان عمومی رو تموم کردمو دیشبم اولین کنکورش رو زدم ولی اختصاصی رو نمیدونم چجوری تموم کنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      تنها
      مشکلم نداشتن برنامه درست حسابیه
      من الان عمومی رو تموم کردمو دیشبم اولین کنکورش رو زدم ولی اختصاصی رو نمیدونم چجوری تموم کنم
      کانون هستی؟
      اختصاصی دوتا جامع بزن(دومی واسه محکم کاری) ببین چیارو بلدی چیا یادت رفته چیا رو کم تسلطی و چیارو کلن صفری اونایی ک یادت رفته ک با یه مرور ساده یادت میاد...سعی کن کم تسلطاتو و یه بخشی از نخونده هایی ک ساده تر و پر سوال تره رو بذاری توو برنامه تا قبل جامع ها اونارو ببند اگه زودتر تموم کردی بقیه نخونده هاتم بخون...فقط زیستو همه جاشو و هر روز داشته باش...برا سه تا اختصاصی دیگه همینی ک گفتمو انجام بده ایشالا ک کارت راه بیفته
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      کانون هستی؟
      اختصاصی دوتا جامع بزن(دومی واسه محکم کاری) ببین چیارو بلدی چیا یادت رفته چیا رو کم تسلطی و چیارو کلن صفری اونایی ک یادت رفته ک با یه مرور ساده یادت میاد...سعی کن کم تسلطاتو و یه بخشی از نخونده هایی ک ساده تر و پر سوال تره رو بذاری توو برنامه تا قبل جامع ها اونارو ببند اگه زودتر تموم کردی بقیه نخونده هاتم بخون...فقط زیستو همه جاشو و هر روز داشته باش...برا سه تا اختصاصی دیگه همینی ک گفتمو انجام بده ایشالا ک کارت راه بیفته
      اره
      کانونی هستم
      مرسی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین مشاور اول خودتون دوم خانوادتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن