خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 97 از 97
    1. Top | #91
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      هرکس نظرشو گفت..ولی من شخصا حاضرم 3بار کنکور بدم ولی نرم پیام نور ازاد حسابداری ابنا بخونم بعدش بگن درس خونده...هرچیزی باکیفیتش خوبه...رییسس جمهور سابق امریکا بارها تو مناظرات انتخخابات شکست خورد ولی بلاخره رای اورد و رییس شد ...49سالگی....مهم اینه موقع مرگ حسرت نخوری اینکه 20بری دانشگاه یا21فرقی نداره...دانشگاه تو تو رنگ چشم بچه هاتم تاثیر داره...
      آفرین به این انگیزه دعامون پشت سرته حاجی
      برو بترکون

2. Top | #92
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​عزیزی
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba99 نمایش پست ها
      آفرین به این انگیزه دعامون پشت سرته حاجی
      برو بترکون
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #93
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من کی باشم بخوام باشما بحث کنم حتما تضادی بوده ک شما گفتی ...منظور من درکل اینه بهتره برای عشق وهدف تلاش کرد ...
      خواهش...بله اینطوره....

4. Top | #94
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط liloo نمایش پست ها
      ممنونم که جواب دادین
      نه دیپلمم ناقص نیست.
      هم دیپلم دارم و هم پیش دانشگاهی کامل.
      میگم میشه لطفا بگین میتونم حین دانشجویی دوباره کنکور بدم؟
      بلی
      میتونین دوباره کنکور بدین توی دوره دانشجویی با تفاسیری که شما گفتین که پیام نور میخواین برید هرموقع توی دوران دانشجویی تصمیم داشتید کنکور بدید میتونید اقدام کنید و اصراف از دانشگاه پیام نور و ملی یا هر دانشگاهی که میخواین انصراف بدین محتمل حالتون نمیشه (چون دوست بالایی گفتن باس هزینه بپردازین واسه این قید کردم)

+
      اگه هم امسال کنکور دادین رفتین دانشگاه ملی این قضیش با پیام نور و ازاد و غیرانتفاعی فرق داره : به این شیوه هس که شما باس برای هر سالی که میخواین کنکور بدین باس بهمن سال قبلش از دانشگاه انصراف بدین یعنی چی !!

اول اینو بگم داشجو میتونه فقد یکبار از انصراف استفاده کنه یعنی رفته دانشگاه و انصراف داد و کنکور داد و دوباره رفت دانشگاه و میخواست دوباره انصراف بده از دانشگاه که دوباره کنکور بده نمیتونه!!
      و اینکه شما رفتین دانشگاه ملی توی سال اول دانشگاهتون نمیتونین کنکور بدین یعنی اینکه باس یکسال از دانشگاهتون بگذره بعد کنکور بدین!!

داشتم
      در خصوص نحوه ی انصراف از دانشگاه ملی میگفتم بالفرض مثال شما سال 96 رفتین دانشگاه دولتی شما سال 97 نمیتونین کنکور بدین و سال 98 میتونین کنکور بدین و زمانی میتونین کنکور 98 شرکت کنید که بهمن 97 از دانشگاه انصراف داده باشید.. بازم میگم هیچ هزینه ای برای انصراف از شما نمیگیرند..

5. Top | #95
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ​هرکس بمونه پشت کنکور وبخونه راحت تراز بقیه قبوله..ولی باید بخونه...عذر میخوام ولی پشت کنکوریا ب این دلایل قبول نمیشن..1 توهم و2 بی برنامگی تکرای شدن دروس3فشار جنسی رفتن سمت جنس مخالف4گولل میخورن ک وقت زیادی دارن
      فشار جنسی رو خوب اومدی[emoji52]

فرستاده شده از SM-J105Hِ من با Tapatalk

6. Top | #96
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پشت کنکور اصنم چیز وحشتناکی نیست اگه هدف داشته باشی
      اگه همینطوری دیمی بخوای بمونی .. بگی ی چیزی میشه دیگه .. اینطوری فقط خودتو علاف کردی
      هدفت هرچیزی ک هست . چ بزرگ چ کوچیک باید ب اندازش تلاش کنی .. وگرنه ۲۰۰سالم بمونی فایده نداره فقط روحت ساییده میشه .
      پشت کنکور اتفاقا خیلیم بهتر از وقتیه ک دبیرستان میری.. وقت بیشتر رفت و امد کمتر دردسر کمتر ادمای مزاحم کمتر...
      بشین با خودت فک کن اصن چرا میخوای بمونی ؟
      اگه ۱% فک میکنی موندنت بیخوده .. برو خودتو راحت کن .

بعدم واقعا وقتی ازش میگذری .. میبینی اونقدم چیز بزرگ و مهمی نبوده .

7. Top | #97
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      بازم تاکید میکنم رتبه سال قبل شما هیچ ربطی به سال بعدتون نداره حتی اگر بالای صد هزار هست هیچ ایرادی نداره.من خودم خیییلی هارو میشناسم رتبشون در حدود 150 هزار سال اول بودن ولی سال دوم پزشکی دانشگاه تیپ 1 اووردن .اقای پور کریمی سال اول 60 هزار سال دو40 هزار سال سوم 20 هزار و سال چهارم کنکورشون 46 شدندو پزشکی تهرانند.وخیییلی نمونه های دیگ مثلا میلاد علی نیا 130 هزار سال اول سال دوم دندان ساری.یا کسی بود که دیدم سال اول 140 هزار سال بعد پزشکی بهشتی .و بازم خیلیای دیگ که الان حضور ذهن ندارم.هدفم ازاین پست اینکه رتبه سال اول شما هییییییچ گونه ربطی به سال بعدتون نداره.ولی باید حسابی تغییر کنید و عوض بشید
      UP

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن