خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 97
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تو بخش نظام وظیفه و پیام نور سایت برو کامل راهنمایی کرده

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin7 نمایش پست ها
      کاش فقط فشار جنسی بود.
      نیاز عاطفی توی این دوران نابود کنندس ...
      دهنت سرویس

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی که پشت کنکور بود با بغض و لرزش صدا میگفت به هیچ وجه پشت کنکور نمونین بازم با خودتونه ...

4. Top | #34
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      یکی که پشت کنکور بود با بغض و لرزش صدا میگفت به هیچ وجه پشت کنکور نمونین بازم با خودتونه ...
      دوست عزيز بد هست ولى نه در حد لرزش صدااونوقت پس فردا ميان ميگن اشكان هاشمى چرا اسپانياس يا فلانى(كه پشت مونده)چرا پزشك موفقيه،ادم براى ارزوهاش بايد بجنگه،جا زدن كار ادماى ضعيفه.

FCBARCELONA
      més que un club

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      کسی که پشت می مونه باید واقعا ۱۸۰ درجه تفاوت کنه با سال اولش. پشت موفق هم داریم دیگه مثلا همین آق پدرام که اگه از ارسلان جلو بزنه تعجب نمیکنم!
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصن نگران سربازی نباشید نهایت دفترچه پست میکنید تا جوابش بیاد میرید پیام نور وکنسل میشه...
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​اینکه میگن نمونید پشت کنکور اینکه میگن رتبتون بدتر میشه بخدا الکیه...چون 90درصد اسیر عشق عاشقی این داستانا میشن...توروخدا انقد سطخی نگر نباشید...باورکنید برادر من مکانیک خونده بارتبه زیر هزار الان پرورش قارچ زده ...درس بخونید
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​بچه ها محمد احمدی باید از شریف انصراف میداد تا بتونه کنکور بده میدونید یعنی چی؟یعنی اگه شب کنکور تهوع مگرفت ن دیگه شریف داشت ن مهندسی پس لطفا انقد فکرای منفی نکیند ادم موفق ریسک میکنه
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      دوست عزيز بد هست ولى نه در حد لرزش صدااونوقت پس فردا ميان ميگن اشكان هاشمى چرا اسپانياس يا فلانى(كه پشت مونده)چرا پزشك موفقيه،ادم براى ارزوهاش بايد بجنگه،جا زدن كار ادماى ضعيفه.
      خب لرزش صدا داشت دیگه چکار کنم
      بله 70 روز مونده به کنکور جا زدن کار آدمای ضعیفه

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      کسی که پشت می مونه باید واقعا ۱۸۰ درجه تفاوت کنه با سال اولش. پشت موفق هم داریم دیگه مثلا همین آق پدرام که اگه از ارسلان جلو بزنه تعجب نمیکنم!
      آره موفقش هم هست ولی خودم حتی اگه با موندن رتبه 1 کشور هم بشم بازم یک سال عقب موندن از هم سن و سالام خیلی خیلی برام آزاردهندس ... ب همین خاطر صد درصد امسال میرم دانشگاه

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه بحث پشت کنکور موندن توی اواسط مرداد که نتایج اولیه میاد مطرح بشه منطقی تره فعلا باید تا ساعت 12:15 روز 16 تیر که از جلسه کنکور خارج میشیم جنگید

12. Top | #42
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب لرزش صدا داشت دیگه چکار کنم
      بله 70 روز مونده به کنکور جا زدن کار آدمای ضعیفه
      اون كه درسته،ولى من بيشترم منظورم ادمايى بود كه نميمونن و هر چى قبول بشن ميرن

آره موفقش هم هست ولی خودم حتی اگه با موندن رتبه 1 کشور هم بشم بازم یک سال عقب موندن از هم سن و سالام خیلی خیلی برام آزاردهندس ... ب همین خاطر صد درصد امسال میرم دانشگاه
      عقب موندن تو زندگى،شغل،درآمدو... خيلى ازار دهنده تره،من الان همه دوستام رفتن حسابدارى ازاد و پيام نور،هر روزم با يه پلنگن ولى همشون از الان ميدونن كار ندارن و نهايت ماهى ٥ تومن ميذارن كف دستشون،اين خيلى ازار دهنده تره،شما بخاى برى خواستگارى ازت نميپرسن سال اول رفتى دانشگاه يا نهولى ازت ميپرسن شغل و درامدت چيه.ولى حتما تلاشتو بكن كه امسال موفق بشى.

FCBARCELONA
      més que un club

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      اون كه درسته،ولى من بيشترم منظورم ادمايى بود كه نميمونن و هر چى قبول بشن ميرن

عقب موندن تو زندگى،شغل،درآمدو... خيلى ازار دهنده تره،من الان همه دوستام رفتن حسابدارى ازاد و پيام نور،هر روزم با يه پلنگن ولى همشون از الان ميدونن كار ندارن و نهايت ماهى ٥ تومن ميذارن كف دستشون،اين خيلى ازار دهنده تره،شما بخاى برى خواستگارى ازت نميپرسن سال اول رفتى دانشگاه يا نهولى ازت ميپرسن شغل و درامدت چيه.ولى حتما تلاشتو بكن كه امسال موفق بشى.
      آره درسته خب هر چی که معلومه نه ... ولی خب اگه امسال مثلا پزشکی کرمان بیارم دلیلی نمیبینم بمونم ... ولی خب پزشکی یه شهر غیر از مراکز استان هم قطعا نمیرم و پشت میمونم اما خب تا اینجاش حداقل مطمئنم که مراکز استان رو میارم ب همین خاطر میگم 100 درصد امسال میرم دانشگاه بعضیا هستن تهران که نمیشن میمونن پشت کنکور از نظر من غلطه

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آره درسته خب هر چی که معلومه نه ... ولی خب اگه امسال مثلا پزشکی کرمان بیارم دلیلی نمیبینم بمونم ... ولی خب پزشکی یه شهر غیر از مراکز استان هم قطعا نمیرم و پشت میمونم اما خب تا اینجاش حداقل مطمئنم که مراکز استان رو میارم ب همین خاطر میگم 100 درصد امسال میرم دانشگاه بعضیا هستن تهران که نمیشن میمونن پشت کنکور از نظر من غلطه
      _
      یکی از همشهریا پزشکی تهران نیاورد مونده پشت کنکور:/
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

15. Top | #45
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خخخخ،اين دقيقا كاريه كه من ميخام بكنم،از الان ميدونم به احتمال زياد تهران نميارم برا همين ميخام بمونم،منطقمم اينه كه وقتى شانسشو دارم كه تو بهترين دانشگاه ايران تحصيلى كنم در كنار خانواده و تو شهر خودم اين شانسو از خودم نميگيرم.در هرصورت موفق باشيد.

FCBARCELONA
      més que un club

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن