خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کمتر از 20 روز تا نهایی مونده (کسانی که به امتحانات نهایی وارد هستن و معدل بالابیان)

سلام
      من معدل نوبت اولم 18/87 شد و توی چند درس کم آوردم (زیست 15 فیزیک 15)
      و برای نوبت دوم خیلی کوتاهی کردم
      لطفا کسانی که معدل بالای 19 داشتن توصیه کنند بنده رو که چیکار کنم تا بهترین نتیجه رو بگیرم
      چون میخوام معدلم بالا بشه و با قدرت میخونم لطفا اگه کسی میدونه برای نهایی چجوری خوند و.... لطفا توضیح بده دستتون طلا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      @healer
      سلام داداچ
      داداچ ببین از این حزوه ها سوال نهایی اینا هس برو بگیر(جزوه فرزانگان یا بنی هاشم فک کنم می بود)
      اول ببین لِم سوالا چه جوریه و بارم بندی هر فصل بیا تو دستت
      زیست و زمین و کار شبه امتحانی برای نمره بالا نیس!!از همین الانی وقت بزار!

زمین و زبان فارسی برای من از شبه اول قبر...ولی وقتی قشنگ اون چیزایی که همیشه عرف هس توی نهایی خوندم اولی بیست شدم دومی 19بیستو پنچ!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      سلام
      لطفا کسانی که معدل بالای 19 داشتن توصیه کنند بنده رو که چیکار کنم تا بهترین نتیجه رو بگیرم
      چون میخوام معدلم بالا بشه و با قدرت میخونم لطفا اگه کسی میدونه برای نهایی چجوری خوند و.... لطفا توضیح بده دستتون طلا
      من ریاضی بودم ولی معدل 19 و پنجاهو خورده ای شد ، کلا اگه مفهوم درسارو فهمیده باشی نمونه سوالا سالا اخیرم حل کنی هیج مشکلی نیست ، نمونه سوالای سالای گذشته خیلی خیلی مهمه واسه نهایی ، خیلی آسونه نهایی واسه کسی که واسه کنکور سفت کار کرده باشه
      .Human, Developer, Innovator

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      من ریاضی بودم ولی معدل 19 و پنجاهو خورده ای شد ، کلا اگه مفهوم درسارو فهمیده باشی نمونه سوالا سالا اخیرم حل کنی هیج مشکلی نیست ، نمونه سوالای سالای گذشته خیلی خیلی مهمه واسه نهایی ، خیلی آسونه نهایی واسه کسی که واسه کنکور سفت کار کرده باشه
      داداش من نمیدونم مثلا چجوری باید شروع کنم بخونم چون اصن نمیدونم چرا....
      معلمای ما افتضاح هستند و... اصن بلد نیستن درس بدن و ما هم موندیم آواره این وسط

داداش میشه بگی چجوری برای نهایی خوندی و بخونم تا نتیجه رو بگیرم و مثلا کدوم درسا رو تاکید کنم کدوما باید بیشتر کار کنم چون توی زیست و فیزیک ضعیف تر هستم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.e.a نمایش پست ها
      @healer
      سلام داداچ
      داداچ ببین از این حزوه ها سوال نهایی اینا هس برو بگیر(جزوه فرزانگان یا بنی هاشم فک کنم می بود)
      اول ببین لِم سوالا چه جوریه و بارم بندی هر فصل بیا تو دستت
      زیست و زمین و کار شبه امتحانی برای نمره بالا نیس!!از همین الانی وقت بزار!

زمین و زبان فارسی برای من از شبه اول قبر...ولی وقتی قشنگ اون چیزایی که همیشه عرف هس توی نهایی خوندم اولی بیست شدم دومی 19بیستو پنچ!
      اره بنی هاشم هستش فک کنم ، باشه میخرم
      اها زیست و زمین و چند تا درس دیگه خیلی سخت هستن
      زیست حجمش کلی هستش زمین خیلی سخته داداش انصافا بگو چطوری برسونم درسا رو
      منظورت از چیزایی که عرف هستن تو نهایی چیه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واسه نهایی هم مگه وقت میخاد

دوروز واسه هر درس ، توی فرجه خودش کافیه.

من تا اول دوم دبیرستان معدلم 19 بود بعدش فهمیدم دارم اشتباه زندگی میکنم .

امتحان نهایی رو بیخیال شین .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourreza نمایش پست ها
      واسه نهایی هم مگه وقت میخاد

دوروز واسه هر درس ، توی فرجه خودش کافیه.

من تا اول دوم دبیرستان معدلم 19 بود بعدش فهمیدم دارم اشتباه زندگی میکنم .

امتحان نهایی رو بیخیال شین .
      کارناممو خرداد پارسال گذاشته بودم
      #زندگی_هنوز_خوشگلیاشوو_داره : )

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      معدل سوم من شد 19.61 ، اما خام نهایی که تو دیپلمم زدن 19.02 بود ولی در هر صورت بهتون میگم تجربیاتمو
      برای ادبیات و زبان فارسی : ادبیات یه فرم خاصی داره سوالاش که هر سال همونطوریه ! مثلا هر سال این سوالُ میدن : کدام کلمه با بقیه متفاوت است ؟ اما اون 4 تا کلمه ای که میدن هر سال فرق می کنه ! سوالای نهایی سالهای قبل رو هم از اینترنت بگیرید یا جزوه بنی هاشمی یا فرزانگان تهران بگیرید تا با فرم سوالهاش آشنا بشید . سوالاشو بخونید کتابم بخونید حله .
      برای دینی : سوالای نهایی سالای قبلُ بزارین جلوتون ، کتابم بزارین کنارش ! برین هر جایی از کتاب که ازش تو نهایی سوال نیومده همونا رو بخونین جاهایی که حتی 1% هم فکر نمی کنید ازشون سوال بیاد رو بخونید ! صفحه ی اول درسا رو که قبل از آیه هاست بخونین اینا + سوالای نهایی + کتاب ! اینم حله .

حسابان و هندسه و جبر : اصلا نترسید ، فقط تمرینا و مثالا و فعالیت های کتابه همین ! از چیزای خیلی سختم معمولا نمیاد دقت کنید مـــعمـولا ! مثلا تا حالا نداشتیم بده روش رسم عمود مشترک رو شرح دهید ! سوالای نهایی سالای قبلم چک کنید

فیزیک : به ما که خیلی سخت دادن ... پارسال من اینقدر توی طول سال درس خونده بودم که شبای نهایی به زور میخوندم ولی اگه دوباره برمی گشتم به شب قبل امتحان فیزیک ، تمرینای آخر فصل کتابو هر کدوم دوبار حل می کردم + یه دور کتابُ میخوندم + سوالای نهایی رو بیشتر حل می کردم ... البته به ما یه سوالایی دادن که باید بیشتر از کتاب بلد می بودی ... حداقل سوالای مدارش اینطوری بود ... یکی از بزرگترین حسرتای زندگیم الان اینه که چرا اون موقع با آلا آشنا نشده بودم وگرنه فیزیکم 18 نمیشد ...

عربی و شیمی هم چیزی یادم نمیاد . موفق باشین

رها کن رئیس

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اره بنی هاشم هستش فک کنم ، باشه میخرم
      اها زیست و زمین و چند تا درس دیگه خیلی سخت هستن
      زیست حجمش کلی هستش زمین خیلی سخته داداش انصافا بگو چطوری برسونم درسا رو
      منظورت از چیزایی که عرف هستن تو نهایی چیه
      ببین داداچ من توی زیست اینکارو تا رسیدن یه امتحانشون کردم...
      چند تا فصل ژنتیک اینا(فصل 5تا8)رو کلا اول گذاشتم اون موقعی بخونم که مطمعن شدم از بقیه فصل ها!!!ولی الان هر چی فک میکنم میگم که عاغا!مسعله شجرنامه و...امتحان نهایی خیلی اسونه کلا از ژنتبک نهایی هیچ ترسی نداشته باش چون که خیلی نسبت به کنکور مسخره اس!!
      یه دو سه روز رو ژنتیک اینا از الان وقت بزاری حله...
      حفظیات ژنتیک هم مثه اون حفظیات بقیه فصل ها...
      از نظر من از فصل یازده شروع کن بیا پایین!ولی گیاهی رو بزار اون بعد از تموم شدن فصل های. دیگه..
      یعنی درسته که بایده ترکیبی اینا واسه کنکور بلد اینا ولی برای نهایی و این چند روز باقی مانده کلا ترکیبی خوندن با دوم وگاها پیش!(مشاهده شده که میگم!!)کلا بی خی!

جزوه بزار جلوت مثلا ازمون سال قبل رو بیارش...
      مشخصه که چند تا سوال میا چند تا ص غ چندتا تستی و.....
      یه جوری اصلا فقط یه روز ببین طراح چه جوری کار میکنه توی نهایی توی همه درس ها!!

خوبیه زیستش اینه که باید جواب سوال ها رو کلیدی بدی نه تشریحیاصلا هم اینجوری خوب نیس!!!!!ولی چه میشه کرد نهایه دیگه!!
      باید رو متن کتاب خیلی مسلط باشی اخه اگه پاسخ که بعد از ازمون هم میزارن نیگاه کنی قشنگ برای هر کلمه کلیدی مثلا 0.25مثلا نوشته که اگه دنیا هم توضیح بدی ولی اون اصلیه رو ننویسی طراح خط میکشه توش
      .......

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      سلام
      ببین بهت میگم اصلا نگران نباش
      بشین یه نگاه دقیق و جامع به برنامه ی امتحانات کشوری بنداز
      و ببین دقیقا برای چه امتحانایی تایمت کمه
      اونارو بذار برای اولویتت(میتونی برای هر درس 1تا2روز تایم بذاری و کامل بخونیش و بعد بری سراغ دروس بعدی)
      وقتی اون درسایی رو که تایمت کم بودو تموم کردی
      شروع کن به ورق زدن کتابات ببین توی چه درس و چه فصلی ایراد داری فقط همونا رو بخون
      اگه هم تایم اضاف آوردی بازم بخون
      ببین بخدا نهایی اونقدر راحته که حدوحساب نداره
      الکی برای بچه ها گندش میکنن
      هیچی نیست به جز 4تا سوال ابکی که nبار توی سال های مختلف تکرار شده
      یه چیز مهم شما ترتیب درس خوندنت اینجور باشه:اول کتاب درسی رو قشنگ بجو...یعنی ریزه ریزش کن...نابودش کن
      بعدش میدونی باید چیکار کنی؟جزوه بنی هاشم بذار بغل دستت حلش کن کامل کامل حلشون کن...ریز به ریز سوالا رو رفع اشکال کن
      میدونی من چیکار میکردم؟
      جزوه ی بنی هاشممو به دو قسمت تقسیم کردم سوالات+پاسخنامه...اینجوری راحت تر پیش میری و نمیخواد هی بری پشت جزوه رو نگاه بندازی
      وقتی کتاب و جزوه رو خوب خوندی یه دورم تورق سریع انجام بده بعد با خیال راحت بگیر بخواب
      ببین برای فیزیک من خودم فقط نصف روز خوندم چون برام مشکلی پیش اومد..اتفاقا فیزیکمم خوب نبود اما از ظهر تا صبح ازمون نشستم فقط کتاب درسی و تمریناشو خوندم و یکم تایم اضاف آوردم متن رو مرور کردم دوباره صبح با استرس رفتم آزمون بدم وقتی برگه رو دیدم..تمومش سوالات کتاب بود و ازمونم رو عالی دادم...
      اصلا به خودت استرس وارد نکن حتی اگه پایتم ضعیف باشه میتونی به معدل خییییییییلی بالا فکر کنی...فقط نترس و جلو برو...ترسیدن برای تایم کم و ناراحتی برای ترم یک و دوئی که گذشته کشکه...سوالی داشتی درخدمتم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourreza نمایش پست ها
      کارناممو خرداد پارسال گذاشته بودم
      #زندگی_هنوز_خوشگلیاشوو_داره : )
      دمت جیز

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام

سلام وقتتون بخیر
      این روشی که من میگم کاملا تضمینه البته برای کسایی که درسشون خوبه وزود مطالب رومیگیرن.
      اول بارم بندی هرفصل رو نگاه کن شروع کن از فصل هایی که بارمشون زیاده به خوندن ونمونه سوالات چند سال اخیرهم دم دستت باشه من قاصدک رو پیشنهاد میکنم چون سوالات هرمبحث روجداگانه نوشته بعد ازخوندن فصل سوالات هرمبحث ازاون فصل رو حل کن ونکته برداری کن تا واسه شب امتحان آماده باشی وشب امتحان هم نکته برداری هاتو مرورکن وسعی کن مطالبی روکه بلد نیستی تا اون شب رفع کرده باشی.(سوالات نهایی راحت ترازاونه که فکرشوبکنی اصلا استرس نداشته باش وقت داری واسه معدل خوب آوردن) از هرقسمت متن سوالی داشتی بپرس؟
      امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم .

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehhhh نمایش پست ها
      معدل سوم من شد 19.61 ، اما خام نهایی که تو دیپلمم زدن 19.02 بود ولی در هر صورت بهتون میگم تجربیاتمو
      برای ادبیات و زبان فارسی : ادبیات یه فرم خاصی داره سوالاش که هر سال همونطوریه ! مثلا هر سال این سوالُ میدن : کدام کلمه با بقیه متفاوت است ؟ اما اون 4 تا کلمه ای که میدن هر سال فرق می کنه ! سوالای نهایی سالهای قبل رو هم از اینترنت بگیرید یا جزوه بنی هاشمی یا فرزانگان تهران بگیرید تا با فرم سوالهاش آشنا بشید . سوالاشو بخونید کتابم بخونید حله .
      برای دینی : سوالای نهایی سالای قبلُ بزارین جلوتون ، کتابم بزارین کنارش ! برین هر جایی از کتاب که ازش تو نهایی سوال نیومده همونا رو بخونین جاهایی که حتی 1% هم فکر نمی کنید ازشون سوال بیاد رو بخونید ! صفحه ی اول درسا رو که قبل از آیه هاست بخونین اینا + سوالای نهایی + کتاب ! اینم حله .

حسابان و هندسه و جبر : اصلا نترسید ، فقط تمرینا و مثالا و فعالیت های کتابه همین ! از چیزای خیلی سختم معمولا نمیاد دقت کنید مـــعمـولا ! مثلا تا حالا نداشتیم بده روش رسم عمود مشترک رو شرح دهید ! سوالای نهایی سالای قبلم چک کنید

فیزیک : به ما که خیلی سخت دادن ... پارسال من اینقدر توی طول سال درس خونده بودم که شبای نهایی به زور میخوندم ولی اگه دوباره برمی گشتم به شب قبل امتحان فیزیک ، تمرینای آخر فصل کتابو هر کدوم دوبار حل می کردم + یه دور کتابُ میخوندم + سوالای نهایی رو بیشتر حل می کردم ... البته به ما یه سوالایی دادن که باید بیشتر از کتاب بلد می بودی ... حداقل سوالای مدارش اینطوری بود ... یکی از بزرگترین حسرتای زندگیم الان اینه که چرا اون موقع با آلا آشنا نشده بودم وگرنه فیزیکم 18 نمیشد ...

عربی و شیمی هم چیزی یادم نمیاد . موفق باشین

آلا چیه ؟
      جریانش چیه بهتون کمک کرده؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها

سلام
      ببین بهت میگم اصلا نگران نباش
      بشین یه نگاه دقیق و جامع به برنامه ی امتحانات کشوری بنداز
      و ببین دقیقا برای چه امتحانایی تایمت کمه
      اونارو بذار برای اولویتت(میتونی برای هر درس 1تا2روز تایم بذاری و کامل بخونیش و بعد بری سراغ دروس بعدی)
      وقتی اون درسایی رو که تایمت کم بودو تموم کردی
      شروع کن به ورق زدن کتابات ببین توی چه درس و چه فصلی ایراد داری فقط همونا رو بخون
      اگه هم تایم اضاف آوردی بازم بخون
      ببین بخدا نهایی اونقدر راحته که حدوحساب نداره
      الکی برای بچه ها گندش میکنن
      هیچی نیست به جز 4تا سوال ابکی که nبار توی سال های مختلف تکرار شده
      یه چیز مهم شما ترتیب درس خوندنت اینجور باشه:اول کتاب درسی رو قشنگ بجو...یعنی ریزه ریزش کن...نابودش کن
      بعدش میدونی باید چیکار کنی؟جزوه بنی هاشم بذار بغل دستت حلش کن کامل کامل حلشون کن...ریز به ریز سوالا رو رفع اشکال کن
      میدونی من چیکار میکردم؟
      جزوه ی بنی هاشممو به دو قسمت تقسیم کردم سوالات+پاسخنامه...اینجوری راحت تر پیش میری و نمیخواد هی بری پشت جزوه رو نگاه بندازی
      وقتی کتاب و جزوه رو خوب خوندی یه دورم تورق سریع انجام بده بعد با خیال راحت بگیر بخواب
      ببین برای فیزیک من خودم فقط نصف روز خوندم چون برام مشکلی پیش اومد..اتفاقا فیزیکمم خوب نبود اما از ظهر تا صبح ازمون نشستم فقط کتاب درسی و تمریناشو خوندم و یکم تایم اضاف آوردم متن رو مرور کردم دوباره صبح با استرس رفتم آزمون بدم وقتی برگه رو دیدم..تمومش سوالات کتاب بود و ازمونم رو عالی دادم...
      اصلا به خودت استرس وارد نکن حتی اگه پایتم ضعیف باشه میتونی به معدل خییییییییلی بالا فکر کنی...فقط نترس و جلو برو...ترسیدن برای تایم کم و ناراحتی برای ترم یک و دوئی که گذشته کشکه...سوالی داشتی درخدمتم
      اخه خیلی استرس دارم میترسم معدلم کم بشه خیلی درسا رو عقب افتادم بعد نوبت اول
      الآن خیلی عقب هستم احساس میکنم چون خیلی مطالب نوبت دوم رو نخوندم و الآن حتی از استرس نمیتونم بخونم
      میشه یه برنامه بدید

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yas.m نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      این روشی که من میگم کاملا تضمینه البته برای کسایی که درسشون خوبه وزود مطالب رومیگیرن.
      اول بارم بندی هرفصل رو نگاه کن شروع کن از فصل هایی که بارمشون زیاده به خوندن ونمونه سوالات چند سال اخیرهم دم دستت باشه من قاصدک رو پیشنهاد میکنم چون سوالات هرمبحث روجداگانه نوشته بعد ازخوندن فصل سوالات هرمبحث ازاون فصل رو حل کن ونکته برداری کن تا واسه شب امتحان آماده باشی وشب امتحان هم نکته برداری هاتو مرورکن وسعی کن مطالبی روکه بلد نیستی تا اون شب رفع کرده باشی.(سوالات نهایی راحت ترازاونه که فکرشوبکنی اصلا استرس نداشته باش وقت داری واسه معدل خوب آوردن) از هرقسمت متن سوالی داشتی بپرس؟
      امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم .
      دستت طلا
      من نمیدونمخ چطور شروع کنم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)