خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دی وی دی عربی گاج

سلام تو چن تاپیک دوستان درباره دی وی دی های گاج حرف زده بودن
      من فیلمای الاء رو دیدم البته امسالی هاش رو حوصله ناصح زاده رو ندارم!!
      به نظرتون دی وی دی های گاج خوبن؟ واقعن میشه باهاشون یه درصد خوب اورد؟
      ویرایش توسط .MEHRAD. : 08 اردیبهشت 1396 در ساعت 12:46

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من همیشه خوندن حجم معینی از مطالب با عمق زیاد رو به خوندن کل مطالب به صورت سطحی ترجیح میدم، به نظر من کتاب خیلی سبز رو تا دو هفته مونده به کنکور هر چقدشو که می تونین عمیق بخونین، این طوری خیالتون راحته که حداقل مثلا 50 درصد مطالبو کامل بلدین و سوالاتشو جواب میدین و تو دو هفته ی آخر روزی یک ساعت دی وی دی ببینین، این طوری هم با اعتماد به نفس بالایی سر جلسه ی کنکور میرین و هم نتیجه ی بهتری می گیرین، دی وی دیای گاج جمعا حدود 12 ساعته...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه نقلی از یه بزرگوار برات میذارم بخونش ، برای من خیلی امیدوار کننده بود
      این سوال خودم بود :
      نوشته اصلی توسط vahidz771 ببخشید اینجا میگم ، من میخوام عربی رو حدود 50 بزنم ترجمه هم خوب بلدم ، کدوم مبحث از قواعد رو خونم؟! مثلا توی حال و تمییز مشکلی ندارم و معتلات و اینا تعطیلم
      ترجمه و تحلیل صرفی و قواعد حال و تمییز رو بزنم + ریدینگ عربی ( ) حدودا چند درصد میشه ؟! دیگه چیا اسونه که بخونم ؟ اینم بگم عربی هیچی نخوندم تا حالا ولی ازمونا با همین ترجمه و ریدیگ زیر 40 نزدم تا حالا .
      نوشته اصلی توسط nima malekipoor

با سلام . داوطلب عزیز ارزش هر تست در عربی 4 درصده پس ترجمه با هشت سوال میشه 32 درصد . تحلیل صرفی و شکِّل و همچنین درک مطلب ( به قول شما ریدینگ ) با داشتن 9 سوال میشه 36 درصد تا اینجا میشه 68 درصد حال و تمییز رو هم فرض کنیم بیاد 8 درصد میشه پس چیزی که شما نوشتین 76 درصد مطالب رو می تونید حرفی برای گفتن داشته باشید که خیلی خوبه . اما در کنار اینا از عربی دو این سوالات می یاد : 2 سوال از اعراب فرعی درسهای 2 تا 4 - معلوم مجهول 1 سوال که درس هشت میشه - و از درس پنجم جملات وصفیه یا صفت و همون نعت هم 1 سوال - که این مباحث نیاز به تمرکز و یادگیری عمقی داره . ولی در عربی سوم می تونید مباحث منادا و مفعول مطلق و مفعول فیه رو هم بخونید که از این دو شانس منادا و مفعول فیه بیشتره که 96 سوال بیاد
      نوشته اصلی توسط vahidz771 واقعا با این چیزا میشه بالای 70 زد ؟ من منطقه 3 هستم 70 درصد عربی ینی کلی از داوطلب های دیگه جلو زدن
      خیلی ممنون از پاسخگوییتون و اینکه واقعا انگیزه دادین بهم ، خیلی خیلی ممنون .
      بعد اینکه من الان تایم عربی کامل رو ندارم ولی با توجه به اینکه توی ترجمه مشکی نداریم میتونم تست های ترجمه + ریدینگ ( حدود 800 تست ) رو توی زمان کمی مسلط شم ، قواعد رو از روی عربی خط ویژه بخونم میتونم چیزهایی که فرمودید رو مسلط شم ؟
      نوشته اصلی توسط nima malekipoor

با سلام مطالبی که نوشتم با توجه به اطلاعاتی که از خودتون بهم دادین گفتم و کاملاً هم درسته انشاا... می تونید به اون درصدی که گفتین و راهنمایی هایی که من کردم بهش برسین شک نکنید یکی از راههای موفقیت هم تست زدن هستش یعنی هر روز بتونی ده تا بیست تست عربی بزنید کهبیش از یک ساعت هم وقت نمیگیره

پ.ن : فکر نکنم کسی از من داغونتر باشه توی عربی ! هست ؟! اگه وضعیتت مثل منه یا بهتر ، همین چیزایی که ایشون فرمودن رو اجرا کن درصدت میره بالا 70
      قواعدی مثل حال و تمییز و منادا و امثال اینا واقعا ساده ان ، یا مثلا نکرده یا معرفه خیلی سادست ، من تست هاشو ابان ماه زدم هنوز که هنوزه توی ازمون ها با تست های ابان ماه دارم کامل میزنم معرفه ها رو
      من خودم با فیلم خیلی حال نمیکنم ، هیچ چیزی قدرت یادگیری از کتاب رو نمیتونه داشته باشه ، حتی دبیر سر کلاس البته برای هر کسی متفاوت هست ولی من اینجوریم
      موفق باشی.
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن