خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23

موضوع: مشاور

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

مشاور

سلام رفقا.یه سوال همش فکرمو مشغول کرده واقعا نقش مشاور چیه ؟چیکار میکنه؟خواهشا واضح توضیح بدین بدجوری گیج شدم
      سال دیگه کنکور دارم موندم مشاور بگیرم یا نه چون همه رتبه برتر ها مشاور دارن پیش خودم فک میکنم شاید لازمه منم داشته باشم
      خدایا تکیه بر لطف تو دارم نا امیدم مکن...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.salehi نمایش پست ها
      سلام رفقا.یه سوال همش فکرمو مشغول کرده واقعا نقش مشاور چیه ؟چیکار میکنه؟خواهشا واضح توضیح بدین بدجوری گیج شدم
      سال دیگه کنکور دارم موندم مشاور بگیرم یا نه چون همه رتبه برتر ها مشاور دارن پیش خودم فک میکنم شاید لازمه منم داشته باشم
      مشاور واست برنامه میچینه...راهنماییت میکنه روش خوندن هر درس چطوره...وضعیتتو ب خانواده گزارش میده ک اگه از خانواده بترسی ب اجبارم ک شده درس میخونی....هر سری ازت درسایی ک هفته قبل تو برنامه بوده رو ازت میپرسه...بی انگیزه ک میشی باهات حرف میزنه...کارنامه ازمونوتو چک میکنه....باهات حرف میزنه ک بتونی بهترین رشته رو انتخاب کنی...
      ولی همه رتبه برترام مشاور نداشتن ک....مهم خود ادمه ک بخونه بهترین مشاورو هم ک داشته باشی ولی خودت نخونی فایده نداره..
      فقط باید مواظب باشید ی مشاور خوب بگیرید ک ارزش داشته باشه و سواد خوب داشته باشه
      درغیر اینصورت از زندگی سیرت میکنه

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

Wink

موضع تاپیک تکـــراریه . بحث مرتبط خیلی هست کافیه یه سرچ کنی !!! . اگر سوالی بود بازم همینجا بپرس هستـــیم !
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم با شرایط استارتر هستم .....اگه مشاور درستو حسابی میشناسید معرفی کنید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      هم خضر نبی .... هم شیطان رجیم ..... به نوعی مشاورن
      ...........
      اولی میبرت .. بهشت
      دومی میبرت .... جهنم
      ......................................

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      هم خضر نبی .... هم شیطان رجیم ..... به نوعی مشاورن
      ...........
      اولی میبرت .. بهشت
      دومی میبرت .... جهنم
      ......................................
      من با شیطان رجیم کار کردم...برنامتو چک نمیکنه
      روزی یه رب واست برنامه میذاره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uouo نمایش پست ها
      من با شیطان رجیم کار کردم...برنامتو چک نمیکنه
      روزی یه رب واست برنامه میذاره
      عه چطوریاس برنامش جواب میده؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وویسای دکتر افشار گوش بدی بسه...برو تایپک مصاحبه با رتبه برتر های سال 95رو بخون میفهمی مشاوری درکارنبوده ب اون صورت...مهم اقدام وعمله خیلیا بین اقدام عمل میمونن یعنی نقشه میریرزن ولی عمل نمیکنن...همین وبس
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      وویسای دکتر افشار گوش بدی بسه...برو تایپک مصاحبه با رتبه برتر های سال 95رو بخون میفهمی مشاوری درکارنبوده ب اون صورت...مهم اقدام وعمله خیلیا بین اقدام عمل میمونن یعنی نقشه میریرزن ولی عمل نمیکنن...همین وبس
      داداش چ جواب نمیدی ؟
      مشاور

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      عه چطوریاس برنامش جواب میده؟
      اصن ر-*یده
      میشه برسونی خودته

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      - نقش مشاور را درموفقیت تان چقدر میدانید؟به نظر شما لازم به مشاور هست یا نه؟

به نظرم مشاور واسه انگیزه دادن و نگه داشتن دانش آموز تو مسیر کنکور و نظم دادن بهش می تونه خوب باشه . من خودم داشتم و به نظرم خوب بود . واسه هر کس فرق داره .
      مصاحبه علیرضا آروین

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه رو بخون...همه
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      - نقش مشاور را درموفقیت تان چقدر میدانید؟به نظر شما لازم به مشاور هست یا نه؟

به نظرم مشاور واسه انگیزه دادن و نگه داشتن دانش آموز تو مسیر کنکور و نظم دادن بهش می تونه خوب باشه . من خودم داشتم و به نظرم خوب بود . واسه هر کس فرق داره .
      مصاحبه علیرضا آروین
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      مشاور خوب نعمتیه...اگه توی مسیر درس مشکل داری حتما یکیو انتخاب کن از تابستون باهاش پیش برو...البته کسی که امتحان پس داده نه ادم مشاور نما...
      اینی که میگن بهترین مشاور خودتی یه حرفیه که برا همه صادق نیست...من دیدم مادر رتبه۳ کنکور میگفت سال کنکور بچم بهترین سال من بود چون اصلا هیچ نگرانی نداشتم که این چیکار میکنه...چون اصلا اینو توی طول روز ۵ ساعت سر جمع نمیدیدم...
      واسه این ادم بهترین مشاور خودشه...
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین کنکوری خوندن برنامه درست میخواد،اینکه چقدر بخونی کی مرور کنی کی تست بزنی،بحث انگیزشی توی مشاوره جزو فرعیاته ولی به هر حال اینم یه امتیازه خیلی افرادو دیدم توی این مسیر کنکور بریدن.کلا مشاور خوبه اگه واقعا خوب باشه واقعا تاثیر میذاره.
      ببین اینا که گفتم مهمن ولی نه اندازه ماهی 400-500 اونم 4-5 ساعت در ماه،یه مشاور 24 ساعته پیدا کن مهم نیست حضوری باشه یا نه،افراد کلاهبردار هم تپه تپه ریختن،طرف خودش انسانی خونده 20 سال پیش کنکور داده بعد به نظرت واسه بچه مردم چیکار میخواد کنه؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشاور برای اشخاصی مثل من که باید همش یکی بهمون انگیزه بده و همیشه یکی باشه که از ترسای کنکورمون بهش بگیم(مثل معدل پایین و ...) و اون کمکون کنه از این حاشیه ها دور بشیم و به اصل درس بچسبیم و شیوه مطالعه درست رو بهمون بگه واقعا لازم بود.من تجربه مشاور زیاد داشتم.خیلی زیاد!!اما از بین اونا فقط یکی دونفر خوب بودن!طوریکه واسم وقت میذاشتن و واقعا کمکم میکردن حتی یه وقتایی میگفتم دیگه نمیخوام بخونم!میرم دانشگاه ازاد ی رشته معمولی میخونم!با اینکه پولشونو گرفته بودن و میتونستن برن پی کارشون،موندن و بهم انگیزه دادن
      اما اگر شما میتونید خودتون تنهاایی برنامه ریزی کنید و طبق برنامتون پیش برید و انگیزتونم تا کنکور کم نشه،خودتون برنامه ریزی کنید که پول به مشاور ندید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن