خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaMa77 نمایش پست ها
      چی شد؟ اسم کتابو نفهمیدم
      منظورشون کتاب " عربی به زبان ساده" از انتشارات مبتکران هستش که چن سالی هست از گردونه ی کتاب های عربی کنکور کنار کشیده شده .
      شما هم اگر میخوای عربی رو از پایه قوی کنی میتونی از عربی خیلی سبز جامع استفاده کنی و درک مطلب رو هم کتاب جدا مثل درک مطلب گاج بگیر و کار کن . بعید میدونم اصلن نیازی به هزینه های اضافی و دی وی دی داشته باشه
      @حامد یگانه دوست دارم نظرت رو بدونم
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      منظورشون کتاب " عربی به زبان ساده" از انتشارات مبتکران هستش که چن سالی هست از گردونه ی کتاب های عربی کنکور کنار کشیده شده .
      شما هم اگر میخوای عربی رو از پایه قوی کنی میتونی از عربی خیلی سبز جامع استفاده کنی و درک مطلب رو هم کتاب جدا مثل درک مطلب گاج بگیر و کار کن . بعید میدونم اصلن نیازی به هزینه های اضافی و دی وی دی داشته باشه
      @حامد یگانه دوست دارم نظرت رو بدونم
      ممنونم ازتون یکم بالاتر فک کنم ک گفتم من تو مفاهیم عربی مشکلی ندارم درصدامم خوبه به نظرم حیف اومد ک درصدمو به 90 به بالا نرسونم واسه همین دنبال منبع بهتریم ک بیشتر تست کار کنم
      ب قول دوستی ادم باید واسه کتکور رو نقطه ضعف های بقیه بیشتر تمرکز کنه تا نتیجه بهتر شه

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنونم ازتون یکم بالاتر فک کنم ک گفتم من تو مفاهیم عربی مشکلی ندارم درصدامم خوبه به نظرم حیف اومد ک درصدمو به 90 به بالا نرسونم واسه همین دنبال منبع بهتریم ک بیشتر تست کار کنم
      ب قول دوستی ادم باید واسه کتکور رو نقطه ضعف های بقیه بیشتر تمرکز کنه تا نتیجه بهتر شه
      بله دوست عزیز قطعن همینطوره . جامع خیلی سبزی که گفتم مفاهیم رو هم پوشش داده .
      یه نکته ای میخواستم بگم . ببنید شما قبل از کنکور یا هر ازمون دیگه ای درصد برای خودتون تعیین نکنید و مثلن فلان درس رو چون من خیلی قوی کار کردم باید 100 بزنم . اصلن اینطوری نیست !!! شما روی تراز همیشه صحبت کنید . یه وقت یک درسی انقدر سخت ازش سوال طرح میشه که درصد 40 تراز 6500 میده ولی یه موقع انقدر راحت ازش تست طرح میشه که درصد 80 تراز 6500 میده !!!! (دیدم که میگم )
      یه چیز دیگه : اینکه اونقدر هم رو نقطه ضعفت فوکوس نکن که نقطه قوتت به باد بره !!!!
      هر دورو با هم !!!
      اما بحث آخر : حرف هر دوستی رو هم قبول نکن حالا این دوستی که گفتی کاملن درست میگفت ولی در قبول حرف های دیگران وسواس داشته باش !!!
      تو را شکست می دهد.
      ویرایش توسط a.ka : 06 اردیبهشت 1396 در ساعت 20:22

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله دوست عزیز قطعن همینطوره . جامع خیلی سبزی که گفتم مفاهیم رو هم پوشش داده .
      یه نکته ای میخواستم بگم . ببنید شما قبل از کنکور یا هر ازمون دیگه ای درصد برای خودتون تعیین نکنید و مثلن فلان درس رو چون من خیلی قوی کار کردم باید 100 بزنم . اصلن اینطوری نیست !!! شما روی تراز همیشه صحبت کنید . یه وقت یک درسی انقدر سخت ازش سوال طرح میشه که درصد 40 تراز 6500 میده ولی یه موقع انقدر راحت ازش تست طرح میشه که درصد 80 تراز 6500 میده !!!! (دیدم که میگم )
      یه چیز دیگه : اینکه اونقدر هم رو نقطه ضعفت فوکوس نکن که نقطه قوتت به باد بره !!!!
      هر دورو با هم !!!
      اما بحث آخر : حرف هر دوستی رو هم قبول نکن حالا این دوستی که گفتی کاملن درست میگفت ولی در قبول حرف های دیگران وسواس داشته باش !!!
      بله حرف شما کاملا درسته اخه تو کنکور یه سری عربیو صد میزنن وقتی درصد 80 90 عربی یه تراز خیلی خوب میده پس 100 ش دیگه چی میشه!
      از یه طرفی ادبیاتم خیلی خوب نیس واسه همین فکر کردم در کنار اینکه واسه ادبیات تلاش میکنم رو عربیم بیشتر تمرکز کنم ک اگ ضعیفی تو ادبیات بود پوشش بده
      به هر حال ممنونم از کمکتون
      راستی کتاب اندیشه فائق چطوره؟

همیشه برای حل هر مساله

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله حرف شما کاملا درسته اخه تو کنکور یه سری عربیو صد میزنن وقتی درصد 80 90 عربی یه تراز خیلی خوب میده پس 100 ش دیگه چی میشه!
      از یه طرفی ادبیاتم خیلی خوب نیس واسه همین فکر کردم در کنار اینکه واسه ادبیات تلاش میکنم رو عربیم بیشتر تمرکز کنم ک اگ ضعیفی تو ادبیات بود پوشش بده
      به هر حال ممنونم از کمکتون
      راستی کتاب اندیشه فائق چطوره؟
      اگــــر منظورتون زیپ هستش که "باید بگم بیشتر به درد جمع بندی میخوره" و برای شروع اصلنِ اصلن کتاب مناسبی نیست و خیلی خیلی خلاصست !
      ولی اگــر هم برای جمع بندی عربی کتابی میخواید کتابای بهتری هستن . ولی دروس عمومی کتاب جمع بندی نیاز ندارن همون زرد عمومی رو کار کنی (3با روش روزیکبار!!!) محشر میشه
      زرد عمومی رو میتونی از تابستون هم کار کنی (فکــ کنم دبیرستانی هستی دیگه؟) ولی زرد اختصاصی رو نگه دار بعد عید !!!
      یه چیـــز دیگه از الآن هم تلقین (املاش درسته؟) ادبیاتم ضعیفه و اینا . وقت زیاده !!! هنوز!!!!
      تو را شکست می دهد.
      ویرایش توسط a.ka : 07 اردیبهشت 1396 در ساعت 23:26

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگــــر منظورتون زیپ هستش که "باید بگم بیشتر به درد جمع بندی میخوره" و برای شروع اصلنِ اصلن کتاب مناسبی نیست و خیلی خیلی خلاصست !
      ولی اگــر هم برای جمع بندی عربی کتابی میخواید کتابای بهتری هستن . ولی دروس عمومی کتاب جمع بندی نیاز ندارن همون زرد عمومی رو کار کنی (3با روش روزیکبار!!!) محشر میشه
      زرد عمومی رو میتونی از تابستون هم کار کنی (فکــ کنم دبیرستانی هستی دیگه؟) ولی زرد اختصاصی رو نگه دار بعد عید !!!
      یه چیـــز دیگه از الآن هم تلقین (املاش درسته؟) ادبیاتم ضعیفه و اینا . وقت زیاده !!! هنوز!!!!
      نخیر من امسال کنکوریم 70 روز بیشتر وقت ندارم ادبیاتم قضیش جدیه

همیشه برای حل هر مساله

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نخیر من امسال کنکوریم 70 روز بیشتر وقت ندارم ادبیاتم قضیش جدیه
      خب تو پرو زدی دبیرستان
      اگــر تا حالا ادب نخوندی - لغت - املا - تاریخ ادبیات رو کامل بخون . شک نکن از پس تستاش بر میای . فقط هم تست کنکور بزن . این تا اینجا
      چون تست های قرابت هم خیلی خیلی سخت نیستن و واقعن با درک مفهوم میشه به تست جواب داد به نظرم شبی هر چقدر تونستی حداقل 15 تا تست از قرابت هر کتابی که داری بزن (فقط درس به درس نباشه و از مفاهیم مختلف تست بزن)
      اگر وقت کردی ارایه رو هم کار کن (دراولویت آخــــر!!!)
      تو را شکست می دهد.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من فوت و فن رو دارم توضیحش خیلی کامله و تستاش هم اکثرا تستای سنجش و سراسریه ولی ب نظرم تعداد تستاش کمه و بیشتر واسه توضیح خوبه
      واسه تست زدن واقعا تستاش کمه

اگه میخوای بیشتر تست بزنی سمتش نرو

بعد ب منم معرفی کنید ی منبع که واسه جمع بندی خوب باشه و تست سخت داشته باشه .. ( آیا موج آزمون عربی الگو خوبه ؟ )
      جزوهایم پر شعر است نمیدانم کی ..
      درس ، دست از سر عاشق شدنم بردارد !

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a--ali--a نمایش پست ها
      من فوت و فن رو دارم توضیحش خیلی کامله و تستاش هم اکثرا تستای سنجش و سراسریه ولی ب نظرم تعداد تستاش کمه و بیشتر واسه توضیح خوبه

بعد ب منم معرفی کنید ی منبع که واسه جمع بندی خوب باشه و تست سخت داشته باشه .. ( آیا موج آزمون عربی الگو خوبه ؟ )
      موج ازمونش اومده مگه؟ اگه اومده باشه موج ازمون واقعا منبع عالی ایه همیشه!!

همیشه برای حل هر مساله

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a--ali--a نمایش پست ها

همیشه برای حل هر مساله

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اومدن ک واسه نمایشگاه میاد دیگه
      جزوهایم پر شعر است نمیدانم کی ..
      درس ، دست از سر عاشق شدنم بردارد !

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب تو پرو زدی دبیرستان
      اگــر تا حالا ادب نخوندی - لغت - املا - تاریخ ادبیات رو کامل بخون . شک نکن از پس تستاش بر میای . فقط هم تست کنکور بزن . این تا اینجا
      چون تست های قرابت هم خیلی خیلی سخت نیستن و واقعن با درک مفهوم میشه به تست جواب داد به نظرم شبی هر چقدر تونستی حداقل 15 تا تست از قرابت هر کتابی که داری بزن (فقط درس به درس نباشه و از مفاهیم مختلف تست بزن)
      اگر وقت کردی ارایه رو هم کار کن (دراولویت آخــــر!!!)
      پروفایلمو اخرین بار پارسال تغییر دادم واسه اینه
      از کمک های شایان شما متشکرم

همیشه برای حل هر مساله

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان خوبین؟
      یه منبع خوب عربی میخوام واسخ اینکه نسبتا تضمینی درصد عربی کنکورمو به بالای 80 90 برسونه!
      اگه میدونین معرفی کنین ممنونم
      فقط قبلش بگم ک جمع بندی نشرالگو رو هم دارم ولی احساس میکنم بیشتر نیازه!
      سلام یه دور کامل عربی رو فقط از رو درس نامه بخونین بعدش فقط کنکور بزنین با کنکور زدن به 80 به راحتی میرسین مثلا از 91 شروع کنین تا الان . موفق باشین

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الگو تا پارسال یه کتاب عربی جمع بندی داشت ! این همونه ! پس از قرن ها ویرایشش کرده ... بهش کنکورای جدیدو درسنامه ترجمه اضافه کرده ! من پارسال یه مقدارشو زدم چون اپدیتش افتضاح بود تو پاسخش غلط زیاد داشت ! ان شاالله که تو این موجه درست شده باشه!

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط عربی عمومی مهر وماه و بس...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)